Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Citroën›Citroën C3

Citroën C3 (2024)

1.2 PureTech You

€ 13.439
ⓘ Prijsopbouw
Netto €11.107·BTW €2.332·Rest-BPM €2.463
Totaal incl. BTW: €13.439

Nieuwprijs €19.429 — 31% lager (€5.990 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 269/mnd — vergelijk autoleningen

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot jul 2028
Netto €11.107·BTW €2.332·Rest-BPM €2.463
Totaal incl. BTW: €13.439
  • 2024
  • 51.967 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Hatchback
  • Zwart

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAdrie Jonk Purmerend
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Citroën C3 1.2 PureTech You uit 2024, 83 pk, tellerstand 51.967 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 15 juli 2028, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2024
Kilometerstand
51.967 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Zwart

Motor & prestaties

Vermogen
83 pk (61 kW)
Cilinderinhoud
1199 cc
Aantal cilinders
3
Aantal versnellingen
5
Topsnelheid
166 km/h

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
5,5 l/100km
CO₂-uitstoot
123 g/km
Emissieklasse
EURO 6 AP

Uitvoering & afwerking

Deuren
4
Zitplaatsen
5
Massa
955 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.500 kg
Max. trekgewicht geremd
450 kg
Max. trekgewicht ongeremd
450 kg

Historie & RDW

1e toelating
15 juli 2024
1e tenaamstelling NL
15 juli 2024
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
15 juli 2028
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
13 oktober 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 19.429
BPM
€ 5.597
Bijtelling (indicatie)
22%indicatie op basis van beschikbare informatie
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.

Zelf de RDW-gegevens van een auto controleren? Doe de gratis kentekencheck: APK-historie, terugroepacties en wegenbelasting op kenteken.

Verzekering voor deze Citroën C3

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Citroën C3

Indicatief € 269 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 13.439 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 418
  • 48 mnd · € 325
  • 60 mnd · € 269
  • 72 mnd · € 232

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €182/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Bereken bijtelling en maandkosten
Bijtelling & kosten calculator

Leasetermijn

€182/mnd

excl. BTW — verrekenbaar

Bijtelling (22%)

€356/mnd

catalogus €19.4K

Netto belastingdruk

€132/mnd

bij 36,97% schijf

Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.

Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €2.221 (20% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • ✓Mistlampen voor
  • ✓Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
  • ✓Led koplampen
  • ✓Led dagrijverlichting
  • ✓Radio
  • ✓Dab ontvanger
  • ✓Bluetooth telefoonvoorbereiding
  • ✓Multimedia scherm klein
  • ✓Cruise control
  • ✓Bestuurdersairbag
  • ✓Zij airbag(s) voor
  • ✓Hoofd airbag(s) voor

Omschrijving

| CRUISE CONTROL | NED AUTO | DAB | PARKEERSENSOREN ACHTER | BLUETHOOTH | LED VERLICHTING | Klein? Wij zeggen liever slim en compact. Intelligente indeling, handige afmetingen en niet-te-geloven voordelig in gebruik en onderhoud. Noem dat maar klein! Met deze auto is een pittige rijstijl mogelijk, terwijl de motor toch spaarzaam met brandstof omgaat. Bij de uitrusting van deze Citroen horen onder meer LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging. Deze Citroen C3 is voorzien van sensoren aan de achterzijde om een achteropkomend verkeer waarschuwing te geven als de afstand tussen u en een achterligger te klein is. Het audiosysteem bedient u blind met behulp van de audiobesturing op het stuur. Veilig en praktisch! Voor een storingvrije radio-ontvangst zorgt de ingebouwde DAB-ontvanger. U kunt bij het inparkeren natuurlijk niet aan alle kanten ogen hebben. Daarom is deze Citroen C3 voorzien van parkeersensoren! Met de cruise control kunt u zorgen dat u op die rechte stukken toch uit beeld blijft bij de flitsers. Deze Citroen is voorzien van airconditioning, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur. De Citroen C3 is ook voorzien van ADAS. Deze Advanced Driver Assistence Systems fungeren als extra ogen en oren: ze houden voor u de weg in de gaten en grijpen in wanneer dat nodig is. Wat deze auto ook kan, is lezen. Hij 'leest' voor u de verkeersborden tijdens de rit en attendeert u erop door ze op het dashboard te projecteren. Met het Lane-keeping systeem gaat u nooit onbedoeld over de streep. Bij concentratieverlies van de bestuurder geeft vermoeidheidsherkenning automatisch een waarschuwingssignaal. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem. We laten u graag een proefrit maken, neemt u contact met ons op?

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Citroën C3

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAdrie Jonk Purmerend
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Adrie Jonk

Newtonstraat 34

1446 VR Purmerend

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,4
280 reviews · Adrie Jonk, Purmerend
“Samen met mijn vrouw waren we op zoek naar een nieuwe auto en zo kwamen we terecht bij Adrie Jonk in Purmerend, een echt familiebedrijf. Via de website konden we een afspraak maken op locatie, waar we werden geholpen door Maurice. Hij ontving ons met ontzettend veel beleefdheid, vriendelijkheid en gastvrijheid. We hebben uiteindelijk een prachtige Mazda gekocht!! De auto’s zijn in uitstekende staat en ook de service die zij bieden, zowel wat betreft de garantie als de algemene dienstverlening, is echt uitstekend. Eerlijk gezegd waren we natuurlijk overtuigd door de auto zelf, maar Maurice heeft ook een belangrijke rol gespeeld in het slagen van de deal. Hij was vanaf het begin tot het einde ontzettend professioneel en zorgde ervoor dat we ons meteen thuis en vooral ook zeker en vertrouwd voelden met de auto en alles eromheen. Kortom, ik wil Adrie Jonk dan ook van harte aanbevelen. Ze bieden daarnaast nog veel meer diensten aan, zoals onderhoud en reparaties, maar ook autoverhuur. Een groot compliment aan jullie, van een nieuwe, zeer tevreden klant!! ⭐⭐⭐⭐⭐”

Achille P.

“Onlangs een Mazda cx30 gekocht bij Adrie Jonk. Hierbij mijn oude Volvo ingeruild tegen een reëele prijs. De communicatie met verkoper Dennis was bijzonder prettig. De aflevering van de auto top. Kortom een zeer tevreden klant.”

Harry W.

Over deze dealer

Google-reviews
4,4
280 reviews · Adrie Jonk, Purmerend
“Samen met mijn vrouw waren we op zoek naar een nieuwe auto en zo kwamen we terecht bij Adrie Jonk in Purmerend, een echt familiebedrijf. Via de website konden we een afspraak maken op locatie, waar we werden geholpen door Maurice. Hij ontving ons met ontzettend veel beleefdheid, vriendelijkheid en gastvrijheid. We hebben uiteindelijk een prachtige Mazda gekocht!! De auto’s zijn in uitstekende staat en ook de service die zij bieden, zowel wat betreft de garantie als de algemene dienstverlening, is echt uitstekend. Eerlijk gezegd waren we natuurlijk overtuigd door de auto zelf, maar Maurice heeft ook een belangrijke rol gespeeld in het slagen van de deal. Hij was vanaf het begin tot het einde ontzettend professioneel en zorgde ervoor dat we ons meteen thuis en vooral ook zeker en vertrouwd voelden met de auto en alles eromheen. Kortom, ik wil Adrie Jonk dan ook van harte aanbevelen. Ze bieden daarnaast nog veel meer diensten aan, zoals onderhoud en reparaties, maar ook autoverhuur. Een groot compliment aan jullie, van een nieuwe, zeer tevreden klant!! ⭐⭐⭐⭐⭐”

Achille P.

“Onlangs een Mazda cx30 gekocht bij Adrie Jonk. Hierbij mijn oude Volvo ingeruild tegen een reëele prijs. De communicatie met verkoper Dennis was bijzonder prettig. De aflevering van de auto top. Kortom een zeer tevreden klant.”

Harry W.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Alle 150 vergelijkingen →

Veelgestelde vragen over deze Citroën C3

Wat kost de Citroën C3 2024 bij Adrie Jonk?

Deze Citroën C3 uit 2024 staat te koop voor € 13.439 bij Adrie Jonk in Purmerend. De kilometerstand bedraagt 51.967 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Citroën C3 uit 2024?

Dit exemplaar heeft 51.967 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Adrie Jonk in Purmerend.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Citroën C3?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Citroën C3 € 269 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 13.439 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →

Wat is de bijtelling van deze Citroën C3?

Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof): 22%. Het standaardtarief over de cataloguswaarde (de oorspronkelijke nieuwprijs inclusief btw en bpm). Geen fiscaal advies; uw eigen bijdrage, privégebruik en belastingschijf bepalen het netto bedrag.

Lees hoe bijtelling werkt →