“Kundig, vriendelijk en deal snel gesloten! Wij zijn onwijs blij met onze gezinsauto.”
Mireille P.
1.4i i-Vision
Wat kost verzekeren voor deze auto?
Financieren v.a. € 106/mnd — vergelijk autoleningen
Hyundai ix20 1.4i i-Vision uit 2011, 90 pk, 0–100 km/u in 12,9 s, tellerstand 168.717 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 2 mei 2027.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Indicatief € 106 per maand bij 60 maanden, 10,4% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 4.955 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. De aandrijving van deze Hyundai wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Het start-stopsysteem is goed voor het milieu, maar ook uw portemonnee. Want de motor draait alleen als het nodig is… dus niet als u (even) stilstaat. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 16 inch lichtmetalen velgen en extra getint glas. Audiosysteem en navigatiesysteem zijn gecombineerd. Zo wordt zelfs gesproken route-informatie een luisterervaring! En dankzij bluetooth klinkt uw favoriete playlist geweldig. Natuurlijk is er ook electronic climate control aanwezig. De cruise control levert een mooie, gelijkmatige koers. Dat rijdt prettig. U bent in deze Hyundai ook voorzien van centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer. U bent nieuwsgierig?