Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Ford›Ford Fiesta

Ford Fiesta (2007)

1.3-8V Champion Airco in goede staat

€ 1.243

Wat kost verzekeren voor deze auto?

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot sep 2027
  • 2007
  • 258.669 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Hatchback
  • Blauw

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdJLT Boten en Auto's Lemmer
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 22 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Ford Fiesta 1.3-8V Champion Airco in goede staat uit 2007, 69 pk, 0–100 km/u in 17,3 s, tellerstand 258.669 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 30 september 2027, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2007
Kilometerstand
258.669 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Blauw

Motor & prestaties

Vermogen
69 pk (51 kW)
Cilinderinhoud
1299 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
17.3 s
Topsnelheid
160 km/h

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
6,1 l/100km
CO₂-uitstoot
144 g/km
Emissieklasse
EURO 4

Uitvoering & afwerking

Deuren
3
Zitplaatsen
5
Massa
1.007 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.530 kg
Max. trekgewicht geremd
100 kg
Max. trekgewicht ongeremd
100 kg
Aantal sleutels
2
Aantal handzenders
1

Historie & RDW

1e toelating
19 februari 2007
1e tenaamstelling NL
19 februari 2007
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
30 september 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
5 november 2026

Prijs & fiscaal

BPM
€ 2.534
Bijtelling (indicatie)
35% van de dagwaarde (youngtimer)indicatie op basis van beschikbare informatie
BTW/Marge
Marge

† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.

Zelf de RDW-gegevens van een auto controleren? Doe de gratis kentekencheck: APK-historie, terugroepacties en wegenbelasting op kenteken.

Marktwaarde

Nauwkeurig

Vergeleken met 22 vergelijkbare Ford Fiesta occasions

Zeer scherpe prijs
tot € 925
Scherpe prijs
€ 925 – € 1.005
Marktconforme prijs
€ 1.005 – € 1.106
Verhoogde prijs
€ 1.106 – € 1.206
Hoge prijs
vanaf € 1.206

Hoge prijs — 24% boven de marktwaarde van € 1.005

Alle bedragen incl. BTW. Indicatie op basis van ons actuele aanbod; geen officiële taxatie, neutraal en niet te koop.

Verzekering voor deze Ford Fiesta

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Uitrusting & opties

  • ✓Airco
  • ✓Centrale vergrendeling
  • ✓Elektrische ramen voor
  • ✓Passagiersairbag
  • ✓Stuurbekrachtiging
  • ✓Trekhaak met afneembare kogel
  • ✓Achterruitwisser
  • ✓Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
  • ✓Getint glas
  • ✓Metaalkleur
  • ✓Reserve wiel
  • ✓Achterbank in delen neerklapbaar

Omschrijving

Deze Ford Fiesta 1.3 Champion staat bekend om zijn top wegligging , comfort en rijgenot en is zeer goed onderhouden en rijklaar ! Laat u niet alleen leiden door de prijs want deze goed onderhouden RIJKLAAR Ford Fiesta 1.3 in de Champion uitvoering verkeerd in originele en goede staat. Hij krijgt als cijfer dan ook een dikke 7 ! Staat bekend om zijn zeer goede wegligging en top rijeigenschappen ! Inruil van auto, boot, caravan of buitenboordmotor is mogelijk. Vraag vrijblijvend een offerte aan met inruil bij ons !! Extra voordelen van deze Ford Fiesta 1.3 Champion zijn o.a. : - APK gekeurd t/m 30-09-2026 - Recent bij 258.000 km GROOT ONDERHOUD beurt gehad, incl. nieuwe bougies en interieurfilter  - BUDGET AUTO vaste prijsstelling - Originele kilometerstand (NAP) - Eigen gebruik auto - Mooie blauw metallic kleur genaamd Ocean Pearl  - Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening - Elektrische ramen voor  - Superieure rijeigenschappen - Goed onderhouden auto  - Interieur en exterieur in zeer goede staat - Wegenbelasting van 38 per maand (regio noord) - Gemiddeld verbruik van 1: 16,1 - Ford radio 6000 CD met bediening op het stuurwiel  - Afneembare trekhaak 7-polig  - Geheel in goede staat - Zie voor meer foto's op mijn site www.jltauto.nl onder kopje occasions Kortom bent U de echte liefhebber voor deze Ford Fiesta 1.3 Champion wacht dan niet te lang voordat deze voor uw neus wordt weggekaapt ! Let op: Auto wordt door onszelf gebruikt en wordt op dit moment in gereden. Km stand kan dus ietwat afwijken. Puntje van opmerking (het is tenslotte geen nieuwe auto): - Kleinere gebruiker sporen op in- en exterieur  - Optioneel kan een onderhoudsbeurt worden uitgevoerd door ons, vraag naar de zeer gunstige prijs daarvan !

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Ford Fiesta

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdJLT Boten en Auto's Lemmer
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 22 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

JLT Boten en Auto's

Kadijk 3a

8531 XH Lemmer

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
5,0
21 reviews · JLT Boten en Auto's, Lemmer
“Goede service, Per ongeluk het verkeerde product besteld en na snelle reactie direct om kunnen ruilen. Thanks!”

jesse B.

“Bij aankoop van prachtige Talamex AluRib goed overleg en advies gehad. Alles was goed en perfect verlopen. Als er iets mee was of een onderdeeltje nodig was werd dat met uiterste zorg en zo snel als mogelijk behandeld. Vriendelijk, ondanks druk bezig neemt toch elke keer weer even de tijd om te overleggen. Het krijgen van service vindt ik erg belangrijk en dat is volgens mij hier bij Jelte op een hoog niveau. Mooi bedrijf en nu ook een mooie locatie in Lemmer.”

mlvb B.

Stuur een bericht

Over deze dealer

Google-reviews
5,0
21 reviews · JLT Boten en Auto's, Lemmer
“Goede service, Per ongeluk het verkeerde product besteld en na snelle reactie direct om kunnen ruilen. Thanks!”

jesse B.

“Bij aankoop van prachtige Talamex AluRib goed overleg en advies gehad. Alles was goed en perfect verlopen. Als er iets mee was of een onderdeeltje nodig was werd dat met uiterste zorg en zo snel als mogelijk behandeld. Vriendelijk, ondanks druk bezig neemt toch elke keer weer even de tijd om te overleggen. Het krijgen van service vindt ik erg belangrijk en dat is volgens mij hier bij Jelte op een hoog niveau. Mooi bedrijf en nu ook een mooie locatie in Lemmer.”

mlvb B.

Alle 150 vergelijkingen →

Veelgestelde vragen over deze Ford Fiesta

Wat kost de Ford Fiesta 2007 bij JLT Boten en Auto's?

Deze Ford Fiesta uit 2007 staat te koop voor € 1.243 bij JLT Boten en Auto's in Lemmer. De kilometerstand bedraagt 258.669 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Ford Fiesta uit 2007?

Dit exemplaar heeft 258.669 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij JLT Boten en Auto's in Lemmer.

Wat is de bijtelling van deze Ford Fiesta?

Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof): 35% van de dagwaarde (youngtimer). Als youngtimer telt niet de cataloguswaarde maar de dagwaarde; de vraagprijs is daarvoor een indicatie. Geen fiscaal advies; uw eigen bijdrage, privégebruik en belastingschijf bepalen het netto bedrag.

Lees hoe bijtelling werkt →