RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Specificaties
Citroën Xantia 2.0i-16V Millésime uit 2001, 132 pk, tellerstand 227.622 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 18 februari 2027, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2001
Kilometerstand
227.622 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Grijs
Motor & prestaties
6
Vermogen
132 pk (97 kW)
Cilinderinhoud
1998 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
5
Aandrijving
Voorwiel
Tankinhoud
65 l
Afmetingen
4
Lengte
4.524 mm
Breedte
1.755 mm
Hoogte
1.400 mm
Wielbasis
2.740 mm
Verbruik & milieu
3
Verbruik (gecombineerd)
9,1 l/100km
CO₂-uitstoot
219 g/km
Emissieklasse
EURO 2
Uitvoering & afwerking
6
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.295 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.840 kg
Max. trekgewicht geremd
1.500 kg
Max. trekgewicht ongeremd
695 kg
Historie & RDW
6
1e toelating
2 januari 2001
1e tenaamstelling NL
2 januari 2001
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
18 februari 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
28 september 2026
Prijs & fiscaal
2
BPM
€ 4.845
BTW/Marge
Marge
Verzekering voor deze Citroën Xantia
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Uitrusting & opties
✓Achterbank in delen neerklapbaar
✓Airbag bestuurder
✓Airbag passagier
✓Airbag(s) side voor
✓Airco met elektronische regeling
✓Anti Blokkeer Systeem (ABS)
✓Armsteun achter
✓Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
✓Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
✓Bumpers in carrosseriekleur
✓Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
✓Elektrische ramen voor
Omschrijving
Deze Citroën Xantia 2.0i-16V Millésime uit 2001 heeft een kilometerstand van 227.622 km en wordt aangeboden door Autobedrijf de Krogten in Breda. Deze hatchback rijdt op benzine, heeft een handgeschakelde versnellingsbak en levert 132 pk. De carrosserie is uitgevoerd in de kleur grijs. Het voertuig wordt geleverd met een geldige APK en een door RDW als logisch beoordeelde tellerstand.
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Citroën Xantia
“Ik heb hier een auto gekocht opel zafira
Vriendelijke mensen maken alles waar wat ze hebben beloofd ik heb de auto na laten kijken door een andere garage
Waren een aantal gebreken heb ze gebeld
En ik kon gelijk komen om het op te lossen
Daar mag een gemiddelde garage een voorbeeld aannemen kan ik kan niet anders zeggen dan top garage met top mensen zeker een aanrader dank jullie wel ik blijf zkr in contact met ze”
Saifie O.
Stuur een bericht
Over deze dealer
Google-reviews
4,6
124 reviews · Autobedrijf de Krogten, Breda
“Ik heb hier een auto gekocht opel zafira
Vriendelijke mensen maken alles waar wat ze hebben beloofd ik heb de auto na laten kijken door een andere garage
Waren een aantal gebreken heb ze gebeld
En ik kon gelijk komen om het op te lossen
Daar mag een gemiddelde garage een voorbeeld aannemen kan ik kan niet anders zeggen dan top garage met top mensen zeker een aanrader dank jullie wel ik blijf zkr in contact met ze”
Saifie O.
Veelgestelde vragen over deze Citroën Xantia
Wat kost de Citroën Xantia 2001 bij Autobedrijf de Krogten?
Deze Citroën Xantia uit 2001 staat te koop voor € 1.950 bij Autobedrijf de Krogten in Breda. De kilometerstand bedraagt 227.622 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Citroën Xantia uit 2001?
Dit exemplaar heeft 227.622 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Autobedrijf de Krogten in Breda.