Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Opel›Opel Corsa

Opel Corsa (2008)

D 1.2 Automaat 5-deurs Airco Cruise NAP APK 05/2027

€ 2.950

Nieuwprijs €17.387 — 83% lager (€14.437 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot mei 2027
  • 2008
  • 191.995 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Hatchback
  • Grijs

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutoservice Maestropoort Maasland
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Opel Corsa D 1.2 Automaat 5-deurs Airco Cruise NAP APK 05/2027 uit 2008, 80 pk, 0–100 km/u in 15,4 s, tellerstand 191.995 km, benzine, automaat. APK geldig tot 17 mei 2027, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2008
Kilometerstand
191.995 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Grijs

Motor & prestaties

Vermogen
80 pk (59 kW)
Cilinderinhoud
1229 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
15.4 s
Koppel
110 Nm
Topsnelheid
168 km/h

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
5,7 l/100km
CO₂-uitstoot
137 g/km
Emissieklasse
EURO 4

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.059 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.605 kg
Max. trekgewicht geremd
800 kg
Max. trekgewicht ongeremd
500 kg
Aantal sleutels
2

Historie & RDW

1e toelating
16 mei 2008
1e tenaamstelling NL
16 mei 2008
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
17 mei 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
25 oktober 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 17.387
BPM
€ 2.964
Bijtelling (indicatie)
35% van de dagwaarde (youngtimer)indicatie op basis van beschikbare informatie
BTW/Marge
Marge

† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.

Verzekering voor deze Opel Corsa

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Uitrusting & opties

  • ✓Anti blokkeer systeem
  • ✓Bestuurdersairbag
  • ✓Hoofd airbag(s) achter
  • ✓Hoofd airbag(s) voor
  • ✓Passagiersairbag
  • ✓Zij airbag(s) voor
  • ✓Achterbank in delen neerklapbaar
  • ✓Airco
  • ✓Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • ✓Elektrische ramen voor
  • ✓Stuur verstelbaar
  • ✓Afst. bed. voor centr. deurvergr

Omschrijving

Nette en praktische Opel Corsa D 1.2 uit 2008. Het betreft een origineel Nederlandse auto met NAP en een kilometerstand van 191.000 km. De Corsa is uitgevoerd als 5-deurs automaat en rijdt en schakelt prima. Een fijne en betaalbare auto voor dagelijks gebruik. De auto is voorzien van onder andere airconditioning, elektrische ramen en cruise control. De APK is geldig tot 17-05-2027. Daarnaast worden er twee sleutels bij de auto geleverd. Kenmerken:Opel Corsa D 1.2 Bouwjaar 2008 191.000 km met NAP Origineel Nederlandse auto 5-deurs Automaat Airconditioning Elektrische ramen Cruise control 2 sleutels APK tot 17-05-2027 Praktische en betaalbare auto Vraagprijs: € 2.950 Een leuke en praktische 5-deurs automaat voor een scherpe prijs!   We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Opel Corsa

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutoservice Maestropoort Maasland
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Autoservice Maestropoort

Kon. Julianaweg 1B

3155 XB Maasland

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,3
175 reviews · Autoservice Maestropoort, Maasland
“Vandaag bij een auto gaan bezichtigen, proefrit gemaakt en naar huis gereden met mijn nieuwe auto. Ontzettend vriendelijk geholpen! Denken met je mee en zijn behulpzaam. Absoluut een aanrader om hier je auto aan te schaffen!”

Germaine Z.

“Geweldig geholpen bij dit autobedrijf met het vervangen van een ventiel van een achterband van onze auto. We waren op doorreis naar de veerboot naar Engeland. Nogmaals bedankt voor de snelle en vriendelijke service. Groeten, Janny en Joop Sieders”

Janny L.

Stuur een bericht

Over deze dealer

Google-reviews
4,3
175 reviews · Autoservice Maestropoort, Maasland
“Vandaag bij een auto gaan bezichtigen, proefrit gemaakt en naar huis gereden met mijn nieuwe auto. Ontzettend vriendelijk geholpen! Denken met je mee en zijn behulpzaam. Absoluut een aanrader om hier je auto aan te schaffen!”

Germaine Z.

“Geweldig geholpen bij dit autobedrijf met het vervangen van een ventiel van een achterband van onze auto. We waren op doorreis naar de veerboot naar Engeland. Nogmaals bedankt voor de snelle en vriendelijke service. Groeten, Janny en Joop Sieders”

Janny L.

Alle 154 vergelijkingen →

Veelgestelde vragen over deze Opel Corsa

Wat kost de Opel Corsa 2008 bij Autoservice Maestropoort?

Deze Opel Corsa uit 2008 staat te koop voor € 2.950 bij Autoservice Maestropoort in Maasland. De kilometerstand bedraagt 191.995 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Opel Corsa uit 2008?

Dit exemplaar heeft 191.995 km op de teller en is aangeboden als benzine met automatische versnellingsbak bij Autoservice Maestropoort in Maasland.