“Ik ben hier zomaar naar binnen gegaan en binnen een week mijn nieuwe ford raptor afgehaald. Snelle service, eerlijke prijzen volt en vriendelijk personeel. Zeer goede ervaring.”
M V.
3 plus 1 La Prima 42 kWh Carplay
Wat kost verzekeren voor deze auto?
Financieren v.a. € 420/mnd — vergelijk autoleningen
Fiat 500e 3 plus 1 La Prima 42 kWh Carplay uit 2022, 118 pk, tellerstand 39.891 km, elektrisch, automaat.
* Deze gegevens zijn niet door de dealer opgegeven. autokopen.nl heeft ze aangevuld uit externe specificatiebronnen op basis van merk, model, uitvoering en bouwjaar. Ze beschrijven het voertuigtype en niet dit specifieke exemplaar, dat hiervan kan afwijken, bijvoorbeeld door uitvoeringsverschillen, aanpassingen of restauratie. Aan deze gegevens kunnen geen rechten worden ontleend; controleer ze vóór aankoop bij de dealer of aan het voertuig zelf.
Zelf de RDW-gegevens van een auto controleren? Doe de gratis kentekencheck: APK-historie, terugroepacties en wegenbelasting op kenteken.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Indicatief € 420 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leendoel “100% elektrische auto” staat daar al klaar (vaak lagere rente); vul je leenbedrag van € 20.950 en je geboortedatum in.
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Vanaf €293/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €2.597 (15% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Italiaanse klasse, modern design en volledig elektrisch rijplezier! Deze schitterende Fiat 500 3+1 La Prima combineert het iconische Italiaanse design met moderne technologie, luxe en verrassend sportieve prestaties. Dankzij de krachtige 118 pk sterke elektromotor en het 42 kWh accupakket geniet u van soepel, stil en comfortabel elektrisch rijden. Uitgevoerd als de exclusieve La Prima, de bijzonder luxe uitvoering van de elektrische Fiat 500. Het stijlvolle interieur, de hoogwaardige afwerking en de uitgebreide uitrusting zorgen voor een premium rijervaring. Aan comfort ontbreekt het niet dankzij onder andere Apple CarPlay, een achteruitrijcamera en cruise control. De praktische 3+1-deurconfiguratie maakt deze Fiat extra bijzonder. Dankzij de slimme extra zijdeur aan de passagierszijde is de achterbank eenvoudig bereikbaar, zonder concessies te doen aan het karakteristieke design van de Fiat 500.