MINI One (2008)
1 4 Pepper Vol Onderhoud Airco Start Stop Syst 1.4 One Pepper
Nieuwprijs €22.966 — 90% lager (€20.771 besparing t.o.v. nieuw)
Wat kost verzekeren voor deze auto?
- 2008
- 161.875 km
- Benzine
- Handgeschakeld
- Hatchback
- Zwart
Geverifieerd door autokopen.nl
- Dealer gecontroleerdAutobedrijf Westerhout Beesd
- RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Specificaties
MINI One 1 4 Pepper Vol Onderhoud Airco Start Stop Syst 1.4 One Pepper uit 2008, 95 pk, 0–100 km/u in 10,9 s, tellerstand 161.875 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 25 oktober 2026, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
- Bouwjaar
- 2008
- Kilometerstand
- 161.875 km
- Brandstof
- Benzine
- Transmissie
- Handgeschakeld
- Carrosserie
- Hatchback
- Kleur
- Zwart
Motor & prestaties
- Vermogen
- 95 pk (70 kW)
- Cilinderinhoud
- 1397 cc
- Aantal cilinders
- 4
- Aantal versnellingen
- 6
- Acceleratie (0-100 km/u)
- 10.9 s
- Koppel
- 140 Nm
- Topsnelheid
- 185 km/h
Verbruik & milieu
- Verbruik (gecombineerd)
- 5,3 l/100km
- CO₂-uitstoot
- 128 g/km
- Emissieklasse
- EURO 4
Uitvoering & afwerking
- Deuren
- 3
- Zitplaatsen
- 4
- Massa
- 1.035 kg
- Max. trekgewicht geremd
- 650 kg
Historie & RDW
- 1e toelating
- 17 januari 2008
- 1e tenaamstelling NL
- 17 januari 2008
- Geïmporteerd
- Nee
- APK geldig tot
- 25 oktober 2026
- Tellerstandoordeel
- Logisch (NAP)
- Aangeboden op
- 10 augustus 2026
Prijs & fiscaal
- Fiscale waarde
- € 22.966
- BPM
- € 4.843
- Bijtelling (indicatie)
- 35% van de dagwaarde (youngtimer)indicatie op basis van beschikbare informatie
- BTW/Marge
- Marge
† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.
Verzekering voor deze MINI One
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Uitrusting & opties
- ✓Achterbank in delen neerklapbaar
- ✓Airco
- ✓Binnenspiegel automatisch dimmend
- ✓Buitentemperatuurmeter
- ✓Elektrische ramen voor
- ✓Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- ✓Stuur leder
- ✓Stuur verstelbaar
- ✓Stuurbekrachtiging
- ✓Achterruitwisser
- ✓Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- ✓Centrale vergrendeling met afstandsbediening
Omschrijving
De Mini Mini is gebouwd met hoogwaardige techniek en maakt het rijden van lange ritten, maar ook korte stukjes, tot een feestje. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde versnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Deze Mini Mini is zuinig met brandstof. Dus schakelt het start-stopsysteem de motor uit bij tijdelijke stilstand, en weer aan als het licht op groen gaat. Of de brug weer open, bijvoorbeeld. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 15 inch lichtmetalen velgen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, getint glas en in delen neerklapbare achterbank. In de zomer zorgt de airconditioning voor verkoeling. In het voorjaar en najaar voorkomt het systeem beslagen ramen. Extra opties op deze auto zijn: buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer. In de Mini Mini heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Als de banden lucht tekortkomen, geeft het bandenspanningscontrolesysteem meteen een seintje. Dat scheelt brandstof, slijtage en een te lange remweg. Hebben we u nieuwsgierig gemaakt? Voor een bezichtiging van een occasion bij ons is het verstandig om een telefonische afspraak te maken, dit voor de beschikbaarheid van de occasion. Op afspraak ook in de avond uren of op zondag bezichtiging mogelijk. Inruil is alleen mogelijk tegen handelsprijs!
