Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Citroën›Citroën Jumpy

Citroën Jumpy (2022)

M 2.0 BlueHDi 145pk Club

€ 18.950
ⓘ Prijsopbouw
Netto €18.950·BTW €3.980·Rest-BPM €3.097
Totaal incl. BTW: €22.930

Nieuwprijs €47.406 — 60% lager (€28.456 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 380/mnd — vergelijk autoleningen

✓ Tellerstand logisch⚠ Openstaande terugroepactie✓ APK tot jun 2027
Netto €18.950·BTW €3.980·Rest-BPM €3.097
Totaal incl. BTW: €22.930
  • 2022
  • 57.986 km
  • Diesel
  • Handgeschakeld
  • Bestelbus
  • wit

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdDamstéAuto Nieuwegein
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP)
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Citroën Jumpy M 2.0 BlueHDi 145pk Club uit 2022, 144 pk, 0–100 km/u in 12,6 s, tellerstand 57.986 km, diesel, handgeschakeld. APK geldig tot 30 juni 2027, tellerstand logisch volgens RDW, openstaande terugroepactie — controleer bij dealer.

Basisgegevens

Bouwjaar
2022
Kilometerstand
57.986 km
Brandstof
Diesel
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Bestelbus
Kleur
wit

Motor & prestaties

Vermogen
144 pk (106 kW)
Cilinderinhoud
1997 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
6
Acceleratie (0-100 km/u)
12.6 s
Koppel
370 Nm
Topsnelheid
182 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving

Afmetingen

Wielbasis
3.280 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
7,1 l/100km
CO₂-uitstoot
187 g/km
Emissieklasse
EURO 6 AQ

Uitvoering & afwerking

Deuren
3
Zitplaatsen
2
Massa
1.618 kg
Max. toelaatbaar gewicht
2.830 kg
Max. trekgewicht geremd
2.300 kg
Max. trekgewicht ongeremd
750 kg
Bekleding
Stof

Historie & RDW

1e toelating
30 juni 2022
1e tenaamstelling NL
30 juni 2022
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
30 juni 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Openstaande terugroepactie
Ja — controleer bij dealer
Aangeboden op
19 oktober 2023

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 47.406
BPM
€ 11.469
BTW/Marge
BTW
Prijs
Excl. BTW

Verzekering voor deze Citroën Jumpy

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Citroën Jumpy

Indicatief € 380 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 18.950 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 589
  • 48 mnd · € 458
  • 60 mnd · € 380
  • 72 mnd · € 328

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €331/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €1.895 (10% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • ✓Schuifdeur rechts
  • ✓Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
  • ✓Regensensor
  • ✓Navigatiesysteem
  • ✓Apple Carplay
  • ✓Bluetooth
  • ✓Boordcomputer
  • ✓Radio/CD
  • ✓Spraakbediening
  • ✓Airconditioning
  • ✓Cruise Control
  • ✓Armsteun

Omschrijving

De Citroën Jumpy is uitgeroepen tot Bestelwagen van het Jaar 2020 – en dat is niet voor niets. Deze veelzijdige bedrijfswagen combineert comfort, ruimte en efficiency op hoog niveau. Uitgevoerd in de populaire kleur Blanc Banquise en voorzien van 16 inch stalen velgen. De cabine biedt comfortabele stoelen met zwart/grijze stoffen bekleding. Onder de motorkap ligt de krachtige en zuinige BlueHDi dieselmotor met 145 pk, gekoppeld aan een handgeschakelde 6-versnellingsbak. Dankzij AdBlue, roetfilter en Stop & Start-systeem rijdt deze Jumpy schoon én efficiënt. Belangrijkste uitrusting: Airconditioning Cruise control met snelheidsbegrenzer Elektrische ramen vóór Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening Parkeersensoren achter Regen- en lichtsensor Bluetooth radio met USB en stuurwielbediening Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels Zijschuifdeur rechts Hill Start Assist, ESP, ABS en ASR Volwaardig reservewiel Achteruitrijcamera VisioPark 180° Extra opties: Citroën Connect Nav met 7” touchscreen Navigatiesysteem in kleur en 3D DAB+ radio Apple CarPlay / Mirror Screen WifiOnBoard Spraakbediening Pack Protection laadruimte: Voor optimale bescherming van de laadruimte is deze Jumpy voorzien van: Houten vloerplaat met aluminium afwerking Wandbetimmering in berkentriplex Bescherming van schuif- en achterdeuren Lattensframes aan de bovenzijde Maak snel een afspraak voor een uitgebreide kennismaking en proefrit! Voor een heldere ALL-IN-PRIJS moet je bij DamstéAuto zijn! Onze auto's boven de € 4.500 worden afgeleverd inclusief: 1. Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema*. 2. BOVAG garantie van 12 maanden. 3. Kwaliteitscontrole op 40 punten. 4. Minimaal 1 jaar geldige APK. 5. Gecontroleerde kilometerstand. 6. BOVAG omruilgarantie. Wij verwelkomen je graag bij DamstéAuto in Nieuwegein. Wij zijn hier en in de verre omgeving al vanaf 1966 een begrip! DamstéAuto heeft altijd 75 top occasions op voorraad staan van diverse merken.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Citroën Jumpy

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdDamstéAuto Nieuwegein
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP)
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

DamstéAuto

Dukatenburg 94

3437 AE Nieuwegein

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
184 reviews · DamstéAuto, Nieuwegein
“⭐⭐⭐⭐⭐ Zeer tevreden over deze garage. Vriendelijk personeel, eerlijke communicatie en duidelijk uitleg over de werkzaamheden. De auto was snel gerepareerd en alles werd netjes afgehandeld. Betrouwbare service voor een nette prijs. Ik kom hier zeker terug en kan deze garage van harte aanbevelen.”

Laura H.

“Ik heb de auto voor de 1e keer hier gebracht. Ik ging voorheen naar utrecht mijn auto voir de apk en onderhoud. De files op de A2 maakten dat ik hier heen ging. De garage op 5 minuten lopen van mijn huisje. De service us hartelijk en de klant wordt ook hier goed verzorgt. De afspraken die ze gemaakt hebben zijn ze na gekomen. De auto rijden weer helemaal top. De banden opgepomp. Een onderhoudsbeurt beurd gehad. Het is mij hier goed bevallen. Lekker dichtbij en niet de duurste. Staan ook goed aangegeven. Tot de volgende keer. Aan te bevelen.”

loes B.

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
184 reviews · DamstéAuto, Nieuwegein
“⭐⭐⭐⭐⭐ Zeer tevreden over deze garage. Vriendelijk personeel, eerlijke communicatie en duidelijk uitleg over de werkzaamheden. De auto was snel gerepareerd en alles werd netjes afgehandeld. Betrouwbare service voor een nette prijs. Ik kom hier zeker terug en kan deze garage van harte aanbevelen.”

Laura H.

“Ik heb de auto voor de 1e keer hier gebracht. Ik ging voorheen naar utrecht mijn auto voir de apk en onderhoud. De files op de A2 maakten dat ik hier heen ging. De garage op 5 minuten lopen van mijn huisje. De service us hartelijk en de klant wordt ook hier goed verzorgt. De afspraken die ze gemaakt hebben zijn ze na gekomen. De auto rijden weer helemaal top. De banden opgepomp. Een onderhoudsbeurt beurd gehad. Het is mij hier goed bevallen. Lekker dichtbij en niet de duurste. Staan ook goed aangegeven. Tot de volgende keer. Aan te bevelen.”

loes B.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Citroën Jumpy

Wat kost de Citroën Jumpy 2022 bij DamstéAuto?

Deze Citroën Jumpy uit 2022 staat te koop voor € 18.950 bij DamstéAuto in Nieuwegein. De kilometerstand bedraagt 57.986 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Citroën Jumpy uit 2022?

Dit exemplaar heeft 57.986 km op de teller en is aangeboden als diesel met handgeschakelde versnellingsbak bij DamstéAuto in Nieuwegein.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Citroën Jumpy?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Citroën Jumpy € 380 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 18.950 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →