RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Specificaties
Mazda 3 2.0 e-SkyActiv-G M Hybrid 122 Comfort uit 2022, 122 pk, tellerstand 41.985 km, benzine, automaat. APK geldig tot 30 september 2026, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2022
Kilometerstand
41.985 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Zwart
Motor & prestaties
5
Vermogen
122 pk (90 kW)
Cilinderinhoud
1998 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
6
Topsnelheid
197 km/h
Verbruik & milieu
3
Verbruik (gecombineerd)
6 l/100km
CO₂-uitstoot
138 g/km
Emissieklasse
EURO 6 AP
Uitvoering & afwerking
6
Deuren
4
Zitplaatsen
5
Massa
1.295 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.907 kg
Max. trekgewicht geremd
1.300 kg
Max. trekgewicht ongeremd
600 kg
Historie & RDW
6
1e toelating
30 september 2022
1e tenaamstelling NL
30 september 2022
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
30 september 2026
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
25 oktober 2026
Prijs & fiscaal
4
Fiscale waarde
€ 36.400
BPM
€ 5.983
Bijtelling (indicatie)
22%†indicatie op basis van beschikbare informatie
BTW/Marge
Marge
† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.
Verzekering voor deze Mazda 3
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Financiering voor deze Mazda 3
Indicatief € 490 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 24.439 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €426/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Bereken bijtelling en maandkosten
Bijtelling & kosten calculator
Leasetermijn
€426/mnd
Marge — geen aparte BTW
Bijtelling (22%)
€667/mnd
catalogus €36.4K
Netto belastingdruk
€247/mnd
bij 36,97% schijf
Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
€
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €2.444 (10% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓Koplampreiniging
✓Buitenspiegels verwarmbaar
✓Lederen stuurwiel
✓Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
✓Chroom delen exterieur
✓Lichtmetalen velgen 16"
✓Dakspoiler
✓Binnenspiegel automatisch dimmend
✓Lederen versnellingspook
✓Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
✓Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
✓Led koplampen
Omschrijving
AUTOMAAT | LEDER PACK | A.CAMERA | APPLE CARPLAY/ANDROI AUTO | HEAD-UP DISPLAY | 1e EIG | NED. AUTO |
Deze prachtige Mazda 3 Automaat komt van de 1e eigenaar en is altijd dealer onderhouden.
Hij is stijlvol en comfortabel, deze Mazda 3, en hij is ontworpen om u veilig en comfortabel te laten rijden onder alle omstandigheden. In deze auto vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. De hoogwaardige, lederen bekleding benadrukt de kwaliteit van deze auto. 's Winters komen de verwarmbare voorstoelen heerlijk van pas. Pak aan, 't is winter! Zo'n verwarmd stuurwiel is dan bijzonder prettig! Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
U ziet geen paaltje meer over het hoofd dankzij de achteruitrijcamera. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Deze Mazda 3 is 'connected'. Belangrijke functies worden permanent gemeten en zijn uit te lezen via een speciale app, ook op afstand. Gemakkelijk en veilig is de bediening het audiosysteem en het full map navigatiesysteem met knoppen op het stuur. De audio-kwaliteit is geweldig, dankzij de DAB-ontvangst. Bij de luxe van deze auto hoort ook electronic climate control. Met regensensor, keyless entry, automatisch dimmende buitenspiegels, boordcomputer en lederen versnellingspook is deze auto helemaal compleet.
U geniet nog meer van het rijden met uw Mazda omdat u wordt beschermd door intelligente veiligheidssystemen. Onderweg worden ritfuncties naar keuze op de voorruit geprojecteerd met de head-up display. Bij de veiligheidssystemen van deze Mazda hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetectie, forward collision warning system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Belangstelling?
“Samen met mijn vrouw waren we op zoek naar een nieuwe auto en zo kwamen we terecht bij Adrie Jonk in Purmerend, een echt familiebedrijf.
Via de website konden we een afspraak maken op locatie, waar we werden geholpen door Maurice. Hij ontving ons met ontzettend veel beleefdheid, vriendelijkheid en gastvrijheid.
We hebben uiteindelijk een prachtige Mazda gekocht!! De auto’s zijn in uitstekende staat en ook de service die zij bieden, zowel wat betreft de garantie als de algemene dienstverlening, is echt uitstekend.
Eerlijk gezegd waren we natuurlijk overtuigd door de auto zelf, maar Maurice heeft ook een belangrijke rol gespeeld in het slagen van de deal. Hij was vanaf het begin tot het einde ontzettend professioneel en zorgde ervoor dat we ons meteen thuis en vooral ook zeker en vertrouwd voelden met de auto en alles eromheen.
Kortom, ik wil Adrie Jonk dan ook van harte aanbevelen. Ze bieden daarnaast nog veel meer diensten aan, zoals onderhoud en reparaties, maar ook autoverhuur.
Een groot compliment aan jullie, van een nieuwe, zeer tevreden klant!!
⭐⭐⭐⭐⭐”
Achille P.
“Onlangs een Mazda cx30 gekocht bij Adrie Jonk. Hierbij mijn oude Volvo ingeruild tegen een reëele prijs. De communicatie met verkoper Dennis was bijzonder prettig. De aflevering van de auto top. Kortom een zeer tevreden klant.”
Harry W.
Over deze dealer
Google-reviews
4,4
280 reviews · Adrie Jonk, Purmerend
“Samen met mijn vrouw waren we op zoek naar een nieuwe auto en zo kwamen we terecht bij Adrie Jonk in Purmerend, een echt familiebedrijf.
Via de website konden we een afspraak maken op locatie, waar we werden geholpen door Maurice. Hij ontving ons met ontzettend veel beleefdheid, vriendelijkheid en gastvrijheid.
We hebben uiteindelijk een prachtige Mazda gekocht!! De auto’s zijn in uitstekende staat en ook de service die zij bieden, zowel wat betreft de garantie als de algemene dienstverlening, is echt uitstekend.
Eerlijk gezegd waren we natuurlijk overtuigd door de auto zelf, maar Maurice heeft ook een belangrijke rol gespeeld in het slagen van de deal. Hij was vanaf het begin tot het einde ontzettend professioneel en zorgde ervoor dat we ons meteen thuis en vooral ook zeker en vertrouwd voelden met de auto en alles eromheen.
Kortom, ik wil Adrie Jonk dan ook van harte aanbevelen. Ze bieden daarnaast nog veel meer diensten aan, zoals onderhoud en reparaties, maar ook autoverhuur.
Een groot compliment aan jullie, van een nieuwe, zeer tevreden klant!!
⭐⭐⭐⭐⭐”
Achille P.
“Onlangs een Mazda cx30 gekocht bij Adrie Jonk. Hierbij mijn oude Volvo ingeruild tegen een reëele prijs. De communicatie met verkoper Dennis was bijzonder prettig. De aflevering van de auto top. Kortom een zeer tevreden klant.”
Harry W.
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Veelgestelde vragen over deze Mazda 3
Wat kost de Mazda 3 2022 bij Adrie Jonk?
Deze Mazda 3 uit 2022 staat te koop voor € 24.439 bij Adrie Jonk in Purmerend. De kilometerstand bedraagt 41.985 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Mazda 3 uit 2022?
Dit exemplaar heeft 41.985 km op de teller en is aangeboden als benzine met automatische versnellingsbak bij Adrie Jonk in Purmerend.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Mazda 3?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Mazda 3 € 490 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 24.439 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.
Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof): 22%. Het standaardtarief over de cataloguswaarde (de oorspronkelijke nieuwprijs inclusief btw en bpm). Geen fiscaal advies; uw eigen bijdrage, privégebruik en belastingschijf bepalen het netto bedrag.