Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsMitsubishiMitsubishi Pajero

Mitsubishi Pajero (2008)

3.8 V6 Instyle Dealer O.H., 2e eigen. LPG-G3

€ 29.995
Label G
  • 2008
  • 134.021 km
  • LPG
  • Automaat
  • Suv
  • zilver
  • Label G

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdJubbega Meppel
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Mitsubishi Pajero 3.8 V6 Instyle Dealer O.H., 2e eigen. LPG-G3 uit 2008, 252 pk, tellerstand 134.021 km, lpg, automaat.

Basisgegevens

Bouwjaar
2008
Kilometerstand
134.021 km
Brandstof
LPG
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
zilver

Motor & prestaties

Vermogen
252 pk (185 kW)
Cilinderinhoud
3828 cc
Aantal cilinders
6
Aantal versnellingen
5
Topsnelheid
200 km/h

Afmetingen

Wielbasis
2.780 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
13,5 l/100km
CO₂-uitstoot
281 g/km
Energielabel
G
Emissieklasse
Euro 4

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
2.190 kg
Max. trekgewicht geremd
3.300 kg
Bekleding
Leder
Interieurkleur
Zwart

Historie & RDW

Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
9 september 2026

Prijs & fiscaal

BTW/Marge
Marge

Uitrusting & opties

  • Sperdifferentieel
  • Trekhaak
  • koplampreiniging
  • Elektrisch zonnedak
  • Lichtmetalen velgen multi-spaaks 18"
  • Metaalkleur
  • mistlampen voor
  • Elektronische remkrachtverdeling
  • xenon koplampen
  • Dakrails
  • Anti doorSlip Regeling
  • Elektronisch Stabiliteits Programma

Omschrijving

Wordt verwacht, meer informatie volgt.. Unieke Mitsubishi Pajero 3.8 V6 – Origineel Europees geleverdDit betreft een origineel Europees geleverd exemplaar (nieuw geleverd in Duitsland). Een groot voordeel hiervan is dat het maximale trekgewicht van 3.300 kg correct op het kenteken is geregistreerd. Bij Pajero’s die zijn geïmporteerd uit het Midden-Oosten staat dit gewicht vaak op 0 kg of slechts 1.500 kg, waardoor deze functioneel beperkt zijn. Met deze auto profiteert u direct van de volledige, officiële trekkracht. De auto is afkomstig van de 2e eigenaar, verkeert in een zeer nette staat en is volledig dealeronderhouden. Een betrouwbare, krachtige alleskunner die klaarstaat voor zijn volgende eigenaar. Hartelijk welkom bij autobedrijf Jubbega, uw Mitsubishi dealer. Al sinds 1924 staat ons familiebedrijf voor professionaliteit, deskundigheid en kwaliteit. Kom het gewoon ervaren. Meer weten over wat we voor u kunnen betekenen? Bekijk onze site, mail, bel of kom langs. U vindt ons aan afrit nr. 2 van de A32 te Meppel tegen over de McDonalds. Wist u dat wij onlangs de 3e plek hebben veroverd in een landelijk onderzoek van de ANWB naar afleveringsbeurten? Proefrit aan huis*; Gaat u liever niet de deur uit, maar bent u wel toe aan een andere auto. Dan komen wij naar u toe. De verkoper komt bij u aan huis en presenteert u de auto. Een proefrit is ook geen probleem. Het gehele proces kunnen wij bij u thuis verzorgen. Mocht u vragen of specifieke wensen hebben, laat het ons dan weten. Wij denken graag met u mee. U kunt via de telefoon, 0522-242525 of per e-mail info@jubbega.nl een afspraak maken voor Private Shopping, Online Proefrit of Proefrit aan huis. *vraag naar de voorwaarden

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Mitsubishi Pajero

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdJubbega Meppel
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Jubbega

Blankenstein 520

7943 PA Meppel

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,8
262 reviews · Jubbega, Meppel
Dit is niet zomaar een autobedrijf, maar een zeer fantastisch en transparant bedrijf waar ik graag zaken mee heb gedaan. Vandaag onze Dacia Jogger 7 zitter opgehaald. Vanaf het moment dat ik de auto kwam bekijken tot het moment van ophalen ben ik zeer deskundig en vriendelijk geholpen door verschillende mensen van Jubbega, maar zeker niet te vergeten Pieter Bas.

Dirk-Jan B.

Uiteindelijk de auto niet gekocht maar dat lag zeker niet aan het personeel. (Gekozen voor iets groters). We zijn goed geholpen en onze vragen zijn eerlijk en goed beantwoord.

Klaas W.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,8
262 reviews · Jubbega, Meppel
Dit is niet zomaar een autobedrijf, maar een zeer fantastisch en transparant bedrijf waar ik graag zaken mee heb gedaan. Vandaag onze Dacia Jogger 7 zitter opgehaald. Vanaf het moment dat ik de auto kwam bekijken tot het moment van ophalen ben ik zeer deskundig en vriendelijk geholpen door verschillende mensen van Jubbega, maar zeker niet te vergeten Pieter Bas.

Dirk-Jan B.

Uiteindelijk de auto niet gekocht maar dat lag zeker niet aan het personeel. (Gekozen voor iets groters). We zijn goed geholpen en onze vragen zijn eerlijk en goed beantwoord.

Klaas W.

Veelgestelde vragen over deze Mitsubishi Pajero

Wat kost de Mitsubishi Pajero 2008 bij Jubbega?

Deze Mitsubishi Pajero uit 2008 staat te koop voor € 29.995 bij Jubbega in Meppel. De kilometerstand bedraagt 134.021 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Mitsubishi Pajero uit 2008?

Dit exemplaar heeft 134.021 km op de teller en is aangeboden als lpg met automatische versnellingsbak bij Jubbega in Meppel.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Mitsubishi Pajero?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Mitsubishi Pajero € 636 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 29.995 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.