RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Prijs getoetstVergeleken met 124 vergelijkbare occasions
Specificaties
Opel Astra 1.2 Business Elegance uit 2023, 131 pk, 0–100 km/u in 9,7 s, tellerstand 38.250 km, onbekend, handgeschakeld. APK geldig tot 31 juli 2027, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2023
Kilometerstand
38.250 km
Brandstof
Onbekend
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Onbekend
Kleur
Peperoncino Red
Motor & prestaties
8
Vermogen
131 pk (96 kW)
Cilinderinhoud
1199 cc
Aantal cilinders
3
Acceleratie (0-100 km/u)
9.7 s
Koppel
230 Nm
Topsnelheid
210 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Tankinhoud
52 l
Verbruik & milieu
4
Verbruik (gecombineerd)
5,7 l/100km
CO₂-uitstoot
128 g/km
Energielabel
B
Emissieklasse
Euro 6d-TEMP
Uitvoering & afwerking
4
Zitplaatsen
5
Massa
1.271 kg
Bekleding
Stof
Interieurkleur
Morrocana Bekleding "Isabella"
Historie & RDW
5
1e toelating
31 juli 2023
1e tenaamstelling NL
31 juli 2023
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
31 juli 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Prijs & fiscaal
5
Fiscale waarde
€ 40.137
BPM
€ 5.474
Bijtellingspercentage
22%
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW
Marktwaarde
Gebaseerd op 124 vergelijkbare Opel Astra occasions
↑ 11% boven marktprijs
€ 20.900 Laag€ 23.450 Mediaan€ 25.900 Hoog
Deze auto staat op € 25.995 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €353/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
€
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €4.297 (20% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓Apple Carplay/Android Auto
✓electronic climate controle
✓voorstoelen verwarmd
✓navigatiesysteem
✓17" Lichtmetalen velgen bi-colour, Admiral
✓cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
✓alarm klasse 1(startblokkering)
✓sfeerverlichting
✓Anti Blokkeer Systeem
✓binnenspiegel automatisch dimmend
✓dimlichten automatisch
✓dodehoek detectie
Omschrijving
Uiteraard kunnen wij u naast dit scherpe voorstel ook een mooie inruilprijs geven voor uw huidige auto!
Fabrieksopties: Drive Assist 1.0, Reservewiel voorbereiding, Verwarmbare voorruit, Metallic lak en Afleveringskosten.
Bereken ook alvast een scherpe verzekeringspremie op:
https://www.vanmosselautoverzekering.nl/
Uit getoonde afbeeldingen kunnen geen rechten worden ontleend.
Welkom bij Van Mossel Breda! Hét adres voor nieuwe auto's en kwaliteitsoccasions van Ford, Opel, Leapmotor, MG, Maxus, Fiat, Fiat Professional, Abarth, Jeep, Alfa Romeo en Lancia. Altijd minimaal 350 kwaliteitsoccasions op voorraad!
U bent van harte welkom in onze showroom voor al uw vragen, informatieverzoeken, vrijblijvende offertes en proefritten.
U kunt ons occasionteam bereiken via tel. 076-207 99 93 of rechtstreeks bij de verkopers;
• E-mail: Semih.kuru@vanmossel.nl Tel/Whatsapp: 06-50039982
• E-mail: Burak.arslantas@vanmossel.nl Tel/Whatsapp: 06-21923447
• E-mail: Aron.buurmans@vanmossel.nl Tel/Whatsapp: 06-44103355
• E-mail: Eray.telli@vanmossel.nl Tel/Whatsapp: 06-10150914
• E-mail: Anthony.konings@vanmossel.nl Tel/Whatsapp: 06-21945116
Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid, kunnen de geadverteerde opties en specificaties afwijken van de werkelijkheid. Vertrouw daarom niet alleen op de advertentie maar controleer vóór uw aankoop zelf de zaken die uw keuze zouden kunnen beïnvloeden. Aan de advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
“Vandaag na een paar maandjes wachten de leapmotor C10 mogen ophalen. Maar het was het wachten waard, wat een auto! Vanaf het moment van bestellen tot het ophalen is alles perfect verlopen. Hiervoor ben ik in contact geweest met Arthur. Bij vragen snel reactie en dags van te voren had hij de auto al op naam gezet en schakelde hij snel met Whatsapp. Hij nam vandaag ook alle tijd om alles rustig uit te leggen. Kortom, top! Nogmaals dank Arthur! Rijd als een zonnetje ☀️😎”
Erwin S.
“Mooie Corsa opgehaald bij Ramon den Otter. Alles op tijd, precies volgens afspraak. Prima uitleg, behulpzaam en super vriendelijk. Super blij met de auto.”
Juliette V.
Over deze dealer
Google-reviews
4,2
340 reviews · Van Mossel Opel Breda, Breda
“Vandaag na een paar maandjes wachten de leapmotor C10 mogen ophalen. Maar het was het wachten waard, wat een auto! Vanaf het moment van bestellen tot het ophalen is alles perfect verlopen. Hiervoor ben ik in contact geweest met Arthur. Bij vragen snel reactie en dags van te voren had hij de auto al op naam gezet en schakelde hij snel met Whatsapp. Hij nam vandaag ook alle tijd om alles rustig uit te leggen. Kortom, top! Nogmaals dank Arthur! Rijd als een zonnetje ☀️😎”
Erwin S.
“Mooie Corsa opgehaald bij Ramon den Otter. Alles op tijd, precies volgens afspraak. Prima uitleg, behulpzaam en super vriendelijk. Super blij met de auto.”
Juliette V.
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Veelgestelde vragen over deze Opel Astra
Wat kost de Opel Astra 2023 bij Van Mossel Opel Breda?
Deze Opel Astra uit 2023 staat te koop voor € 25.995 bij Van Mossel Opel Breda in Breda. De kilometerstand bedraagt 38.250 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Opel Astra uit 2023?
Dit exemplaar heeft 38.250 km op de teller en is aangeboden als onbekend met handgeschakeld versnellingsbak bij Van Mossel Opel Breda in Breda.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Opel Astra?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Opel Astra € 551 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 25.995 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.