“Vriendelijk geholpen ze laten je rustig kijken en als je wat wil weten komen ze gelijk help”
jan N.
0.9 TwinAir Turbo Lounge
Nieuwprijs €22.770 — 53% lager (€12.020 besparing t.o.v. nieuw)
Wat kost verzekeren voor deze auto?
Financieren v.a. € 215/mnd — vergelijk autoleningen
Fiat 500C 0.9 TwinAir Turbo Lounge uit 2017, 82 pk, tellerstand 66.274 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 27 oktober 2026, tellerstand logisch volgens RDW.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Indicatief € 215 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 10.750 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Vanaf €199/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Betreft een origineel in Nederland geleverde auto, dus de volledige historie is bekend en de auto heeft absoluut de juiste kilometerstand. Inclusief nieuwe APK, 12 maanden BOVAG garantie en het ter naam stellen van het voertuig, dus zekerheid! De genoemde prijs is exclusief onderhoudspakket van € 395,- Het onderhoudspakket houdt in; Periodieke onderhoudsbeurt, professionele schoonmaak van in- en exterieur, volle tank brandstof, Airco onderhoud, NAP certificaat en technische controle. Zodra de zon zich laat zien, kunt u heerlijk genieten achter het stuur van deze cabriolet. Uw nieuwe auto staat klaar voor vertrek. Stap gerust in, deze Fiat 500 C heeft 66274 kilometer gelopen. Een tweecilinder benzinemotor die erg zuinig is, ligt onder de motorkap. Met het elektrisch bedienbare dak verandert u deze cabrio in luttele seconden in een auto voor zonaanbidders. Ook 15 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging zijn aan boord. De bediening van het audiosysteem en het full map navigatiesysteem gebeurt met knoppen op het stuur. De kans op een kop-staart botsing wordt sterk gereduceerd door het systeem van achteropkomend verkeer waarschuwing. Natuurlijk is er ook climate control aanwezig. De aanwezige cruise control scheelt lekker in brandstofkosten. En ook bij de flitspaal. U bent in deze Fiat ook voorzien van buitentemperatuurmeter, lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en toerenteller. Zoals u mag verwachten van deze Fiat 500 C is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Een noodsituatie? Dan is remmen cruciaal. Daarom heeft deze Fiat 500 C Brake Assist als remondersteuning. Het genot van deze cabrio zelf ervaren? Maak dan een proefrit. Bel nu voor een afspraak! *Ondanks de aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze advertentie, is het mogelijk dat bepaalde informatie onvolledig of onjuist is. Let goed op de opties die voor u van belang zijn en vraag altijd bij de verkoper na of de geselecteerde opties aanwezig zijn. Dit om misverstanden achteraf te voorkomen. De gemaakte foto's zijn altijd leidend.