35% van de dagwaarde (youngtimer)†indicatie op basis van beschikbare informatie
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW
† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.
Verzekering voor deze Mercedes-Benz CL-Klasse
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Financiering voor deze Mercedes-Benz CL-Klasse
Indicatief € 1.177 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 59.890 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Uitrusting & opties
✓Amg-styling
✓Bi-xenon koplampen
✓Buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
✓Buitenspiegel rechts
✓Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
✓Buitenspiegels verwarmbaar
✓Centrale vergrendeling
✓Elektrisch schuif-/kanteldak
✓Getint glas
✓Glazen schuifdak
✓Keyless entry
✓Koplampen adaptief
Omschrijving
Mercedes-Benz CL65 AMG C216 – V12 Biturbo – 612 pk/1.000 Nm – Een verdwijnend icoon.
Dit is niet zomaar een luxe coupé. Dit is de CL65 AMG. Het absolute topmodel uit een tijd waarin Mercedes en AMG zonder compromis bouwden. En dat voel je aan alles.
Onder de motorkap ligt de legendarische 6.0 liter V12 biturbo. 612 pk en 1000 (!) Nm koppel. Een motor die eigenlijk te sterk was voor de aandrijflijn, en daarom elektronisch werd begrensd op 'slechts' 1.000 Nm koppel.
Maar cijfers vertellen niet het hele verhaal. Deze motor is met de hand gebouwd volgens het AMG “one man, one engine” principe. Eén technicus, één motor. Inclusief handtekening op de afdekplaat — een detail dat vandaag de dag vrijwel verdwenen is.
Bij een koude start hoor je direct wat dit is. Een donker, diep, zwaar geluid dat alleen een grote V12 kan produceren. Geen kunstmatig versterkt geluid, maar pure mechanische aanwezigheid.
Tijdens het rijden is het nog indrukwekkender. De auto versnelt zonder moeite, alsof het gewicht er niet toe doet. De trekkracht is immens en blijft maar doorgaan. Dit is geen schreeuwerige sportauto. Dit is gecontroleerde, eindeloze kracht.
En tegelijkertijd is het interieur een plek waar je uren wilt blijven:
– Designo lederen stoelen van topkwaliteit
– Volledig elektrisch verstelbaar met geheugen
– Stoelverwarming én ventilatie
– Dashboard en deurpanelen rijkelijk met leer bekleed
– Chique carbon accenten door het hele interieur
– Volledig alcantara hemel, zacht en luxe
– Een schuif/kanteldak
– Harman Kardon audiosysteem
– Nachtzichtcamera
Alles ademt vakmanschap. Alles voelt alsof het gebouwd is om te blijven.
Dit soort auto’s worden niet meer gemaakt. Geen grote fabrikant bouwt vandaag nog een handgemaakte V12 biturbo zoals deze. Dit was het einde van een tijdperk waarin techniek en kwaliteit boven alles stonden. Dit is een unieke kans om zo'n stuk geschiedenis te verkrijgen.
Daarnaast is ook deze auto extra interessant voor ondernemers: het betreft een youngtimer én BTW-auto, wat hem fiscaal aantrekkelijk maakt om te rijden.
Specificaties:
– Bouwjaar 2007
– 122.000 km
– 6.0 V12 biturbo
– 612 pk / 1000 Nm
– Designo uitvoering
– Dealer onderhouden
– Zeer nette staat
Deze auto wordt voor aflevering nog voorzien van groot onderhoud en 4 nieuwe banden. En dan is hij weer helemaal up-to-date.
Dit is een auto voor iemand die begrijpt wat dit is. Niet alleen vervoer, maar techniek, historie en beleving in één.
Ik verkoop daarnaast ook een CL500 V8 uit hetzelfde bouwjaar. Wil je dezelfde kwaliteit en luxe, maar met een rustiger karakter, dan is de V8 een prachtig alternatief. Zie mijn andere advertentie.
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Mercedes-Benz CL-Klasse
“Uitstekende ervaring gehad met mijn Seat Ibiza aankoop bij Remco van Vonders Automotive. De communicatie was goed en transparant, en ik werd netjes op de hoogte gehouden tijdens het hele proces. Remco komt zijn afspraken na: hoedenplank, vier nieuwe Michelin CrossClimate banden, APK, beurt en Apple CarPlay zijn allemaal keurig geregeld. Alles voelde betrouwbaar en professioneel. Super tevreden, aanrader!”
Reinier
“Zeer tevreden over mijn ervaring met Vonders Automotive bij het importeren van mijn auto. De communicatie verliep soepel en snel via de app, waardoor ik continu goed op de hoogte werd gehouden. Alle zorgen en handelingen werden volledig uit handen genomen en binnen recordtijd had ik de beschikking over mijn auto. Ook fijn dat de uiteindelijke kosten exact waren zoals vooraf besproken. Bij een volgende auto kom ik hier zeker terug. Aanrader en bedankt!”
Ray R.
Stuur een bericht
Over deze dealer
Google-reviews
5,0
34 reviews · Vonders Automotive, Lisse
“Uitstekende ervaring gehad met mijn Seat Ibiza aankoop bij Remco van Vonders Automotive. De communicatie was goed en transparant, en ik werd netjes op de hoogte gehouden tijdens het hele proces. Remco komt zijn afspraken na: hoedenplank, vier nieuwe Michelin CrossClimate banden, APK, beurt en Apple CarPlay zijn allemaal keurig geregeld. Alles voelde betrouwbaar en professioneel. Super tevreden, aanrader!”
Reinier
“Zeer tevreden over mijn ervaring met Vonders Automotive bij het importeren van mijn auto. De communicatie verliep soepel en snel via de app, waardoor ik continu goed op de hoogte werd gehouden. Alle zorgen en handelingen werden volledig uit handen genomen en binnen recordtijd had ik de beschikking over mijn auto. Ook fijn dat de uiteindelijke kosten exact waren zoals vooraf besproken. Bij een volgende auto kom ik hier zeker terug. Aanrader en bedankt!”
Ray R.
Veelgestelde vragen over deze Mercedes-Benz CL-Klasse
Wat kost de Mercedes-Benz CL-Klasse 2007 bij Vonders Automotive?
Deze Mercedes-Benz CL-Klasse uit 2007 staat te koop voor € 59.890 bij Vonders Automotive in Lisse. De kilometerstand bedraagt 122.277 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Mercedes-Benz CL-Klasse uit 2007?
Dit exemplaar heeft 122.277 km op de teller en is aangeboden als benzine met automatische versnellingsbak bij Vonders Automotive in Lisse.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Mercedes-Benz CL-Klasse?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Mercedes-Benz CL-Klasse € 1.177 per maand (6,7% JKP, 60 maanden, € 59.890 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.
Wat is de bijtelling van deze Mercedes-Benz CL-Klasse?
Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof): 35% van de dagwaarde (youngtimer). Als youngtimer telt niet de cataloguswaarde maar de dagwaarde; de vraagprijs is daarvoor een indicatie. Geen fiscaal advies; uw eigen bijdrage, privégebruik en belastingschijf bepalen het netto bedrag.