RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Specificaties
Mazda 2 1.5 e-SkyActiv-G 90 Homura / NL ... uit 2023, 90 pk, 0–100 km/u in 9,8 s, tellerstand 44.252 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 9 juni 2027, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2023
Kilometerstand
44.252 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Wit
Motor & prestaties
8
Vermogen
90 pk (66 kW)
Cilinderinhoud
1496 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
6
Acceleratie (0-100 km/u)
9.8 s
Koppel
151 Nm
Topsnelheid
183 km/h
Tankinhoud
44 l
Verbruik & milieu
4
Verbruik (gecombineerd)
4,7 l/100km
CO₂-uitstoot
107 g/km
Energielabel
A
Emissieklasse
Euro 6
Uitvoering & afwerking
9
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.012 kg
Max. trekgewicht geremd
900 kg
Max. trekgewicht ongeremd
550 kg
Laadvermogen
528 kg
Bekleding
Stof
Interieurkleur
Black/black10 (d4e)
Aantal sleutels
2
Historie & RDW
7
1e toelating
9 juni 2023
1e tenaamstelling NL
9 juni 2023
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
9 juni 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
15 september 2026
Prijs & fiscaal
4
Fiscale waarde
€ 23.999
BPM
€ 2.345
Bijtellingspercentage
22%
BTW/Marge
Marge
Verzekering voor deze Mazda 2
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Financiering voor deze Mazda 2
Indicatief € 390 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 19.450 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €329/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
€
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €2.918 (15% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓achterbank in delen neerklapbaar
✓achteropkomend verkeer waarschuwing
✓achteruitrij assistent
✓achteruitrijcamera
✓airco (automatisch)
✓alarm klasse 1(startblokkering)
✓Anti Blokkeer Systeem
✓Anti doorSlip Regeling
✓Apple Carplay/Android Auto
✓Autonomous Emergency Braking
✓Bandenreparatieset
✓bandenspanningscontrolesysteem
Omschrijving
Technische informatie
Koppel: 151 Nm
Bandenmaat: 16
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 4,7 l/100km (1 op 21,3)
CO₂-uitstoot (WLTP): 107 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Staat interieur: goed
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Productveiligheid
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: All-season banden
Mooie Mazda2 die luxe uitgevoerd is en voorzien van een Trekhaak. Volledige historie bekend en scherp geprijsd.
Geadverteerde prijs is inclusief ons basis afleverpakket, bestaande uit:
- Geldige APK
- Vloeistofcontrole + 40 punten check
- Reconditionering exterieur en interieur
Wij adviseren u bij aanschaf van deze occasion te kiezen voor ons Premium BOVAG afleverpakket á € 595,-. Dit ter voorkoming van verrassingen en bent u verzekerd van een perfect afgeleverde auto!
Premium BOVAG afleverpakket (extra t.o.v. Basis afleverpakket € 595,-):
- 12 maanden BOVAG garantie (op auto's met vraagprijs vanaf € 4.500)
- Complete kwaliteitscontrole
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- Distributieriem wordt vervangen indien deze binnen een jaar aan vervanging toe is
- Banden met een profieldiepte minder dan 3 mm. worden vervangen voor nieuwe banden
- 1 jaar mobiliteitshulp in heel Europa
- € 45,- aan brandstof
Inruil/taxatie:
Voor een inruilindicatie gaat u naar onze website (www.moermanjansen.nl) en klikt u op 'Inruilwaarde berekenen'.
Bij een bezoek aan onze showroom ontvangt u, in vrijwel alle gevallen, direct een offerte zodat u precies weet waar u aan toe bent.
Proefrit:
Bij serieuze interesse behoort een proefrit altijd tot de mogelijkheden. Proefritten ter oriëntatie zijn niet gewenst.
Deze Mazda 2 staat te popelen om te laten zien wat-ie in huis heeft. Bescheiden in formaat, maar groots in gemak en rijplezier. En zuinig! Met deze auto is een pittige rijstijl mogelijk, terwijl de motor toch spaarzaam met brandstof omgaat. 's Winters komen de verwarmbare voorstoelen heerlijk van pas. Koude handen? Da's voorbij met het verwarmd stuurwiel. Pak aan! Tot de uitrusting van deze Mazda behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
De achteruitrijcamera laat duidelijk zien hoeveel ruimte u nog heeft bij het inparkeren. De sensoren van de achteropkomend verkeer waarschuwing houden zicht op de dode hoeken achter u. Te weinig afstand tot de achterligger? Het systeem geeft direct een signaal. Ook is de auto voorzien van automatische airconditioning. Laat u niet afleiden door gerommel aan de audioknoppen. De audiobediening op het stuur zorgt dat u altijd geconcentreerd blijft. Met de DAB-ontvanger heeft u keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. Extra opties op deze auto zijn: regensensor, cruise control, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
Als bestuurder van deze Mazda bent u nooit alleen. U wordt onderweg bijgestaan door technologische hulpmiddelen die samen met u de weg in de gaten houden. Als het nodig is, grijpen ze zelfs in, door te remmen of bij te sturen. Onbedoeld buiten de rijstrook raken wordt voorkomen door het Lane-keeping systeem. Forward collision warning waarschuwt bij een dreigende aanrijding met een voorligger. U bent mede dankzij dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Neem contact op voor een afspraak en laat een proefrit het bewijs leveren!
“Zoals vertrouwd super geholpen met het onderhoud van de Mada 6. Vriendelijk personeel, prima wachtruimte. Auto was sneller gereed dan verwacht. Kom er nu al een paar jaar en sinds kort verhuist met werk dichterbij huis maar blijf terug komen voor het onderhoud. Gewoon een heel fijne garage.”
Martijn B.
“Moerman Jansen B.V. is al jaren mijn favourite bedrijf voor de aankoop van een auto en de bijbehorende onderhoudsbeurten. De medewerkers van dit bedrijf zijn, niet gespeeld, uitermate vriendelijk en de service is uitstekend. Het bedrijf en haar medewerk(st)ers krijgt/krijgen van mij het cijfer 10.
Was getekend:
A.H. Gruis”
“Zoals vertrouwd super geholpen met het onderhoud van de Mada 6. Vriendelijk personeel, prima wachtruimte. Auto was sneller gereed dan verwacht. Kom er nu al een paar jaar en sinds kort verhuist met werk dichterbij huis maar blijf terug komen voor het onderhoud. Gewoon een heel fijne garage.”
Martijn B.
“Moerman Jansen B.V. is al jaren mijn favourite bedrijf voor de aankoop van een auto en de bijbehorende onderhoudsbeurten. De medewerkers van dit bedrijf zijn, niet gespeeld, uitermate vriendelijk en de service is uitstekend. Het bedrijf en haar medewerk(st)ers krijgt/krijgen van mij het cijfer 10.
Was getekend:
A.H. Gruis”
Aart G.
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Veelgestelde vragen over deze Mazda 2
Wat kost de Mazda 2 2023 bij Officiële Mazda & KGM dealer Alblasserdam, Moerman Jansen?
Deze Mazda 2 uit 2023 staat te koop voor € 19.450 bij Officiële Mazda & KGM dealer Alblasserdam, Moerman Jansen in Alblasserdam. De kilometerstand bedraagt 44.252 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Mazda 2 uit 2023?
Dit exemplaar heeft 44.252 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Officiële Mazda & KGM dealer Alblasserdam, Moerman Jansen in Alblasserdam.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Mazda 2?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Mazda 2 € 390 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 19.450 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.