Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsCUPRACUPRA Leon Sportstourer

CUPRA Leon Sportstourer (2023)

1.4 e-Hybrid 204pk

€ 23.800
ⓘ Prijsopbouw
Netto €19.669·BTW €4.131·Rest-BPM €198
Totaal incl. BTW: €23.800

Nieuwprijs 48.414 51% lager (€24.614 besparing t.o.v. nieuw)

✈ Geïmporteerd✓ APK tot jan 2027Label A
Netto €19.669·BTW €4.131·Rest-BPM €198
Totaal incl. BTW: €23.800
  • 2023
  • 89.983 km
  • Plug-in hybride
  • Automaat
  • Stationwagon
  • Candy white
  • Label A

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdVan den Brug Heerenveen
  • Prijs getoetstVergeleken met 38 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

CUPRA Leon Sportstourer 1.4 e-Hybrid 204pk uit 2023, 204 pk, 0–100 km/u in 7,7 s, 61 km elektrische actieradius, tellerstand 89.983 km, plug-in hybride, automaat. APK geldig tot 9 januari 2027.

Basisgegevens

Bouwjaar
2023
Kilometerstand
89.983 km
Brandstof
Plug-in hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Stationwagon
Kleur
Candy white

Motor & prestaties

Vermogen
204 pk (150 kW)
Cilinderinhoud
1395 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
6
Acceleratie (0-100 km/u)
7.7 s
Koppel
250 Nm
Topsnelheid
220 km/h
Tankinhoud
40 l

Elektrisch

Accucapaciteit
13 kWh
Elektrische actieradius
61 km
Geschikt voor snelladen
Nee
Elektriciteitsverbruik
14,9 kWh/100km

Verbruik & milieu

Energielabel
A
Emissieklasse
EURO 6 AP

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.589 kg
Bekleding
Stof
Interieurkleur
Zwart

Historie & RDW

1e toelating
9 januari 2023
1e tenaamstelling NL
1 juni 2026
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
9 januari 2027
Tellerstandoordeel
Geen oordeel

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 48.414
BPM
€ 619
Bijtellingspercentage
22%
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Marktwaarde

Gebaseerd op 38 vergelijkbare CUPRA Leon Sportstourer occasions

15% onder marktprijs
€ 25.950
Laag
€ 27.850
Mediaan
€ 28.900
Hoog

Deze auto staat op € 23.800 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €333/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €2.950 (15% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • Climate control
  • Cruise control
  • Elektrisch bedienbaar dakraam
  • Getint glas
  • Grootlichtassistent
  • Keyless entry
  • Keyless start
  • LED koplampen
  • Navigatiesysteem
  • Panoramadak
  • Parkeersensoren achter
  • Stuurwielverwarming

Omschrijving

Wil je je huidige auto inruilen? Dit is altijd mogelijk. Stuur ons een aantal foto s van je huidige auto en je ontvangt een eerlijke indicatie van de inruilwaarde van je auto.Met de 'auto emocion' van Seat zit het altijd goed. Beproefde techniek en uitdagend temperament. Met de pittige benzinemotor en de automatische transmissie is autorijden een waar genoegen. Wat bij sommige auto's pure luxe is, heeft deze gewoon aan boord: het elektrisch bediende glazen panorama dak en de elektrisch bedienbare achterklep. Stevig ondersteund door de sportstoelen blijf je bij elke beweging op je plek. Hoe koud het buiten ook is, het verwarmbare stuurwiel brengt jouw handen en vingers snel weer op temperatuur. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen. Stel de interface voor jouw cockpit naar wens in met het digitale dashboard van deze auto. De file assistent verzacht het fileleed door automatisch veilig afstand te houden tot de voorligger en zo nodig zelfs te stoppen als de rij tot stilstand komt. Bedien je de auto liever met jouw stem? Dan is het goed om te weten dat spraakbediening aanwezig is. Geen handmatig gerommel meer; de elektrisch inklapbare trekhaak reageert met een druk op de knop. De conditie van deze auto is 24/7 inzichtelijk dankzij Connected Services. Met full map navigatiesysteem, electronic climate control, draadloos opladen, DAB ontvangst, parkeersensoren achter en regensensor is deze auto helemaal compleet. Je geniet nog meer van het rijden met jouw SEAT omdat je wordt beschermd door intelligente veiligheidssystemen. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merk je bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze auto. Onbedoeld buiten de rijstrook raken wordt voorkomen door het Lane-keeping systeem. Veel aanrijdingen bestaan uit kop-staartbotsingen. De forward collision warning reduceert dat risico aanzienlijk. De auto is ook uitgerust met hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem. Wil jij deze auto zelf ervaren? Neem dan contact op met een van onze medewerkers.Van den Brug is officieel dealer van Volkswagen, Audi, SEAT, koda, CUPRA, Volkswagen Bedrijfswagens en BYD. Met vijf vestigingen in Friesland en ruim 100 jaar ervaring bieden we alles wat nodig is om je zorgeloos op weg te helpen. Of het nu gaat om aankoop, verkoop, leasing, financiering, verzekering, onderhoud, service of reparatie: onze specialisten staan klaar voor zowel zakelijke als particuliere klanten.Je kunt eenvoudig online contact opnemen of langskomen bij een van onze vestigingen.Onze advertenties zijn met grote zorg opgesteld, maar hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die je beslissing zouden kunnen be nvloeden.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze CUPRA Leon Sportstourer

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdVan den Brug Heerenveen
  • Prijs getoetstVergeleken met 38 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Van den Brug Heerenveen

Zilverweg 3-5

8445 PE Heerenveen

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,3
282 reviews · Van den Brug Heerenveen, Heerenveen
Vandaag een kijkje wezen nemen bij zilverweg nummer 3. Leuke werknemers, goed geholpen. Maar zo verschrikkelijk warm dat ik niet meer in staat was de papieren te ondertekenen voor mijn nieuwe bolide. De Cupra raval. Een goed werkende airconditioning is dus zeker aan te raden.

karst

Wij Hebben een Mooie Auto Gezien En met een Verkoper Contact Gehad We hebben over de Jaren 3 mooie Auto,s Gekocht en Zeer Mooie Auto's ingeruild Bij Firma Autoland Vd Brug Nu Hadden we geen Inruil Ivm met Ongeval(Total Loss ) Maar We Kwamen er Niet Uit Deze Keer Zelfs een Tegenbod Gedaan Maar daar Kwamen we ook niet Wij Vinden Dit Zeer Jammer Altijd Trouwe klant geweest Vriendelijke Groeten

Diana K.

Over deze dealer

Google-reviews
4,3
282 reviews · Van den Brug Heerenveen, Heerenveen
Vandaag een kijkje wezen nemen bij zilverweg nummer 3. Leuke werknemers, goed geholpen. Maar zo verschrikkelijk warm dat ik niet meer in staat was de papieren te ondertekenen voor mijn nieuwe bolide. De Cupra raval. Een goed werkende airconditioning is dus zeker aan te raden.

karst

Wij Hebben een Mooie Auto Gezien En met een Verkoper Contact Gehad We hebben over de Jaren 3 mooie Auto,s Gekocht en Zeer Mooie Auto's ingeruild Bij Firma Autoland Vd Brug Nu Hadden we geen Inruil Ivm met Ongeval(Total Loss ) Maar We Kwamen er Niet Uit Deze Keer Zelfs een Tegenbod Gedaan Maar daar Kwamen we ook niet Wij Vinden Dit Zeer Jammer Altijd Trouwe klant geweest Vriendelijke Groeten

Diana K.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze CUPRA Leon Sportstourer

Wat kost de CUPRA Leon Sportstourer 2023 bij Van den Brug Heerenveen?

Deze CUPRA Leon Sportstourer uit 2023 staat te koop voor € 23.800 bij Van den Brug Heerenveen in Heerenveen. De kilometerstand bedraagt 89.983 km.

Hoeveel kilometer heeft deze CUPRA Leon Sportstourer uit 2023?

Dit exemplaar heeft 89.983 km op de teller en is aangeboden als plug-in hybride met automaat versnellingsbak bij Van den Brug Heerenveen in Heerenveen.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze CUPRA Leon Sportstourer?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze CUPRA Leon Sportstourer € 505 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 23.800 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.