Wat kost de Maserati GranTurismo 2008 bij Enzoautomotive?
Deze Maserati GranTurismo uit 2008 staat te koop voor € 39.995 bij Enzoautomotive in Rijsbergen. De kilometerstand bedraagt 67.500 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Maserati GranTurismo uit 2008?
Dit exemplaar heeft 67.500 km op de teller en is aangeboden als benzine met automatische versnellingsbak bij Enzoautomotive in Rijsbergen.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Maserati GranTurismo?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Maserati GranTurismo € 786 per maand (6,7% JKP, 60 maanden, € 39.995 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.
Meer over auto financieren →
Wat is de bijtelling van deze Maserati GranTurismo?
Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof): 35% van de dagwaarde (youngtimer). Als youngtimer telt niet de cataloguswaarde maar de dagwaarde; de vraagprijs is daarvoor een indicatie. Geen fiscaal advies; uw eigen bijdrage, privégebruik en belastingschijf bepalen het netto bedrag.
Lees hoe bijtelling werkt →