Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›MINI›MINI 1300

MINI 1300 (1972)

cooper

  • 1972
  • Onbekend
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Overig
  • rood

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdHofman Leek - Classic & Sportscars - Oldtimers & Cabrio's
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

MINI 1300 cooper uit 1972, tellerstand 72.644 km, benzine, handgeschakeld.

Basisgegevens

Bouwjaar
1972
Kilometerstand
Onbekend
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Overig
Kleur
rood

Motor & prestaties

Cilinderinhoud
1275 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
4

Historie & RDW

1e toelating
11 augustus 1972
Aangeboden op
14 september 2026

Verzekering voor deze MINI 1300

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze MINI 1300

Indicatief € 439 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 21.900 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 681
  • 48 mnd · € 530
  • 60 mnd · € 439
  • 72 mnd · € 379

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Uitrusting & opties

  • ✓Kopieer link
  • ✓X / Twitter
  • ✓Facebook
  • ✓LinkedIn
  • ✓Whatsapp

Omschrijving

Originele en mooie Mini 1300 cooper, afkomstig uit Spanje, door het gunstige klimaat roestvrij gebleven , dubbele SU carburateurs, voorzien van schijfremmen en rembekrachtiger om het extra motorvermogen te temmen en een mooi compleet dashbord, zoals ook in de Innocentie 1300 Cooper was gemonteerd. De massaproductie begon met de opening van de Authi fabriek in Pamplona in 1969. In april van dat jaar kwamen er twee versies van de Mini 1000 op de markt, respectievelijk Standard en Especial. Zelfs de standaardversie werd destijds als relatief goed uitgerust beschouwd. De Mini zou de hoogste verkoopaantallen behalen van alle modellen in de korte geschiedenis van Authi, met meer dan 140.000 exemplaren tegen de tijd dat de fabriek zeven jaar later werd gesloten.De auto werd volledig geassembleerd in Pamplona. De carrosserie werd geleverd vanuit Engeland, de motor en de versnellingsbak werden vervaardigd in de eigen fabriek. In oktober 1968 verscheen de Mini 1275 C waarvan de C aan het einde aan de Cooper deed denken. Deze was uitgerust met lederen stoelen, een notenhouten dashboard en met diverse andere uitrustingsdetails die op de in Engeland geproduceerde Mini's niet leverbaar waren.In 1971 introduceerde Authi de Mini 1275 GT waarvan de specificaties nauw overeenkwam met die van de overeenkomstige in Engeland gebouwde Mini 1300 Cooper. Deze auto verving het eerste model van het bedrijf, de Mini 1275 C. De lederen stoelen en het notenhouten dashboard van het oude model verdwenen. Het bedrijf bleef bestaan tot 1976 toen British Leyland geen geld meer had en de bijna nieuwe Authi-fabriek werd verkocht aan de autofabrikant SEAT .

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze MINI 1300

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdHofman Leek - Classic & Sportscars - Oldtimers & Cabrio's
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Hofman Leek - Classic & Sportscars - Oldtimers & Cabrio's

Rodenburg 1

9351 PV Leek

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,3
287 reviews · Hofman Leek - Classic & Sportscars - Oldtimers & Cabrio's, Leek
“Super leuk en mooi bedrijf. Medewerkers met kennis en passie, dat merk je aan alles. Geen moment spijt van mijn BMW die ik daar gekocht heb. Gemaakte afspraken worden zoals beloofd nageleefd. Echt top. Dank jullie wel.”

Theo L.

“Keurig geholpen heb hier een Mercedes gekocht die nog niet helemaal naar wens was. Heb dit aangeven en de auto werd zelfs bij mij thuis (140 km) opgehaald en wordt een week later weer terug gebracht. Ze hebben zelfs nog onderdelen vervangen die ik niet in gedachten had. Keurig en een super service 👍🥳 Bedankt.”

Erwin T.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,3
287 reviews · Hofman Leek - Classic & Sportscars - Oldtimers & Cabrio's, Leek
“Super leuk en mooi bedrijf. Medewerkers met kennis en passie, dat merk je aan alles. Geen moment spijt van mijn BMW die ik daar gekocht heb. Gemaakte afspraken worden zoals beloofd nageleefd. Echt top. Dank jullie wel.”

Theo L.

“Keurig geholpen heb hier een Mercedes gekocht die nog niet helemaal naar wens was. Heb dit aangeven en de auto werd zelfs bij mij thuis (140 km) opgehaald en wordt een week later weer terug gebracht. Ze hebben zelfs nog onderdelen vervangen die ik niet in gedachten had. Keurig en een super service 👍🥳 Bedankt.”

Erwin T.

Veelgestelde vragen over deze MINI 1300

Wat kost de MINI 1300 1972 bij Hofman Leek - Classic & Sportscars - Oldtimers & Cabrio's?

Deze MINI 1300 uit 1972 staat te koop voor € 21.900 bij Hofman Leek - Classic & Sportscars - Oldtimers & Cabrio's in Leek. De kilometerstand bedraagt 72.644 km.

Hoeveel kilometer heeft deze MINI 1300 uit 1972?

Dit exemplaar heeft 72.644 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Hofman Leek - Classic & Sportscars - Oldtimers & Cabrio's in Leek.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze MINI 1300?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze MINI 1300 € 439 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 21.900 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →