Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Citroën›Citroën C3

Citroën C3 (2003)

Pluriel 1.4i

€ 1.699

Wat kost verzekeren voor deze auto?

✓ Tellerstand logisch⚠ APK verlopen (nov 2025)
  • 2003
  • 173.171 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Cabrio
  • Grijs Metallic

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdRB Automotive Lieren
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Citroën C3 Pluriel 1.4i uit 2003, 73 pk, 0–100 km/u in 13,9 s, tellerstand 173.171 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 5 november 2025, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2003
Kilometerstand
173.171 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Cabrio
Kleur
Grijs Metallic

Motor & prestaties

Vermogen
73 pk (54 kW)
Cilinderinhoud
1360 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
13.9 s
Koppel
118 Nm
Topsnelheid
164 km/h

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
6,8 l/100km
CO₂-uitstoot
163 g/km
Emissieklasse
EURO 3

Uitvoering & afwerking

Deuren
2
Zitplaatsen
2
Massa
1.111 kg
Max. trekgewicht geremd
850 kg
Bekleding
Stof
Interieurkleur
Grijs

Historie & RDW

1e toelating
22 augustus 2003
1e tenaamstelling NL
22 augustus 2003
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
5 november 2025
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
19 augustus 2026

Prijs & fiscaal

BPM
€ 4.228
BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze Citroën C3

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Uitrusting & opties

  • ✓Airbag passagier
  • ✓Airbags
  • ✓Alarm
  • ✓Anti blokkeer systeem
  • ✓Bestuurdersairbag
  • ✓Brake assist system
  • ✓Centrale deurvergrendeling
  • ✓Centrale deurvergrendeling afstandbediening
  • ✓Elek. bedienbare ramen
  • ✓Elek. verstelbare spiegels
  • ✓Elektrisch bedienbare ramen achter
  • ✓Elektrisch bedienbare ramen voor

Omschrijving

Zeer nette en goed rijdende Citroen C3 Pluriel 1.4I Cabriolet van 22-08-2003 met een afgelezen kilometerstand van 173171 KM Deze Pluriel heeft een geldige APK tot 22-09-2025. Onderhouds historie is aanwezig, boekjes netjes ingevuld, losse facturen aanwezig en alle apk rapporten van de laatste jaren. Laatste onderhoud was 26-08-2024 Nieuwe APK, en olie afvullen. Distributieriem + waterpomp + tandriemset is vervangen bij: 131631 KM in 2021. Leuke cabriolet met oa elektrisch bedienbare ramen, elektrisch bedienaar dak, stuurbekrachtiging, trekhaak en elektrisch bedienbare spiegels. INRUIL MOGELIJK DISCLAIMER: Om teleurstelling te voorkomen kunt u het beste bellen voor u vertrekt, dan zorgen wij dat de auto aanwezig is als u komt. Inruil van uw eigen voertuig is bij ons altijd mogelijk. Wij rekenen geen extra kosten voor het rij-klaar maken. Deze advertentie is met zorg geplaatst, toch kunnen er schrijf of tekst fouten in de advertentie staan. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleent. We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Citroën C3

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdRB Automotive Lieren
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

RB Automotive

Lierderstraat 20

7364 BL Lieren

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
3,4
24 reviews · RB Automotive, Lieren
“Vandaag heb ik een Ford Kuga gekocht en ik ben zeer goed geholpen door oude ron haha, was heel behulpzaam en vond het een fijne manier van een auto kopen, een echte aanrader dus! 5 sterren van mij”

Kevin M.

“Erg behulpzaam personeel, vriendelijk, vlot. De verkoop was snel geregeld en ik had geen negatief gevoel bij zowel de auto als de verkoper. Ik kocht er vorige week een Peugeot. De auto rijdt heerlijk, is super schoon opgeleverd en kreeg nog een APK waar de auto feilloos doorheen kwam.”

Floris

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
3,4
24 reviews · RB Automotive, Lieren
“Vandaag heb ik een Ford Kuga gekocht en ik ben zeer goed geholpen door oude ron haha, was heel behulpzaam en vond het een fijne manier van een auto kopen, een echte aanrader dus! 5 sterren van mij”

Kevin M.

“Erg behulpzaam personeel, vriendelijk, vlot. De verkoop was snel geregeld en ik had geen negatief gevoel bij zowel de auto als de verkoper. Ik kocht er vorige week een Peugeot. De auto rijdt heerlijk, is super schoon opgeleverd en kreeg nog een APK waar de auto feilloos doorheen kwam.”

Floris

Alle 150 vergelijkingen →

Veelgestelde vragen over deze Citroën C3

Wat kost de Citroën C3 2003 bij RB Automotive?

Deze Citroën C3 uit 2003 staat te koop voor € 1.699 bij RB Automotive in Lieren. De kilometerstand bedraagt 173.171 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Citroën C3 uit 2003?

Dit exemplaar heeft 173.171 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij RB Automotive in Lieren.