“Super leuk en mooi bedrijf. Medewerkers met kennis en passie, dat merk je aan alles. Geen moment spijt van mijn BMW die ik daar gekocht heb. Gemaakte afspraken worden zoals beloofd nageleefd. Echt top. Dank jullie wel.”
Theo L.
1.3i
MINI Cabrio 1.3i uit 1996, 61 pk, benzine, handgeschakeld.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Indicatief € 549 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 27.900 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Mini's zijn leuk, dat zullen maar weinig mensen ontkennen. Het guitige karakter en de rijke historie maken het tot een iconische klassieker. Feitelijk zijn alle Mini's bijzonder maar heel soms treffen wij er één die wel echt met kop en schouders boven de rest uitsteekt, en dit is er één van! Door Rover Mini werd in de periode 1992 tot 1995 de Mini 1300 cabrio geleverd. Door de toenmalige hoge prijs zijn ze vandaag de dag zeldzaam. Ze waren verkrijgbaar in 3 kleuren, groen , rood en blauw metallic. Een groot deel van deze exemplaren vonden eigenaren in landen rond de Middellandse zee en in het bijzonder Monaco. Slechts 65715 kilometer werd er met deze Mini gereden in al die jaren en de techniek voelt dan ook als nieuw aan. De autofabriek Rover bouwde deze cabriolets naar een hoge standaard en met een keurig afwerkingsniveau. Diverse verstevigingen werden uitgevoerd om de stijfheid op pijl te houden en de constructie van het dak is keurig! Als finishing Touch werd er een strakke body kit gemonteerd. De carrosserie, uitgevoerd in Nightfire Red, verkeert in een gave en zeer strakke conditie. De bekleding is simpelweg zo goed als nieuw en sporen van leeftijd zijn er niet of nauwelijks. Door ons voorzien van een mooi origineel nieuw Sonnenland cabriodak, zwart lederen bekleding en notenhouten dashbord. Ook onder de motorkap waar de potente 1300 cc SPI motor verscholen zit is alles nog origineel. Voor de verzamelaar of liefhebber een unieke kans die zich niet snel weer voor zal doen!