Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Mercedes-Benz›Mercedes-Benz S-Klasse

Mercedes-Benz S-Klasse (1991)

560 SEC (C126)

  • 1991
  • 138.104 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Coupé
  • Blauw

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdGerrit Prosman Oosterhout
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Mercedes-Benz S-Klasse 560 SEC (C126) uit 1991, 279 pk, tellerstand 138.104 km, benzine, automaat.

Basisgegevens

Bouwjaar
1991
Kilometerstand
138.104 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Coupé
Kleur
Blauw

Motor & prestaties

Vermogen
279 pk (205 kW)
Cilinderinhoud
5547 cc
Aantal cilinders
8
Aandrijving
Achterwiel

Afmetingen

Wielbasis
2.840 mm

Uitvoering & afwerking

Deuren
2
Zitplaatsen
4
Massa
1.724 kg
Max. trekgewicht geremd
1.900 kg
Max. trekgewicht ongeremd
750 kg
Bekleding
Leder
Interieurkleur
Donkerblauw

Historie & RDW

1e toelating
28 juni 1991
Aangeboden op
5 september 2026

Prijs & fiscaal

BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze Mercedes-Benz S-Klasse

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Mercedes-Benz S-Klasse

Indicatief € 678 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 34.500 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 1.061
  • 48 mnd · € 821
  • 60 mnd · € 678
  • 72 mnd · € 583

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Uitrusting & opties

  • ✓Airco
  • ✓Anti Blokkeer Systeem (ABS)
  • ✓Centrale deurvergrendeling
  • ✓Cruise control
  • ✓Elektrisch schuif-/kanteldak
  • ✓Elektrische ramen
  • ✓Lederen bekleding
  • ✓Metallic lak
  • ✓Stuurbekrachtiging
  • ✓Velours bekleding

Omschrijving

Mercedes-Benz 560 SEC (C126) | 138.000 KM | ‘Final Edition’ | Zwitserse herkomst De ultieme C126: Een verzamelaarsexemplaar uit het laatste productiejaar. De ultieme expressie van macht en elegantie. Een ‘over-engineered’ icoon uit het allerlaatste productiejaar, voorzien van uiterst zeldzame fabrieksopties. Wie plaatsneemt achter het stuur van deze Mercedes-Benz 560 SEC uit juni 1991, stapt terug naar een tijdperk waarin ingenieurs het voor het zeggen hadden, niet de boekhouders. Dit exemplaar vertegenwoordigt het absolute hoogtepunt van de C126-reeks; de auto die de standaard zette voor wat een luxe coupé moest zijn. Het Ontwerp: De hand van Bruno Sacco De 560 SEC is een meesterwerk van Bruno Sacco. Het ontwerp is tijdloos: krachtig zonder schreeuwerig te zijn, elegant zonder fragiel te ogen. De afwezigheid van een B-stijl zorgt voor een ononderbroken glaslijn die, zeker met het schuifdak open, een ongekend gevoel van vrijheid geeft. De kleur Parelblauw Metallic (348U) accentueert de iconische lijnen van de coupé perfect en geeft de auto een gedistingeerde uitstraling. De Motor: Onverwoestbare V8-kracht Onder de lange motorkap huist de koning van de M117-familie: de 5.6 liter V8. Met een machtig koppel en een zijdezachte loop biedt deze krachtbron een rijbeleving die moderne motoren vreemd is. Geen nerveus gedrag, maar een soevereine versnelling die gepaard gaat met een gedempt, diep V8-gehamer. Het is een motor gebouwd voor de eeuwigheid, die met 138.000 km feitelijk net is ingereden. Ongekende Bouwkwaliteit: “De Kluis” De deuren sluiten met de beroemde Mercedes-klap: een geluid dat klinkt alsof een bankkluis wordt vergrendeld. Alles aan deze 560 SEC voelt massief en doordacht aan. Van de iconische gordelgevers die u hoffelijk de gordel aanreiken, tot het diepblauwe lederen interieur dat na 35 jaar nog steeds aanvoelt als nieuw. De Zwitserse herkomst is de kers op de taart; nergens ter wereld werden auto’s met zoveel precisie en passie onderhouden als in de Zwitserse Alpen. Exclusieve Fabrieksspecificaties (SA-Codes): • Code 406 – Orthopedische Fauteuils: Individueel opblaasbare luchtkamers in de voorstoelen zorgen voor een zitcomfort dat zelfs naar moderne maatstaven subliem is. • Code 228 – Standkachel: Een zeldzame Webasto-installatie die het interieur reeds op temperatuur brengt voordat u instapt. • Code 471 – ASR: Het kostbare tractiecontrolesysteem dat destijds alleen voor de absolute topmodellen was weggelegd. Met slechts 138.000 gedocumenteerde kilometers is dit ‘Final Edition’ model (geproduceerd slechts enkele maanden voor het einde van de serie) een waardevaste belegging.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Mercedes-Benz S-Klasse

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdGerrit Prosman Oosterhout
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Gerrit Prosman

De Boedingen 19

4906 BA Oosterhout

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
11 reviews · Gerrit Prosman, Oosterhout
“Anderhalf jaar geleden SLK 55 AMG, 2007, 28.000 km. gekocht. Nieuw, gewoon fabrieksnieuw, zowel boven, binnen als onderkant. Boekje er bij van een knotse Japanse eigenaar die zo ongeveer elke paar duizend kilometer bij Mercedes een officiële onderhoudsbeurt liet doen (!). Nu 40.000 gelopen. Probleemloos. Geen rammels of wat dan ook. En die andere auto's in de showroom, idem dito....gekkenwerk...”

groothuise

“Fijne, vakkundige begeleiding gehad bij het aankopen van onze Mercedes. Inmiddels bijna een jaar geleden en nog steeds overtuigd van de goede aankoop. Betrouwbaar bedrijf, zeker een aanrader!”

Gerald D.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
11 reviews · Gerrit Prosman, Oosterhout
“Anderhalf jaar geleden SLK 55 AMG, 2007, 28.000 km. gekocht. Nieuw, gewoon fabrieksnieuw, zowel boven, binnen als onderkant. Boekje er bij van een knotse Japanse eigenaar die zo ongeveer elke paar duizend kilometer bij Mercedes een officiële onderhoudsbeurt liet doen (!). Nu 40.000 gelopen. Probleemloos. Geen rammels of wat dan ook. En die andere auto's in de showroom, idem dito....gekkenwerk...”

groothuise

“Fijne, vakkundige begeleiding gehad bij het aankopen van onze Mercedes. Inmiddels bijna een jaar geleden en nog steeds overtuigd van de goede aankoop. Betrouwbaar bedrijf, zeker een aanrader!”

Gerald D.

Veelgestelde vragen over deze Mercedes-Benz S-Klasse

Wat kost de Mercedes-Benz S-Klasse 1991 bij Gerrit Prosman?

Deze Mercedes-Benz S-Klasse uit 1991 staat te koop voor € 34.500 bij Gerrit Prosman in Oosterhout. De kilometerstand bedraagt 138.104 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Mercedes-Benz S-Klasse uit 1991?

Dit exemplaar heeft 138.104 km op de teller en is aangeboden als benzine met automatische versnellingsbak bij Gerrit Prosman in Oosterhout.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Mercedes-Benz S-Klasse?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Mercedes-Benz S-Klasse € 678 per maand (6,7% JKP, 60 maanden, € 34.500 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →