Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsOpelOpel Astra

Opel Astra (2006)

1.6 Edition (KM 267398 NAP AIRCO)

€ 1.150
✓ Tellerstand logisch⚠ Openstaande terugroepactie⚠ APK verlopen (aug 2026)
  • 2006
  • 267.398 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Hatchback
  • Grijs

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf Abouzeid Enschede
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP)
  • Prijs getoetstVergeleken met 57 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Opel Astra 1.6 Edition (KM 267398 NAP AIRCO) uit 2006, 105 pk, 0–100 km/u in 12,3 s, tellerstand 267.398 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 11 augustus 2026, tellerstand logisch volgens RDW, openstaande terugroepactie — controleer bij dealer.

Basisgegevens

Bouwjaar
2006
Kilometerstand
267.398 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Grijs

Motor & prestaties

Vermogen
105 pk (77 kW)
Cilinderinhoud
1598 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
12.3 s
Topsnelheid
185 km/h
Aandrijving
Voorwiel
Tankinhoud
52 l

Afmetingen

Lengte
4.249 mm
Breedte
1.794 mm
Hoogte
1.460 mm
Wielbasis
2.610 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
6,6 l/100km
CO₂-uitstoot
158 g/km
Emissieklasse
EURO 4

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.165 kg
Max. trekgewicht geremd
1.200 kg
Max. trekgewicht ongeremd
630 kg

Historie & RDW

1e toelating
4 augustus 2006
1e tenaamstelling NL
4 augustus 2006
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
11 augustus 2026
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Openstaande terugroepactie
Ja — controleer bij dealer
Aangeboden op
2 september 2026

Prijs & fiscaal

BPM
€ 5.221
BTW/Marge
Marge

Marktwaarde

Gebaseerd op 57 vergelijkbare Opel Astra occasions

38% onder marktprijs
€ 1.395
Laag
€ 1.850
Mediaan
€ 2.500
Hoog

Deze auto staat op € 1.150 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Uitrusting & opties

  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Airbag bestuurder
  • Airbag passagier
  • Airbag(s) hoofd achter
  • Airbag(s) hoofd voor
  • Airbag(s) side voor
  • Airco
  • antenne
  • Anti Blokkeer Systeem (ABS)
  • APK
  • APK bij aflevering
  • Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar

Omschrijving

Bij Autobedrijf Abouzeid doen wij ons uiterste best om de auto’s er zo goed mogelijk bij te hebben staan. > Nieuwe APK > Technisch nagekeken, hierbij wordt ook naar de distributieriem gekeken > Onze auto’s worden helemaal gepoetst voor verkoop > Garantie? In overleg is er veel mogelijk! Bij vragen staan wij graag voor u klaar. Neem contact op, en maak een afspraak. Waarschijnlijk rijdt ook u dan binnenkort weg in een nieuwe auto van Autobedrijf Abouzeid. Wilt u een (andere) auto kopen, maar heb je niet genoeg spaargeld? Dan kan een autolening goed van pas komen. Geld lenen voor een auto doet u echter niet iedere dag. Vandaar dat u vooraf zeker wilt weten dat u goed zit. Wat zijn de voor- en nadelen van een auto financiering, welke leningen zijn er allemaal en waar moet u op letten als u geld gaat lenen? Indien u besluit om de auto te financieren dan kunnen wij hierin bemiddelen. Lease is voor ons geen doel op zich maar service naar u als klant. Wilt u weten wat voor u de mogelijkheden zijn, neemt u dan vrijblijvend contact met ons op. De voordelen van Financial Lease: Financial Lease kent vele voordelen voor ondernemers. Zo wordt het aanschaffen van een auto met behulp van Financial Lease door de fiscus gezien als een investering in de onderneming. Hierdoor profiteer jij direct van allerlei fiscale voordelen zoals afschrijving, investeringsaftrek en btw-teruggaaf. Ook voordelen als onbeperkt kilometrage, behoud van schadevrije jaren, en de keuzevrijheid in o.a. onderhoud en verzekering maken deze leasevorm zo aantrekkelijk. – Mogelijk voor starters en zzp’ers, óók zonder jaarcijfers mogelijk. -Mogelijkheid investeringsaftrek, in de vorm van de BTW van de aanschafwaarde. – Enige leasevorm waarbij je profiteert van fiscale voordelen. – Behoud van vermogen binnen de onderneming. – Bepaal zelf de looptijd van het contract en hoogte van de maandtermijn. – Aan het einde van het contract is de auto eigendom van de ondernemer. – Boetevrij aflossen zonder hercalculaties

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Opel Astra

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf Abouzeid Enschede
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP)
  • Prijs getoetstVergeleken met 57 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Autobedrijf Abouzeid

Poolmansweg 57 A

7545 LM Enschede

Meer van deze dealer →

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Opel Astra

Wat kost de Opel Astra 2006 bij Autobedrijf Abouzeid?

Deze Opel Astra uit 2006 staat te koop voor € 1.150 bij Autobedrijf Abouzeid in Enschede. De kilometerstand bedraagt 267.398 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Opel Astra uit 2006?

Dit exemplaar heeft 267.398 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Autobedrijf Abouzeid in Enschede.