Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›BYD›BYD Seal U

BYD Seal U (2026)

1.5 DM-i FWD Boost *Boundless Cloud/Zwart leder*Levering okt. '26

€ 34.995
ⓘ Prijsopbouw
Netto €28.921·BTW €6.074
Totaal incl. BTW: €34.995

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 688/mnd — vergelijk autoleningen

Netto €28.921·BTW €6.074
Totaal incl. BTW: €34.995
  • 2026
  • 15 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Onbekend

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAxxiAuto Dirksland
  • Prijs getoetstVergeleken met 80 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

BYD Seal U 1.5 DM-i FWD Boost *Boundless Cloud/Zwart leder*Levering okt. '26 uit 2026, 160 pk, tellerstand 15 km, hybride, automaat.

Basisgegevens

Bouwjaar
2026
Kilometerstand
15 km
Brandstof
Hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Onbekend

Motor & prestaties

Vermogen
160 pk (118 kW)

Historie & RDW

Aangeboden op
14 oktober 2026

Prijs & fiscaal

BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Marktwaarde

Redelijk nauwkeurig

Vergeleken met 80 vergelijkbare BYD Seal U occasions, gecorrigeerd naar kilometerstand, uitrusting en vermogen

↑ 9% boven marktwaarde
€ 31.422
Laag
€ 32.110
Marktwaarde
€ 35.120
Hoog

Deze auto staat op € 34.995 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Alle bedragen incl. BTW. Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie. De nauwkeurigheid geeft aan hoe goed het vergelijkbare aanbod op deze auto aansluit.

Verzekering voor deze BYD Seal U

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze BYD Seal U

Indicatief € 688 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 34.995 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 1.076
  • 48 mnd · € 833
  • 60 mnd · € 688
  • 72 mnd · € 592

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €416/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €11.568 (40% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • ✓Lichtmetalen velgen 19
  • ✓Accident Avoidance System
  • ✓Achterbank in delen neerklapbaar
  • ✓Achteropkomend verkeer waarschuwing
  • ✓Achteruitrij assistent
  • ✓Active Cornering Enhancement (ACE)
  • ✓Afdaal assistent
  • ✓Airbag(s) hoofd
  • ✓Airbag(s) hoofd achter
  • ✓Airbag(s) hoofd voor
  • ✓Airbag(s) side achter
  • ✓Airbag(s) side voor

Omschrijving

Deze auto is bij ons op locatie ten allen tijde te bezichtigen! Wel is het raadzaam om vooraf even te informeren of de auto nog beschikbaar is. Hoewel aan de informatie op onze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoeringen en beschikbaarheid van onze auto's kunt u contact opnemen met ons op het telefoonnummer: 0187-603590. Kies voor de afdeling verkoop via ons keuzemenu. Alle auto's die op onze website geadverteerd worden zijn rijklaarprijzen inclusief BOVAG garantie. Deze garantie is 12 maanden ! Er worden géén afleveringskosten of extra kosten voor garantie berekend. Alle auto's worden geleverd met een geldige APK voor minimaal 1 jaar. Al onze auto's zijn vooraf gepoetst om een maximale presentatie in onze showroom mogelijk te maken. Axxiauto wanneer u kiest voor een bedrijf waar de kwaliteit op de eerste plaats staat !

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze BYD Seal U

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAxxiAuto Dirksland
  • Prijs getoetstVergeleken met 80 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

AxxiAuto

Watertoren 25

3247 CL Dirksland

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
136 reviews · AxxiAuto, Dirksland
“Top service. Zonder afspraak gelijk geholpen om een kapotte accu te vervangen. Zo werd het toch nog een leuk dagje weg. Bedankt!”

Clarinda V.

“Onze camperbus hier gebracht met heel wat problemen. Zeer behulpzaam geholpen. Alles voor een nette prijs en het contact verliep voorspoedig. Waar we bij de andere garage met regelmaat zelf moesten bellen hoe het ervoor stond en of we de auto al konden ophalen werden wij hier met regelmaat op de hoogte gesteld en was er goed overleg. Onze bus rijd weer als een zonnetje en gaan voor het eerst sinds jaren met een gerust hart op vakantie!”

Madelein L.

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
136 reviews · AxxiAuto, Dirksland
“Top service. Zonder afspraak gelijk geholpen om een kapotte accu te vervangen. Zo werd het toch nog een leuk dagje weg. Bedankt!”

Clarinda V.

“Onze camperbus hier gebracht met heel wat problemen. Zeer behulpzaam geholpen. Alles voor een nette prijs en het contact verliep voorspoedig. Waar we bij de andere garage met regelmaat zelf moesten bellen hoe het ervoor stond en of we de auto al konden ophalen werden wij hier met regelmaat op de hoogte gesteld en was er goed overleg. Onze bus rijd weer als een zonnetje en gaan voor het eerst sinds jaren met een gerust hart op vakantie!”

Madelein L.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Veelgestelde vragen over deze BYD Seal U

Wat kost de BYD Seal U 2026 bij AxxiAuto?

Deze BYD Seal U uit 2026 staat te koop voor € 34.995 bij AxxiAuto in Dirksland. De kilometerstand bedraagt 15 km.

Hoeveel kilometer heeft deze BYD Seal U uit 2026?

Dit exemplaar heeft 15 km op de teller en is aangeboden als hybride met automatische versnellingsbak bij AxxiAuto in Dirksland.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze BYD Seal U?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze BYD Seal U € 688 per maand (6,7% JKP, 60 maanden, € 34.995 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →