Hyundai i10 (2022)
1.0 Comfort navi cruise
Nieuwprijs €20.271 — 37% lager (€7.581 besparing t.o.v. nieuw)
Wat kost verzekeren voor deze auto?
Financieren v.a. € 254/mnd — vergelijk autoleningen
- 2022
- 19.735 km
- Benzine
- Handgeschakeld
- Hatchback
- Wit
- Label B
Geverifieerd door autokopen.nl
- Dealer gecontroleerdVan Straaten Trading Rotterdam
- RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Specificaties
Hyundai i10 1.0 Comfort navi cruise uit 2022, 67 pk, 0–100 km/u in 14,6 s, tellerstand 19.735 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 21 oktober 2028, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
- Bouwjaar
- 2022
- Kilometerstand
- 19.735 km
- Brandstof
- Benzine
- Transmissie
- Handgeschakeld
- Carrosserie
- Hatchback
- Kleur
- Wit
Motor & prestaties
- Vermogen
- 67 pk (49 kW)
- Cilinderinhoud
- 998 cc
- Aantal cilinders
- 3
- Aantal versnellingen
- 5
- Acceleratie (0-100 km/u)
- 14.6 s
- Koppel
- 96 Nm
- Topsnelheid
- 156 km/h
- Aandrijving
- Voorwielaandrijving
- Tankinhoud
- 36 l
- Turbo
- Nee
Afmetingen
- Lengte
- 3.670 mm
- Breedte
- 1.680 mm
- Hoogte
- 1.480 mm
- Wielbasis
- 2.430 mm
Verbruik & milieu
- Verbruik (gecombineerd)
- 5 l/100km
- CO₂-uitstoot
- 115 g/km
- Energielabel
- B
- Emissieklasse
- Euro 6
Uitvoering & afwerking
- Deuren
- 5
- Zitplaatsen
- 5
- Massa
- 896 kg
- Max. toelaatbaar gewicht
- 1.410 kg
- Max. trekgewicht geremd
- 300 kg
- Max. trekgewicht ongeremd
- 300 kg
- Bekleding
- Stof Donkergrijs
- Interieurkleur
- Donkergrijs
Historie & RDW
- 1e toelating
- 21 oktober 2022
- 1e tenaamstelling NL
- 21 oktober 2022
- Geïmporteerd
- Nee
- APK geldig tot
- 21 oktober 2028
- Tellerstandoordeel
- Logisch (NAP)
- Aangeboden op
- 22 oktober 2026
Prijs & fiscaal
- Fiscale waarde
- € 20.271
- BPM
- € 2.832
- BTW/Marge
- Marge
Verzekering voor deze Hyundai i10
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Financiering voor deze Hyundai i10
Indicatief € 254 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 12.690 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
- 36 mnd · € 395
- 48 mnd · € 307
- 60 mnd · € 254
- 72 mnd · € 219
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemersVanaf €215/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Zakelijk leasen
Voor ondernemersVanaf €215/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €1.904 (15% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
- Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
- Eigen lease-specialist die jouw branche kent
- Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
- ✓onderhoudsboekjes aanwezig
- ✓1e eigenaar
- ✓Accident Avoidance System
- ✓Achterbank in delen neerklapbaar
- ✓Achteruitrijcamera
- ✓Airbag bestuurder
- ✓Airbag passagier
- ✓Airbag(s) hoofd achter
- ✓Airbag(s) hoofd voor
- ✓Airbag(s) side voor
- ✓Airco
- ✓Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Omschrijving
Deze zeer complete I10 is van de 1e eigenaar en heeft de lage km stand van 19735km. Vorrzien van vele opties zoals fullmap navigatie met camera, cruisecontrol, lane departure, carplay met bluetooth, parkeersensoren achter, fraaie lm velgen en zelfs een afneembare trekhaak. Een topper in zijn segment. apk gekeurd tot 21-10-2028 en wordt bij aflevering nog door ons geserviced. Auto wordt geleverd met 12 maanden autotrust garantie. Wij zijn veel onderweg voor het bezoeken van onze relaties en het inkopen van onze occasions. Hierdoor stellen wij het op prijs om vooraf een afspraak te maken voor het bezichtigen dan wel het maken van een proefrit. Ook in de avonduren zijn wij voor u bereikbaar en wel telefonisch of via whats app op 0651095413 of per mail op richard@vanstc.nl. kijk ook eens op WWW.VANSTC.NL
