Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Hyundai›Hyundai Bayon

Hyundai Bayon (2024)

1.0 T-GDI Comfort / Camera / Applecarplay/AndroidAuto / Allseason Banden

€ 18.750
ⓘ Prijsopbouw
Netto €15.496·BTW €3.254·Rest-BPM €2.514
Totaal incl. BTW: €18.750

Nieuwprijs €27.200 — 31% lager (€8.450 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 376/mnd — vergelijk autoleningen

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot dec 2028Label B
Netto €15.496·BTW €3.254·Rest-BPM €2.514
Totaal incl. BTW: €18.750
  • 2024
  • 11.393 km
  • Hybride
  • Handgeschakeld
  • Suv
  • Wit
  • Label B

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAuto Klein Gunnewiek Lichtenvoorde
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Hyundai Bayon 1.0 T-GDI Comfort / Camera / Applecarplay/AndroidAuto / Allseason Banden uit 2024, 101 pk, 0–100 km/u in 11 s, tellerstand 11.393 km, hybride, handgeschakeld. APK geldig tot 11 december 2028, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2024
Kilometerstand
11.393 km
Brandstof
Hybride
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Suv
Kleur
Wit

Motor & prestaties

Vermogen
101 pk (74 kW)
Cilinderinhoud
998 cc
Aantal cilinders
3
Aantal versnellingen
6
Acceleratie (0-100 km/u)
11 s
Koppel
171 Nm
Topsnelheid
179 km/h

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
5,2 l/100km
CO₂-uitstoot
119 g/km
Energielabel
B
Emissieklasse
Euro 6

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.095 kg
Max. trekgewicht geremd
1.110 kg

Historie & RDW

1e toelating
11 december 2024
1e tenaamstelling NL
11 december 2024
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
11 december 2028
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aantal eigenaren
1
Aangeboden op
18 september 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 27.200
BPM
€ 4.929
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Verzekering voor deze Hyundai Bayon

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Hyundai Bayon

Indicatief € 376 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 18.750 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 583
  • 48 mnd · € 453
  • 60 mnd · € 376
  • 72 mnd · € 324

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €238/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €4.649 (30% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • ✓LED koplampen
  • ✓Lichtmetalen velgen 16"
  • ✓Navigatiesysteem full map
  • ✓Airco
  • ✓Cruise control
  • ✓Autonomous Emergency Braking
  • ✓Apple Carplay/Android Auto
  • ✓Rijstrooksensor met correctie
  • ✓Vervolgbotsing preventie
  • ✓Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • ✓Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • ✓Buitenspiegels verwarmbaar

Omschrijving

Behalve een markant design biedt de Hyundai Bayon ook uitstekende rijkwaliteiten en zeer veel ruimte. Deze Bayon is uit 2024 en heeft 11393 kilometer gelopen. Een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak zorgen dat u met deze SUV prima vooruitkomt. Natuurlijk behoren 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler en in delen neerklapbare achterbank ook tot de uitrusting van deze complete auto. De slimme lay-out van het digitale dashboard zorgt voor een uitstekend overzicht onderweg. De hoogwaardige achteruitrijcamera en het display met hoge resolutie zorgen dat helemaal niets u meer ontgaat van wat er achter de auto gebeurt. Spraakbediening verhoogt de veiligheid en het gebruiksgemak. De auto luistert naar uw instructies en volgt ze op. Appen met uw auto? Geen probleem. U kunt van overal contact opnemen, de functies controleren en activeren. U bedient 'm met remote services. Nooit meer de weg kwijt: daarvoor zorgt het onboard full map navigatiesysteem. Ook draadloos opladen, DAB ontvangst, cruise control, airconditioning, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen stuur horen tot de voorzieningen op deze auto. De Hyundai Bayon is ook voorzien van ADAS. Deze Advanced Driver Assistence Systems fungeren als extra ogen en oren: ze houden voor u de weg in de gaten en grijpen in wanneer dat nodig is. Indien u onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Kop-staartbotsingen vormen een belangrijk deel van de meest voorkomende aanrijdingen. De forward collision warning van deze auto voorkomt zulke botsingen geheel of reduceert de ernst van de schade aanzienlijk. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem. De kilometerstand van deze auto klopt, blijkt uit het meegeleverde tellerrapport van Nationale Autopas. Interesse? Prijs is excl servicepakket: €750,- We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Hyundai Bayon

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAuto Klein Gunnewiek Lichtenvoorde
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Auto Klein Gunnewiek

James Wattstraat 15

7131 ME Lichtenvoorde

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
97 reviews · Auto Klein Gunnewiek, Lichtenvoorde
“Ik heb hier mijn auto ingeruild voor een nieuwer model. Zeer vriendelijk personeel, de verkoper heeft mij een prima auto afgeleverd geheel volgens de afspraken die waren gemaakt. Ook over de prijs die ik betalen moest ben ik heel tevreden. Ik kan deze garage ten zeerste aanbevelen!!”

Otto G.

“Had een storingsmelding en de auto uit laten lezen. Medewerkers zeer vriendelijk en behulpzaam. Goede communicatie en perfect advies. Fijn bedrijf”

peter W.

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
97 reviews · Auto Klein Gunnewiek, Lichtenvoorde
“Ik heb hier mijn auto ingeruild voor een nieuwer model. Zeer vriendelijk personeel, de verkoper heeft mij een prima auto afgeleverd geheel volgens de afspraken die waren gemaakt. Ook over de prijs die ik betalen moest ben ik heel tevreden. Ik kan deze garage ten zeerste aanbevelen!!”

Otto G.

“Had een storingsmelding en de auto uit laten lezen. Medewerkers zeer vriendelijk en behulpzaam. Goede communicatie en perfect advies. Fijn bedrijf”

peter W.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Hyundai Bayon

Wat kost de Hyundai Bayon 2024 bij Auto Klein Gunnewiek?

Deze Hyundai Bayon uit 2024 staat te koop voor € 18.750 bij Auto Klein Gunnewiek in Lichtenvoorde. De kilometerstand bedraagt 11.393 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Hyundai Bayon uit 2024?

Dit exemplaar heeft 11.393 km op de teller en is aangeboden als hybride met handgeschakelde versnellingsbak bij Auto Klein Gunnewiek in Lichtenvoorde.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Hyundai Bayon?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Hyundai Bayon € 376 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 18.750 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →