Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Mazda›Mazda 3

Mazda 3 (2006)

1.6 S-VT Executive

  • 2006
  • 173.275 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Hatchback
  • Sparkling Silver Metallic (beige metallic)
  • Label D

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAuto Greijmans Weert
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Mazda 3 1.6 S-VT Executive uit 2006, 103 pk, tellerstand 173.275 km, benzine, automaat. APK geldig tot 18 februari 2027.

Basisgegevens

Bouwjaar
2006
Kilometerstand
173.275 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Sparkling Silver Metallic (beige metallic)

Motor & prestaties

Vermogen
103 pk (77 kW)
Cilinderinhoud
1598 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
4

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
7,8 l/100km
CO₂-uitstoot
183 g/km
Energielabel
D
Emissieklasse
EURO 4

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.190 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.750 kg
Max. trekgewicht geremd
1.200 kg
Max. trekgewicht ongeremd
550 kg
Bekleding
Stof
Laksoort
metallic

Historie & RDW

1e toelating
25 september 2006
1e tenaamstelling NL
22 maart 2008
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
18 februari 2027
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Aangeboden op
3 november 2026

Prijs & fiscaal

BPM
€ 5.856
Bijtelling (indicatie)
35% van de dagwaarde (youngtimer)indicatie op basis van beschikbare informatie

† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.

Zelf de RDW-gegevens van een auto controleren? Doe de gratis kentekencheck: APK-historie, terugroepacties en wegenbelasting op kenteken.

Verzekering voor deze Mazda 3

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Mazda 3

Indicatief € 92 per maand bij 60 maanden, 10,4% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 4.295 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 139
  • 48 mnd · € 110
  • 60 mnd · € 92
  • 72 mnd · € 80

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Uitrusting & opties

  • ✓Metaal-/micakleur
  • ✓Achterbank in delen neerklapbaar
  • ✓Airbag(s) hoofd achter
  • ✓Airbag(s) hoofd voor
  • ✓Airbag(s) side voor
  • ✓Airbag bestuurder
  • ✓Airbag passagier
  • ✓airco automatisch
  • ✓Alarm klasse 1(startblokkering)
  • ✓Anti Blokkeer Systeem
  • ✓Armsteun achter
  • ✓Boordcomputer

Omschrijving

Deze Mazda 3 maakt een voortreffelijke indruk. Hiermee mag je gezien worden in de stad én op de weg! Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 16 inch lichtmetalen velgen, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen. De automatische airconditioning zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. De… Deze Mazda 3 maakt een voortreffelijke indruk. Hiermee mag je gezien worden in de stad én op de weg! Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 16 inch lichtmetalen velgen, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen. De automatische airconditioning zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. De uitrusting van deze auto is met centrale portiervergrendeling en boordcomputer behoorlijk compleet. Vanzelfsprekend leveren wij deze auto met Bovag Garantie. Als u meer wilt weten over deze Mazda, dan vertellen we u dat graag. Belt of mailt u ons vandaag nog?

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Mazda 3

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAuto Greijmans Weert
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Auto Greijmans

Kevelaerstraat 3

6002 BL Weert

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
73 reviews · Auto Greijmans, Weert
“Hier zou ik zonder twijfel zo weer een auto kopen! De service en betrokkenheid vanuit het personeel is super. We hadden na de aankoop van een Mazda wat problemen met de auto. Wat natuurlijk altijd kan gebeuren met een tweedehands auto, maar de manier hoe dit is opgelost is zeer prettig. Ze hebben zelfs nog geholpen met het inbouwen van een nieuw infotainmentsysteem omdat ik er niet uitkwam met de bedrading. Kortom een autobedrijf zoals je wilt dat het is.”

Bas E.

“Vorig jaar een cx5 gekocht super tevreden. Afgelopen week nieuwe apk en servicebeurt gehad, zijn super geholpen.”

Diel B.

Stuur een bericht

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
73 reviews · Auto Greijmans, Weert
“Hier zou ik zonder twijfel zo weer een auto kopen! De service en betrokkenheid vanuit het personeel is super. We hadden na de aankoop van een Mazda wat problemen met de auto. Wat natuurlijk altijd kan gebeuren met een tweedehands auto, maar de manier hoe dit is opgelost is zeer prettig. Ze hebben zelfs nog geholpen met het inbouwen van een nieuw infotainmentsysteem omdat ik er niet uitkwam met de bedrading. Kortom een autobedrijf zoals je wilt dat het is.”

Bas E.

“Vorig jaar een cx5 gekocht super tevreden. Afgelopen week nieuwe apk en servicebeurt gehad, zijn super geholpen.”

Diel B.

Veelgestelde vragen over deze Mazda 3

Wat kost de Mazda 3 2006 bij Auto Greijmans?

Deze Mazda 3 uit 2006 staat te koop voor € 4.295 bij Auto Greijmans in Weert. De kilometerstand bedraagt 173.275 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Mazda 3 uit 2006?

Dit exemplaar heeft 173.275 km op de teller en is aangeboden als benzine met automatische versnellingsbak bij Auto Greijmans in Weert.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Mazda 3?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Mazda 3 € 92 per maand (10,4% JKP, 60 maanden, € 4.295 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →

Wat is de bijtelling van deze Mazda 3?

Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof): 35% van de dagwaarde (youngtimer). Als youngtimer telt niet de cataloguswaarde maar de dagwaarde; de vraagprijs is daarvoor een indicatie. Geen fiscaal advies; uw eigen bijdrage, privégebruik en belastingschijf bepalen het netto bedrag.

Lees hoe bijtelling werkt →