“Vriendelijk en professioneel geholpen door Wianne. Best spannend om een nog relatief nieuw/onbekend merk te kopen. Maar tot nu toe enthousiast”
Frieda S.
1.5D L1H1 Edition 100 pk
Nieuwprijs €27.566 — 64% lager (€17.666 besparing t.o.v. nieuw)
Opel Combo 1.5D L1H1 Edition 100 pk uit 2021, 102 pk, tellerstand 114.663 km, diesel, handgeschakeld. APK geldig tot 9 maart 2027, tellerstand logisch volgens RDW.
Gebaseerd op 54 vergelijkbare Opel Combo occasions
Deze auto staat op € 9.900 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Vanaf €151/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Bij het ontwerpen van de Opel Combo stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. In deze auto vindt u een dieselmotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Ook bij een wat krappere parkeerplek stappen passagiers gemakkelijk in en uit via de schuifdeur. Bij deze auto is uw smartphone een geavanceerde afstandsbediening. Remote services brengen u overal in contact met uw auto. Deze Opel is voorzien van knoppen op het stuur om het full map navigatiesysteem en het audiosysteem met DAB-ontvangst te bedienen. Op een rustige weg komt de cruise control helemaal tot z'n recht. Met één druk op de knop blaast de airconditioning een koele bries door het interieur. Ook is de Opel uitgerust met: centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur. De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Opel Combo samen. Als u meer wilt weten over deze Opel, dan vertellen we u dat graag. Belt of mailt u ons vandaag nog? Bij het ontwerpen van de Opel Combo stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. In deze auto vindt u een dieselmotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Ook bij een wat krappere parkeerplek stappen passagiers gemakkelijk in en uit via de schuifdeur. Bij deze auto is uw smartphone een geavanceerde afstandsbediening. Remote services brengen u overal in contact met uw auto. Deze Opel is voorzien van knoppen op het stuur om het full map navigatiesysteem en het audiosysteem met DAB-ontvangst te bedienen. Op een rustige weg komt de cruise control helemaal tot z'n recht. Met één druk op de knop blaast de airconditioning een koele bries door het interieur. Ook is de Opel uitgerust met: centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur. De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Opel Combo samen. Als u meer wilt weten over deze Opel, dan vertellen we u dat graag. Belt of mailt u ons vandaag nog?