Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Chevrolet›Chevrolet Captiva

Chevrolet Captiva (2006)

2.4 Intro Edition 2WD ecc trekhaak nap

€ 1.599

Nieuwprijs €31.799 — 95% lager (€30.200 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot aug 2027
  • 2006
  • 303.772 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Suv
  • Blauw

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdVan Melis B.V. De Mortel
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Chevrolet Captiva 2.4 Intro Edition 2WD ecc trekhaak nap uit 2006, 136 pk, 0–100 km/u in 13,5 s, tellerstand 303.772 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 20 augustus 2027, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2006
Kilometerstand
303.772 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Suv
Kleur
Blauw

Motor & prestaties

Vermogen
136 pk (100 kW)
Cilinderinhoud
2405 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
13.5 s
Topsnelheid
175 km/h
Aandrijving
Voorwiel
Tankinhoud
65 l

Afmetingen

Lengte
4.635 mm
Breedte
1.850 mm
Hoogte
1.720 mm
Wielbasis
2.710 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
8,9 l/100km
CO₂-uitstoot
217 g/km

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.630 kg
Max. trekgewicht geremd
1.500 kg
Max. trekgewicht ongeremd
750 kg
Bekleding
Leder

Historie & RDW

1e toelating
10 oktober 2006
1e tenaamstelling NL
10 oktober 2006
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
20 augustus 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
29 september 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 31.799
BPM
€ 7.720
BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze Chevrolet Captiva

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Uitrusting & opties

  • ✓Airbag bestuurder
  • ✓Airbag passagier
  • ✓Airbag(s) hoofd achter
  • ✓Airbag(s) hoofd voor
  • ✓Airbag(s) side voor
  • ✓Airco
  • ✓Anti Blokkeer Systeem (ABS)
  • ✓Audioinstallatie met CD-speler
  • ✓Boordcomputer
  • ✓Buitentemperatuurmeter
  • ✓Cruise control
  • ✓Dakrails

Omschrijving

heeft bij 264000 km grote beurt gehad incl. distributie riem hele mooie auto en zeker de moeite waard om te bekijken de vorige eigenaar heeft deze auto 16 jaar gehad papieren kenteken is nog aanwezig Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. De aandrijving van deze Chevrolet wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Lederen bekleding is in deze rijk uitgeruste auto ook aanwezig. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Parkeersensoren helpen u tijdens het in- en uitparkeren. Meer rijcomfort en minder brandstofgebruik? Even de cruise control instellen en dan ontspannen rijden! In de zomer zorgt de airconditioning voor verkoeling. In het voorjaar en najaar voorkomt het systeem beslagen ramen. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn buitentemperatuurmeter, lederen stuur, boordcomputer en lederen versnellingspook. Originele Nederlandse auto met Nationale Auto Pas (NAP) Deze auto is origineel Nederlands geleverd en voorzien van een Nationale Auto Pas (NAP). Hierdoor is de onderhouds- en kilometerhistorie bekend en bent u verzekerd van een correcte kilometerstand. Dat geeft niet alleen zekerheid bij aankoop, maar zorgt er ook voor dat de auto bij een eventuele toekomstige inruil meer waard is. Al onze auto’s worden afgeleverd met minimaal 6 maanden APK. Indien gewenst of noodzakelijk kunnen wij in onze eigen werkplaats een onderhoudsbeurt uitvoeren en/of de distributieriem of distributieketting vervangen. Wilt u de auto bezichtigen of een proefrit maken? Neem dan vooraf even telefonisch contact met ons op, zodat u niet voor een gesloten deur staat. Wij zijn namelijk niet altijd aanwezig. Inruil is altijd mogelijk. Of u nu een personenauto, bestelauto, motor, brommer of een ander voertuig heeft, wij bekijken uw inruil serieus en doen u graag een passend voorstel. Ook de aanschaf van een duurder voertuig behoort bij ons tot de mogelijkheden. U bent van harte welkom! Van Melis B.V. Johnny van Melis Oude Molenweg 43 5425 VP De Mortel E-mail: info@melmor.nl Mobiel: 06-22937854

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Chevrolet Captiva

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdVan Melis B.V. De Mortel
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Van Melis B.V.

Oude-Molenweg 43

5425 VP De Mortel

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Chevrolet Captiva

Wat kost de Chevrolet Captiva 2006 bij Van Melis B.V.?

Deze Chevrolet Captiva uit 2006 staat te koop voor € 1.599 bij Van Melis B.V. in De Mortel. De kilometerstand bedraagt 303.772 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Chevrolet Captiva uit 2006?

Dit exemplaar heeft 303.772 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Van Melis B.V. in De Mortel.