Dealer gecontroleerdMobiliteits Service Evert Deventer
RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Specificaties
Ford Ka 1.2 Titanium LEUKE AUTO RIJDT EN SCHAKELT GOED uit 2009, 69 pk, 0–100 km/u in 13,1 s, tellerstand 161.968 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 1 december 2025, tellerstand logisch volgens RDW.
35% van de dagwaarde (youngtimer)†indicatie op basis van beschikbare informatie
BTW/Marge
Marge
† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.
Zelf de RDW-gegevens van een auto controleren? Doe de gratis kentekencheck: APK-historie, terugroepacties en wegenbelasting op kenteken.
Verzekering voor deze Ford Ka
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Uitrusting & opties
✓Airbag bestuurder
✓Airbag passagier
✓Airco
✓Anti Blokkeer Systeem (ABS)
✓Boordcomputer
✓Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
✓Buitenspiegels verwarmbaar
✓Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
✓Elektrische ramen voor
✓Extra getint glas
✓Lichtmetalen velgen 15"
✓Lichtmetalen velgen 16"
Omschrijving
Deze Ford Ka 1.2 Titanium LEUKE AUTO RIJDT EN SCHAKELT GOED uit 2009 heeft een kilometerstand van 161.968 km en wordt aangeboden door Mobiliteits Service Evert in Deventer. Deze hatchback rijdt op benzine, heeft een handgeschakelde versnellingsbak en levert 69 pk. De carrosserie is uitgevoerd in de kleur blauw. Het voertuig wordt geleverd met een geldige APK en een door RDW als logisch beoordeelde tellerstand.
“Je koopt een leuke, nette Peugeot 207 en binnen een maand sneuveld de koppakking. Auto zonder garantie gekocht, spaargeld er in... Wat nu? Bij MSE lossen ze dat gewoon netjes op. Toen ik ze belde mocht ik de kapotte auto brengen ter beoordeling en ze boden gelijk aan om het te vervangen. Geen rare uitvluchten of smoesjes. We mochten gewoon een andere auto uitzoeken. Nu, een paar maandjes later, heeft MSE onze Clio kosteloos laten keuren. Geweldige service, aardige en betrokken medewerkers. Wat ons betreft een dikke aanrader.”
Jaime G.
Stuur een bericht
Over deze dealer
Google-reviews
2,6
25 reviews · Mobiliteits Service Evert, Deventer
“Je koopt een leuke, nette Peugeot 207 en binnen een maand sneuveld de koppakking. Auto zonder garantie gekocht, spaargeld er in... Wat nu? Bij MSE lossen ze dat gewoon netjes op. Toen ik ze belde mocht ik de kapotte auto brengen ter beoordeling en ze boden gelijk aan om het te vervangen. Geen rare uitvluchten of smoesjes. We mochten gewoon een andere auto uitzoeken. Nu, een paar maandjes later, heeft MSE onze Clio kosteloos laten keuren. Geweldige service, aardige en betrokken medewerkers. Wat ons betreft een dikke aanrader.”
Jaime G.
Veelgestelde vragen over deze Ford Ka
Wat kost de Ford Ka 2009 bij Mobiliteits Service Evert?
Deze Ford Ka uit 2009 staat te koop voor € 1.999 bij Mobiliteits Service Evert in Deventer. De kilometerstand bedraagt 161.968 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Ford Ka uit 2009?
Dit exemplaar heeft 161.968 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Mobiliteits Service Evert in Deventer.
Wat is de bijtelling van deze Ford Ka?
Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof): 35% van de dagwaarde (youngtimer). Als youngtimer telt niet de cataloguswaarde maar de dagwaarde; de vraagprijs is daarvoor een indicatie. Geen fiscaal advies; uw eigen bijdrage, privégebruik en belastingschijf bepalen het netto bedrag.