Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Leapmotor›Leapmotor B05

Leapmotor B05 (2026)

ProMax Design 67.1 kWh

€ 31.450
ⓘ Prijsopbouw
Netto €25.992·BTW €5.458
Totaal incl. BTW: €31.450

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 618/mnd — vergelijk autoleningen

Netto €25.992·BTW €5.458
Totaal incl. BTW: €31.450
  • 2026
  • 15 km
  • Elektrisch
  • Automaat
  • Hatchback
  • Zwart

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdHaaima Citroën Peugeot Leeuwarden
  • Prijs getoetstVergeleken met 73 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Leapmotor B05 ProMax Design 67.1 kWh uit 2026, 218 pk, tellerstand 15 km, elektrisch, automaat.

Basisgegevens

Bouwjaar
2026
Kilometerstand
15 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Zwart

Motor & prestaties

Vermogen
218 pk (160 kW)

Elektrisch

Accucapaciteit
67,1 kWh

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.755 kg
Bekleding
Skai

Historie & RDW

Aangeboden op
19 oktober 2026

Prijs & fiscaal

BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Marktwaarde

Zeer nauwkeurig

Vergeleken met 73 vergelijkbare Leapmotor B05 occasions

Zeer scherpe prijs
tot € 27.386
Scherpe prijs
€ 27.386 – € 29.767
Marktconforme prijs
€ 29.767 – € 32.744
Verhoogde prijs
€ 32.744 – € 35.720
Hoge prijs
vanaf € 35.720

Marktconforme prijs — 6% boven de marktwaarde van € 29.767

Alle bedragen incl. BTW. Indicatie op basis van ons actuele aanbod; geen officiële taxatie, neutraal en niet te koop.

Verzekering voor deze Leapmotor B05

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Leapmotor B05

Indicatief € 618 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leendoel “100% elektrische auto” staat daar al klaar (vaak lagere rente); vul je leenbedrag van € 31.450 en je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 967
  • 48 mnd · € 749
  • 60 mnd · € 618
  • 72 mnd · € 532

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €374/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €10.397 (40% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

🔋 Geschatte batterijgezondheid

Meer info →
100%
Band: 67.1/67.1 kWh~436 km bereik
Uitstekend
Restcapaciteit
67.1 kWh
van 67.1 kWh origineel
Batterijchemie
LFP
Robuust
Capaciteitsverlies
−0%
0 jaar, 15 km/jaar
Geschatte cycli
~0
0% van max 4.000
Lithium-ijzerfosfaat (LFP)

Langere levensduur, verdraagt meer laadcycli. Iets lagere energiedichtheid. Gebruikt door o.a. BYD, Tesla Standard Range, Renault 5.

Verwachte SoH
2027
98.4%
2029
95.2%
2031
92%

⚠️ Indicatieve schatting op basis van statistisch degradatiemodel (Geotab 2026, n=22.700+). Werkelijke batterijgezondheid kan afwijken door individueel laad- en rijgedrag, klimaatomstandigheden en software-updates. Voor een exacte meting adviseren wij een professionele batterijtest (AVILOO, Bosch, of merkdealer).

Uitrusting & opties

  • ✓metaalkleur
  • ✓navigatiesysteem
  • ✓airco (automatisch)
  • ✓kunstlederen bekleding
  • ✓lichtmetalen velgen 19"
  • ✓panoramadak
  • ✓voorstoelen verwarmd
  • ✓Apple Carplay/Android Auto
  • ✓warmtepomp
  • ✓zij airbag(s) voor
  • ✓hoofd airbag(s) voor
  • ✓elektrisch verstelbare bestuurdersstoel

Omschrijving

Hij is doordacht innovatief en duurzaam als geen ander: de elektrische Leapmotor B05 biedt met zijn elektrische aandrijving een ongekende rijervaring. Gas geven is er met de elektromotor niet meer bij. Stil snelheid maken wel! Dit is een nieuwe auto, hij is nu direct leverbaar. De verwarmbare voorstoelen zijn een weldaad voor rug en schouders. Vergezichten krijgen een extra dimensie door het glazen panoramadak. Wind, sneeuw, hagel, regen... allemaal vergeten als u het verwarmd stuurwiel in handen heeft. Bij de rijke uitrusting horen ook 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. Overzicht, informatie en functionaliteit: dat biedt het digitale dashboard. Met de 360 graden camera, verzorgd door vier camera's, wordt rijden in drukke steden of het navigeren in nauwe ruimtes een koud kunstje. Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. Deze Leapmotor B05 is 'connected'. Belangrijke functies worden permanent gemeten en zijn uit te lezen via een speciale app, ook op afstand. Gemakkelijk en veilig is de spraakbediening voor het audio-installatiesysteem en het navigatiesysteem. Daarbij kunt u deze ook bedienen met de knoppen op het stuur. De audio-kwaliteit is geweldig, dankzij de DAB-ontvangst. Met achteropkomend verkeer waarschuwing, kruisend verkeer detectie, automatische airconditioning, draadloos opladen, regensensor en keyless entry is deze Leapmotor helemaal compleet. Zoals u mag verwachten van deze Leapmotor B05 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Indien u onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Veel aanrijdingen bestaan uit kop-staartbotsingen. De forward collision warning reduceert dat risico aanzienlijk. Met de vermoeidheidsassistent bent u ook op lange ritten veilig op pad. Het systeem geeft een waarschuwing zodra het tijd is voor een

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Leapmotor B05

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdHaaima Citroën Peugeot Leeuwarden
  • Prijs getoetstVergeleken met 73 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Haaima Citroën Peugeot Leeuwarden

Coronaweg 2

8938 CA Leeuwarden

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
648 reviews · Haaima Citroën Peugeot Leeuwarden, Leeuwarden
“Vorig jaar 2 experts gekocht deze week terug voor de apk en controle ronde kregen zo een leenauto mee en wordt keurig gebeld als je auto weer klaar staat Kortom dik tevreden!”

jeroen W.

“Vanaf het eerste moment contact met de servicebalie voelde het al goed. Willem dacht echt mee, was eerlijk in zijn advies dat gaf direct vertrouwen. Na diagnose werd het probleem met de versnelling duidelijk uitgelegd en er werd een planning gemaakt voor de 30ste, maar tot mijn verrassing was de auto al ruim een week eerder klaar. Het werk is uitgevoerd door Klaas, een uiterst ervaren monteur, en dat merk je aan alles. Alles is perfect gemonteerd, en bovendien met OEM-onderdelen, wat voor mij een groot pluspunt is. De auto rijdt weer als nieuw, soepel en betrouwbaar zoals het hoort. Als extra verrassing leek de auto zelfs gewassen te zijn bij het ophalen, zonder dat daar iets over gezegd was. Dat soort details maken echt het verschil. Al met al een uitstekende ervaring: professioneel, snel en met oog voor kwaliteit. Voor mij een dikke 10.”

Error404

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
648 reviews · Haaima Citroën Peugeot Leeuwarden, Leeuwarden
“Vorig jaar 2 experts gekocht deze week terug voor de apk en controle ronde kregen zo een leenauto mee en wordt keurig gebeld als je auto weer klaar staat Kortom dik tevreden!”

jeroen W.

“Vanaf het eerste moment contact met de servicebalie voelde het al goed. Willem dacht echt mee, was eerlijk in zijn advies dat gaf direct vertrouwen. Na diagnose werd het probleem met de versnelling duidelijk uitgelegd en er werd een planning gemaakt voor de 30ste, maar tot mijn verrassing was de auto al ruim een week eerder klaar. Het werk is uitgevoerd door Klaas, een uiterst ervaren monteur, en dat merk je aan alles. Alles is perfect gemonteerd, en bovendien met OEM-onderdelen, wat voor mij een groot pluspunt is. De auto rijdt weer als nieuw, soepel en betrouwbaar zoals het hoort. Als extra verrassing leek de auto zelfs gewassen te zijn bij het ophalen, zonder dat daar iets over gezegd was. Dat soort details maken echt het verschil. Al met al een uitstekende ervaring: professioneel, snel en met oog voor kwaliteit. Voor mij een dikke 10.”

Error404

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Veelgestelde vragen over deze Leapmotor B05

Wat kost de Leapmotor B05 2026 bij Haaima Citroën Peugeot Leeuwarden?

Deze Leapmotor B05 uit 2026 staat te koop voor € 31.450 bij Haaima Citroën Peugeot Leeuwarden in Leeuwarden. De kilometerstand bedraagt 15 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Leapmotor B05 uit 2026?

Dit exemplaar heeft 15 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automatische versnellingsbak bij Haaima Citroën Peugeot Leeuwarden in Leeuwarden.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Leapmotor B05?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Leapmotor B05 € 618 per maand (6,7% JKP, 60 maanden, € 31.450 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →

Is de Leapmotor B05 2026 een elektrische auto?

Ja, deze Leapmotor B05 uit 2026 rijdt volledig elektrisch. Het voertuig staat te koop voor € 31.450 bij Haaima Citroën Peugeot Leeuwarden in Leeuwarden.