Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Citroën›Citroën C3

Citroën C3 (2007)

1.4i-16V Exclusive pano clima

€ 1.945

Nieuwprijs €19.849 — 90% lager (€17.904 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

✓ APK tot mrt 2027Label C
  • 2007
  • 194.578 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Hatchback
  • Zwart
  • Label C

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf Doggen Bergen op Zoom
  • Prijs getoetstVergeleken met 49 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Citroën C3 1.4i-16V Exclusive pano clima uit 2007, 89 pk, 0–100 km/u in 14,1 s, tellerstand 194.578 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 14 maart 2027.

Basisgegevens

Bouwjaar
2007
Kilometerstand
194.578 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Zwart

Motor & prestaties

Vermogen
89 pk (65 kW)
Cilinderinhoud
1360 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
14.1 s
Topsnelheid
180 km/h
Tankinhoud
45 l

Afmetingen

Wielbasis
2.460 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
6,2 l/100km
CO₂-uitstoot
148 g/km
Energielabel
C
Emissieklasse
Euro 4

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.026 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.527 kg
Max. trekgewicht geremd
1.160 kg
Max. trekgewicht ongeremd
560 kg
Bekleding
Stof
Laksoort
Basis

Historie & RDW

1e toelating
14 maart 2007
1e tenaamstelling NL
14 maart 2007
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
14 maart 2027
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Aangeboden op
30 oktober 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 19.849
BPM
€ 4.333
Bijtelling (indicatie)
35% van de dagwaarde (youngtimer)indicatie op basis van beschikbare informatie
BTW/Marge
Marge

† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.

Marktwaarde

Redelijk nauwkeurig

Vergeleken met 49 vergelijkbare Citroën C3 occasions

Zeer scherpe prijs
tot € 1.381
Scherpe prijs
€ 1.381 – € 1.501
Marktconforme prijs
€ 1.501 – € 1.651
Verhoogde prijs
€ 1.651 – € 1.801
Hoge prijs
vanaf € 1.801

Hoge prijs — 30% boven de marktwaarde van € 1.501

Alle bedragen incl. BTW. Indicatie op basis van ons actuele aanbod; geen officiële taxatie, neutraal en niet te koop.

Verzekering voor deze Citroën C3

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Uitrusting & opties

  • ✓audioinstallatie met CD-speler
  • ✓boordcomputer
  • ✓mp3-speler
  • ✓navigatiesysteem uitneembaar
  • ✓buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • ✓buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
  • ✓bumpers in carrosseriekleur
  • ✓lichtmetalen velgen 15"
  • ✓mistlampen voor
  • ✓vernislak zwart
  • ✓airco automatisch
  • ✓achterbank in delen neerklapbaar

Omschrijving

Ontdek de stijlvolle en praktische Citroën C3 1.4i-16V Exclusive uit 2007, uitgevoerd in het zwart. Deze hatchback met 5 deuren is ideaal voor wie dagelijks comfort zoekt, maar ook graag in stijl onderweg is. Met een motor van 1360 cc en een vermogen van 89 PK levert deze benzine-auto vlotte prestaties voor stad en snelweg. De kilometerstand bedraagt 194.578, waarmee u nog jarenlang rijplezier kunt ervaren. Wat deze C3 extra aantrekkelijk maakt, is de combinatie van functionaliteit en comfortabele details. Zo is deze auto voorzien van warmtewerend glas. Dat draagt bij aan een prettiger binnenklimaat, vooral op dagen met felle zon. Daarnaast is het stuur uitgevoerd in leder, wat niet alleen zorgt voor een luxueuze uitstraling, maar ook voor een fijne, comfortabele grip tijdens het rijden. Verder beschikt de Citroën over cruise control, waardoor u tijdens lange ritten eenvoudig en ontspannen uw snelheid kunt vasthouden. Dat maakt rijden niet alleen comfortabeler, maar kan ook helpen bij een constante rijstijl. De C3 Exclusive is bovendien uitgerust met stuurbekrachtiging. Dit maakt manoeuvreren en sturen lichter, vooral in druk verkeer of bij parkeren. Tot slot is er sprake van alarm klasse 1 met startblokkering. Daarmee heeft u extra beveiliging tegen onbevoegd gebruik, wat bijdraagt aan een gerust gevoel wanneer u de auto parkeert. Met zijn compacte formaat en slimme 3-drige/5-deurs carrosserie-indeling biedt de Citroën C3 een aantrekkelijke mix van gebruiksgemak en ruimte

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Citroën C3

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf Doggen Bergen op Zoom
  • Prijs getoetstVergeleken met 49 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Autobedrijf Doggen

Gagelboslaan 161

4623 AC Bergen op Zoom

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
73 reviews · Autobedrijf Doggen, Bergen op Zoom
“Een paar weken geleden deze super mooie Volkswagen polo 1.8 gti gekocht bij deze autozaak Bas is een hele vriendelijke verkoper en neemt echt alle tijd om je vragen te beantwoorden ik raad deze garage zeker aan bij mensen!!”

Gewoon R.

“Ik heb bij dit bedrijf mijn auto gekocht. Daar rijd ik inmiddels al vele jaren mee. Is nu 26 jaar oud. Ook mijn dochter heeft haar auto hier gekocht. De service, de klantvriendelijkheid en de autos zijn hier top. Mijn volgende occasion ga ik hier zeer zeker kopen.”

Annemiek L.

Stuur een bericht

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
73 reviews · Autobedrijf Doggen, Bergen op Zoom
“Een paar weken geleden deze super mooie Volkswagen polo 1.8 gti gekocht bij deze autozaak Bas is een hele vriendelijke verkoper en neemt echt alle tijd om je vragen te beantwoorden ik raad deze garage zeker aan bij mensen!!”

Gewoon R.

“Ik heb bij dit bedrijf mijn auto gekocht. Daar rijd ik inmiddels al vele jaren mee. Is nu 26 jaar oud. Ook mijn dochter heeft haar auto hier gekocht. De service, de klantvriendelijkheid en de autos zijn hier top. Mijn volgende occasion ga ik hier zeer zeker kopen.”

Annemiek L.

Alle 150 vergelijkingen →

Veelgestelde vragen over deze Citroën C3

Wat kost de Citroën C3 2007 bij Autobedrijf Doggen?

Deze Citroën C3 uit 2007 staat te koop voor € 1.945 bij Autobedrijf Doggen in Bergen op Zoom. De kilometerstand bedraagt 194.578 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Citroën C3 uit 2007?

Dit exemplaar heeft 194.578 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Autobedrijf Doggen in Bergen op Zoom.

Wat is de bijtelling van deze Citroën C3?

Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof): 35% van de dagwaarde (youngtimer). Als youngtimer telt niet de cataloguswaarde maar de dagwaarde; de vraagprijs is daarvoor een indicatie. Geen fiscaal advies; uw eigen bijdrage, privégebruik en belastingschijf bepalen het netto bedrag.

Lees hoe bijtelling werkt →