✓ Tellerstand logisch⚠ APK verlopen (aug 2026)Label B
2008
154.330 km
Benzine
Handgeschakeld
Hatchback
Groen
Label B
1 / 19
Geverifieerd door autokopen.nl
Dealer gecontroleerdVakgarage ATA Honselersdijk
RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Specificaties
Daihatsu Sirion 2 1.0-12V Premium uit 2008, 69 pk, 0–100 km/u in 13,9 s, tellerstand 154.330 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 9 augustus 2026, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2008
Kilometerstand
154.330 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Groen
Motor & prestaties
6
Vermogen
69 pk (51 kW)
Cilinderinhoud
998 cc
Aantal cilinders
3
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
13.9 s
Topsnelheid
160 km/h
Verbruik & milieu
4
Verbruik (gecombineerd)
5 l/100km
CO₂-uitstoot
118 g/km
Energielabel
B
Emissieklasse
Euro 4
Uitvoering & afwerking
8
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
865 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.390 kg
Max. trekgewicht geremd
750 kg
Max. trekgewicht ongeremd
350 kg
Laadvermogen
525 kg
Bekleding
Stof
Historie & RDW
6
1e toelating
24 mei 2008
1e tenaamstelling NL
24 mei 2008
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
9 augustus 2026
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
24 oktober 2026
Prijs & fiscaal
4
Fiscale waarde
€ 12.143
BPM
€ 1.604
Bijtelling (indicatie)
35% van de dagwaarde (youngtimer)†indicatie op basis van beschikbare informatie
BTW/Marge
Marge
† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.
Verzekering voor deze Daihatsu Sirion
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Uitrusting & opties
✓Airco
✓Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
✓Elektrische ramen voor
✓Hoofdsteunen voor
✓Radio CD-speler
✓Stuurbekrachtiging
✓Airbag(s) side
✓Airbag(s) side voor
✓Airbag bestuurder
✓Airbag passagier
✓Anti Blokkeer Systeem (ABS)
✓Electronic Brake Distribution
Omschrijving
Wereldwijd worden de Japanse automerken geprezen om hun baanbrekende ontwerpen en het hoge kwaliteitsniveau van hun auto's. Dat is ook te merken aan deze Daihatsu Sirion 2. De aandrijving van deze Daihatsu wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. In een auto als deze mag u ook airconditioning verwachten. Zoals u mag verwachten van deze Daihatsu Sirion 2 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Om de veiligheid extra te vergroten, heeft deze Daihatsu Sirion 2 Brake Assist. In een noodsituatie treedt dit hulpremsysteem in werking wanneer extra remkracht nodig is. Als dit de auto is die u zoekt, wacht dan niet langer en plan direct online een proefrit. De prijs voor dit voertuig is een meeneemprijs inclusief een geldige APK en de auto wordt netjes voor u gewassen. De auto wordt op uw naam overgeschreven en tevens heeft de auto een vloeistof controle gehad. Kijk voor al onze occasions en acties op www.ata-autobedrijven.nl Ondanks onze grote zorg voor het samenstellen van deze advertentie kunnen er geen rechten worden ontleend aan het gepubliceerde. Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Daihatsu Sirion
137 reviews · Vakgarage ATA Honselersdijk, Honselersdijk
“Top Service!!
Ik had pech met een lekkeband en reed daardoor met een thuiskomer band rond. Waar je niet te lang mee moet rond rijden. Ondanks dat Vakgarage ATA pas over 3weeken echt plek hadden hiervoor. Hebben ze voor mij toch tijd gemaakt om mij uit de brand te helpen.
Wat een top Service! Ik kan niet anders zeggen dan. HEEL HEEL ERG BEDANKT!!!
Ik ga voortaan hier heen. Top zaak!”
Robbin B.
“Had een vraag over mijn trekhaak. Kon gewoon langs rijden en werdt gelijk geholpen. Echt westlandse topservice 👍👍”
Vincent B.
Stuur een bericht
Over deze dealer
Google-reviews
4,2
137 reviews · Vakgarage ATA Honselersdijk, Honselersdijk
“Top Service!!
Ik had pech met een lekkeband en reed daardoor met een thuiskomer band rond. Waar je niet te lang mee moet rond rijden. Ondanks dat Vakgarage ATA pas over 3weeken echt plek hadden hiervoor. Hebben ze voor mij toch tijd gemaakt om mij uit de brand te helpen.
Wat een top Service! Ik kan niet anders zeggen dan. HEEL HEEL ERG BEDANKT!!!
Ik ga voortaan hier heen. Top zaak!”
Robbin B.
“Had een vraag over mijn trekhaak. Kon gewoon langs rijden en werdt gelijk geholpen. Echt westlandse topservice 👍👍”
Vincent B.
Veelgestelde vragen over deze Daihatsu Sirion
Wat kost de Daihatsu Sirion 2008 bij Vakgarage ATA Honselersdijk?
Deze Daihatsu Sirion uit 2008 staat te koop voor € 2.295 bij Vakgarage ATA Honselersdijk in Honselersdijk. De kilometerstand bedraagt 154.330 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Daihatsu Sirion uit 2008?
Dit exemplaar heeft 154.330 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Vakgarage ATA Honselersdijk in Honselersdijk.
Wat is de bijtelling van deze Daihatsu Sirion?
Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof): 35% van de dagwaarde (youngtimer). Als youngtimer telt niet de cataloguswaarde maar de dagwaarde; de vraagprijs is daarvoor een indicatie. Geen fiscaal advies; uw eigen bijdrage, privégebruik en belastingschijf bepalen het netto bedrag.