MINI Cabrio (2008)
Cooper S Mini 1.6 Bluetooth/Xenon/Hifi/Stoelverwarm
Wat kost verzekeren voor deze auto?
Financieren v.a. € 154/mnd — vergelijk autoleningen
- 2008
- 111.437 km
- Benzine
- Handgeschakeld
- Cabriolet
- geel
Geverifieerd door autokopen.nl
- Dealer gecontroleerdJacco de Boer Heerhugowaard
- Prijs getoetstVergeleken met 42 vergelijkbare occasions
Specificaties
MINI Cabrio Cooper S Mini 1.6 Bluetooth/Xenon/Hifi/Stoelverwarm uit 2008, 175 pk, 0–100 km/u in 7,4 s, tellerstand 111.437 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 3 juli 2027.
Basisgegevens
- Bouwjaar
- 2008
- Kilometerstand
- 111.437 km
- Brandstof
- Benzine
- Transmissie
- Handgeschakeld
- Carrosserie
- Cabriolet
- Kleur
- geel
Motor & prestaties
- Vermogen
- 175 pk (129 kW)
- Cilinderinhoud
- 1598 cc
- Aantal cilinders
- 4
- Aantal versnellingen
- 6
- Acceleratie (0-100 km/u)
- 7.4 s
- Topsnelheid
- 215 km/h
Afmetingen
- Wielbasis
- 2.470 mm
Verbruik & milieu
- Verbruik (gecombineerd)
- 8,8 l/100km
- CO₂-uitstoot
- 153 g/km
- Emissieklasse
- EURO 4
Uitvoering & afwerking
- Deuren
- 2
- Zitplaatsen
- 4
- Massa
- 1.140 kg
- Max. toelaatbaar gewicht
- 1.660 kg
- Bekleding
- Half leder / stof
- Interieurkleur
- Zwart
- Aantal sleutels
- 2
Historie & RDW
- 1e toelating
- 21 november 2008
- 1e tenaamstelling NL
- 21 mei 2026
- Geïmporteerd
- Ja
- APK geldig tot
- 3 juli 2027
- Tellerstandoordeel
- Geen oordeel
- Onderhoudsboekjes
- Ja
- Aangeboden op
- 19 augustus 2026
Prijs & fiscaal
- BPM
- € 6.316
- BTW/Marge
- Marge
Marktwaarde
Vergeleken met 42 vergelijkbare MINI Cabrio occasions, gecorrigeerd naar kilometerstand, uitrusting en vermogen
Laag€ 5.529
Marktwaarde€ 7.817
Hoog
Deze auto staat op € 7.700 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Alle bedragen incl. BTW. Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Verzekering voor deze MINI Cabrio
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Financiering voor deze MINI Cabrio
Indicatief € 154 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 7.700 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
- 36 mnd · € 240
- 48 mnd · € 186
- 60 mnd · € 154
- 72 mnd · € 133
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Uitrusting & opties
- ✓Lichtmetalen velgen 17
- ✓Achterbank in delen neerklapbaar
- ✓Airbag
- ✓Airbag(s) hoofd voor
- ✓Airbag(s) side
- ✓Airbag(s) side voor
- ✓Airbag bestuurder
- ✓Airbag passagier
- ✓Airco
- ✓Airco automatisch
- ✓Alarm
- ✓Aluminium sportpedalen
Omschrijving
Sensationele Mini Cabrio Cooper S.... Het rijden is verslavend te noemen. De soeplesse in deze 175pk sterke 1.6 turbo is heerlijk. Rustig toeren in alle rust met de cabriokap omlaag. Altijd voldoende vermogen om schakellui te rijden met die heerlijke licht sportieve klank op de achtergrond. Maar vergeet niet wat deze in petto heeft; selecteer eens de stand "Sport" en het karakter verandert naar een hele sportieve rijdersauto. Zo'n 6 versnellingsbak schakelt direct en gemakkelijk. Snel, royaal snel.... maar alleen als er gelegenheid voor is. De Mini wordt geleverd inclusief een nieuwe APK en natuurlijk is de airco koud. Dat is bij echt warme dagen ook wel fijn. Of gewoon op een frisse droge dag met de kap omlaag, stoelverwarming aan en automatische temperatuurregeling om het nog lekkerder te houden. Zo heeft de vorige eigenaresse ook genoten; vanaf 2013 tot recent in bezit gehad. Aan de cabriokap is duidelijk te zien dat deze overdekt gestald geweest is. En zo netjes is eigenlijk de hele auto. Onderhoudsboekje en twee originele sleutels compleet.
