“No nonsens bedrijf, eigenaar/verkoopadviseur ter zake kundig en niks is teveel. Auto voldoet aan de verwachting, echt heel blij mee! Aanbod is heel divers. Zeker een adres om te onthouden of te delen met vrienden. Menno bedankt!”
Marcel A.
320. Zeer mooie auto compl. history
Wat kost verzekeren voor deze auto?
Financieren v.a. € 200/mnd — vergelijk autoleningen
Mercedes-Benz SLK-Klasse 320. Zeer mooie auto compl. history uit 1999, 219 pk, 0–100 km/u in 7 s, tellerstand 108.356 km, benzine, automaat. APK geldig tot 10 november 2002.
† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Indicatief € 200 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 9.995 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Van een auto mag u het nodige verwachten, vinden ze bij Mercedes. Topkwaliteit in alle opzichten, vandaar de slogan 'The best or nothing'. Hier ziet u een perfect voorbeeld. De aandrijving van deze Mercedes-Benz wordt verzorgd door een zescilinder motor en een automatische transmissie. Stijl en comfort krijg je erbij in de vorm van een fraai lederen interieur. Deze Mercedes-Benz SLK-klasse heeft verwarmbare voorstoelen, voor zowel bestuurder als bijrijder. Uitstekende zitsteun en een strakke look? Daar zorgen de sportstoelen voor! Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas en windscherm. Kleine ritjes, grote reizen - altijd een relaxte aankomst dankzij de cruise control. Met één druk op de knop blaast de airconditioning een koele bries door het interieur. Ook lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening horen tot de voorzieningen op deze auto. Wilt u deze auto zelf ervaren? Neem dan contact op met een van onze medewerkers. Groothandelsprijzen met Vakgarage service. BEZICHTINGING EN/OF PROEFRIT ALLEEN OP AFSPRAAK 06-51210915. 40 jaar geleden begonnen als autopoetser en gegroeid tot algemeen directeur van Nefkens waar ik verantwoordelijk was voor ruim 10.000 autoverkopen per jaar. In 2017 begonnen als zelfstandige met Autohuis Kommerin, en verkocht alleen aan dealerbedrijven. Door mijn grote netwerk krijg ik dagelijks vele auto’s aangeboden, waardoor ik leuke auto’s scherp weet in te kopen. In 2025 ben ik gaan samenwerken met VAKGARAGE JAN LAMME, een begrip sinds1978 in Loosdrecht en daarom ook gestart met particulieren verkoop. Door deze samenwerking kunnen wij auto’s verkopen met garantie, APK en onderhoud. Autohuis Kommerin is gevestigd op het terrein van Vakgarage Jan Lamme, wilt u een proefrit maken graag bellen op 06-51210915, omdat ik zelf niet altijd aanwezig ben. Tot snel Menno van Kommer.