“Super leuk en mooi bedrijf. Medewerkers met kennis en passie, dat merk je aan alles. Geen moment spijt van mijn BMW die ik daar gekocht heb. Gemaakte afspraken worden zoals beloofd nageleefd. Echt top. Dank jullie wel.”
Theo L.
Miata 1.6i 16V
Mazda MX-5 Miata 1.6i 16V uit 1990, 116 pk, tellerstand 166.995 km, benzine, handgeschakeld.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Indicatief € 258 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 12.900 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Toonaangevend voor de negentiger jaren en absoluut een young-timer van formaat: In sublieme conditie verkerende Mazda Miata uit februari 1990. Het hier aangeboden exemplaar werd nieuw geleverd in Amerika en kreeg de naam Miata, de voor de Europese markt gebouwde uitvoeringen werden MX-5 genoemd. De carrosserie verkeert in een keurige, strakke en zeer gave conditie. Absoluut een lust voor het oog! Het nog originele interieur blinkt uit door eenvoud en enkel het hoogstnodige werd in het ontwerp meegenomen. Op de teller staan slechts 103000 mijlen wat na omrekenen uitkomt op 165000 kilometers. De opklapbare koplampen zijn kenmerkend voor de Miata/MX-5 van de eerste serie evenals de torenhoge betrouwbaarheid en het fantastische weggedrag. Voor liefhebber en verzamelaar een uiterst geschikt exemplaar en zonder meer de klassieker van de toekomst!