Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›DS›DS 3

DS 3 (2016)

1.2 Turbo 110 pk So Chic EAT-6

€ 10.500

Nieuwprijs €26.894 — 61% lager (€16.394 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 210/mnd — vergelijk autoleningen

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot feb 2027Label C
  • 2016
  • 84.869 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Hatchback
  • Gris shark / noir onyx dak
  • Label C

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf Broere Krimpen aan den IJssel
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

DS 3 1.2 Turbo 110 pk So Chic EAT-6 uit 2016, 110 pk, 0–100 km/u in 9,9 s, tellerstand 84.869 km, benzine, automaat. APK geldig tot 16 februari 2027, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2016
Kilometerstand
84.869 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Gris shark / noir onyx dak

Motor & prestaties

Vermogen
110 pk (81 kW)
Cilinderinhoud
1199 cc
Aantal cilinders
3
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
9.9 s
Koppel
205 Nm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
4,7 l/100km
CO₂-uitstoot
108 g/km
Energielabel
C
Emissieklasse
EURO 6

Uitvoering & afwerking

Deuren
3
Zitplaatsen
5
Massa
1.065 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.615 kg
Max. trekgewicht geremd
1.150 kg
Max. trekgewicht ongeremd
570 kg
Bekleding
Alcantara

Historie & RDW

1e toelating
16 februari 2016
1e tenaamstelling NL
16 februari 2016
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
16 februari 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
15 oktober 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 26.894
BPM
€ 2.760
Bijtelling (indicatie)
25%indicatie op basis van beschikbare informatie
BTW/Marge
Marge

† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.

Zelf de RDW-gegevens van een auto controleren? Doe de gratis kentekencheck: APK-historie, terugroepacties en wegenbelasting op kenteken.

Verzekering voor deze DS 3

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze DS 3

Indicatief € 210 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 10.500 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 327
  • 48 mnd · € 254
  • 60 mnd · € 210
  • 72 mnd · € 182

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €266/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Bereken bijtelling en maandkosten
Bijtelling & kosten calculator

Leasetermijn

€266/mnd

Marge — geen aparte BTW

Bijtelling (25%)

€560/mnd

catalogus €26.9K

Netto belastingdruk

€207/mnd

bij 36,97% schijf

Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • ✓Achteruitrijcamera
  • ✓cruise control
  • ✓lichtmetalen velgen 16"
  • ✓navigatiesysteem
  • ✓xenon LED koplampen
  • ✓16 inch lichtmetalen velgen
  • ✓alarm klasse 1(startblokkering)
  • ✓alcantara bekleding
  • ✓Anti Blokkeer Systeem
  • ✓armsteun voor
  • ✓audio installatie premium
  • ✓Automatische airconditioning

Omschrijving

Deze occasion wordt geleverd met 6 maanden garantie. Wij werken met transparante all-in tarieven, dus er zijn geen bijkomende afleverkosten. De distributie van deze DS3 is vervangen in januari 2023 bij 54.525 km. De vervangings interval is 6 jaar of 100.000 km, dus in januari 2029 of bij 154.000 km zal deze weer vervangen moeten worden. Wij hebben deze auto nieuw geleverd en volledig in onderhoud gehad. Deze kleine rakker is compact in maatvoering, maar groots in formaat. Hoe dat zit? Ervaar het zelf! De aandrijving van deze auto komt voor rekening van een pittige, soepele en sterke 110 pk benzinemotor, in combinatie met een automatische 6-traps transmissie. Met de krachtige xenonverlichting heeft u optimaal zicht in het donker. Bij de rijke uitrusting horen ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare passagiersstoel en extra getint glas. Wat een gemak, die achteruitrijcamera. Alles in beeld zonder capriolen. Het high performance audiosysteem is volledig afgestemd op de akoestiek van de auto; genieten dus! Waarheen gaat de reis? Het navigatiesysteem brengt u trefzeker ter plekke! De automatische airconditioning zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. Ogen op de weg, handen aan het stuur. De audiobediening op het stuur zorgt dat u probleemloos schakelt tussen zenders. U bent in deze DS ook voorzien van regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer. Zoals u mag verwachten van deze DS 3 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Minder remweg, meer veiligheid: de Brake Assist haalt het beste uit het remsysteem als het erop aankomt. Neem contact op voor een afspraak en laat een proefrit het bewijs leveren! U bent van harte welkom.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze DS 3

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf Broere Krimpen aan den IJssel
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Autobedrijf Broere

Lekdijk 73

2921 AC Krimpen aan den IJssel

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
191 reviews · Autobedrijf Broere, Krimpen aan den IJssel
“Wat een prettig bedrijf. Eerst als private lease klant heel goed geholpen. Daarna privé een auto aangekocht en ook weer verkocht. Het hele aan- en verkoopproces was transparant, in goed overleg en zeer prettig. Absoluut een aanrader om hier een auto te leasen of kopen.”

Liesbeth R.

“Zeer goed en eerlijk garagebedrijf! Na vele jaren diverse bekende garages trouw te zijn geweest kregen we de laatste jaren steeds meer het gevoel regelmatig beduveld te worden. Door een terugroepactie toevallig bij Broere terecht gekomen. Sindsdien gaan we nergens anders meer heen. Nu nog voor de keuring etc. Maar de volgende auto komt zeker weten daar vandaan. Top mannen!”

Bas L.

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
191 reviews · Autobedrijf Broere, Krimpen aan den IJssel
“Wat een prettig bedrijf. Eerst als private lease klant heel goed geholpen. Daarna privé een auto aangekocht en ook weer verkocht. Het hele aan- en verkoopproces was transparant, in goed overleg en zeer prettig. Absoluut een aanrader om hier een auto te leasen of kopen.”

Liesbeth R.

“Zeer goed en eerlijk garagebedrijf! Na vele jaren diverse bekende garages trouw te zijn geweest kregen we de laatste jaren steeds meer het gevoel regelmatig beduveld te worden. Door een terugroepactie toevallig bij Broere terecht gekomen. Sindsdien gaan we nergens anders meer heen. Nu nog voor de keuring etc. Maar de volgende auto komt zeker weten daar vandaan. Top mannen!”

Bas L.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Veelgestelde vragen over deze DS 3

Wat kost de DS 3 2016 bij Autobedrijf Broere?

Deze DS 3 uit 2016 staat te koop voor € 10.500 bij Autobedrijf Broere in Krimpen aan den IJssel. De kilometerstand bedraagt 84.869 km.

Hoeveel kilometer heeft deze DS 3 uit 2016?

Dit exemplaar heeft 84.869 km op de teller en is aangeboden als benzine met automatische versnellingsbak bij Autobedrijf Broere in Krimpen aan den IJssel.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze DS 3?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze DS 3 € 210 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 10.500 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →

Wat is de bijtelling van deze DS 3?

Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof): 25%. Het standaardtarief over de cataloguswaarde (de oorspronkelijke nieuwprijs inclusief btw en bpm). Geen fiscaal advies; uw eigen bijdrage, privégebruik en belastingschijf bepalen het netto bedrag.

Lees hoe bijtelling werkt →