RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Prijs getoetstVergeleken met 74 vergelijkbare occasions
Specificaties
Opel Karl 1.0 ecoFLEX 120 Jaar Edition 5DRS AIRCO NAP GOED ONDERHOUDEN uit 2019, 73 pk, tellerstand 116.821 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 15 januari 2027, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2019
Kilometerstand
116.821 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Grijs
Motor & prestaties
4
Vermogen
73 pk (55 kW)
Cilinderinhoud
999 cc
Aantal cilinders
3
Aantal versnellingen
5
Verbruik & milieu
3
Verbruik (gecombineerd)
6 l/100km
CO₂-uitstoot
135 g/km
Emissieklasse
EURO 6 AG
Uitvoering & afwerking
5
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
839 kg
Bekleding
Velours
Interieurkleur
Zwart
Historie & RDW
5
1e toelating
10 april 2019
1e tenaamstelling NL
10 april 2019
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
15 januari 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Prijs & fiscaal
4
Fiscale waarde
€ 14.097
BPM
€ 3.907
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW
Marktwaarde
Gebaseerd op 74 vergelijkbare Opel Karl occasions
↓ 5% onder marktprijs
€ 8.240 Laag€ 9.450 Mediaan€ 10.925 Hoog
Deze auto staat op € 8.988 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €137/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Leasetermijn
€137/mnd
Bijtelling netto
€95/mnd
Totaal
€232/mnd
72 mnd · 9,9% JKP
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓12Volt aansluiting
✓Achterbank in delen neerklapbaar
✓Airbag bestuurder
✓Airbag passagier
✓Airbag(s) hoofd achter
✓Airbag(s) hoofd voor
✓Airbag(s) side voor
✓Airco
✓Anti Blokkeer Systeem (ABS)
✓Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
✓Bandenspanningscontrolesysteem
✓Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Omschrijving
Het enige dat ouderwets is aan deze Opel, zijn kwaliteit en betrouwbaarheid. Techniek en prestaties zijn helemaal van morgen. De aandrijving van deze Opel wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde versnellingsbak. Ook dakspoiler en in delen neerklapbare achterbank zijn aan boord.
Met de knoppen op het stuur regelt u het audiosysteem, terwijl u uw blik op de weg gericht houdt. Niet te snel, niet langzaam maar precies goed: laat dat maar over aan de cruise control. Natuurlijk is er in deze auto airconditioning aanwezig. Ook isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur horen tot de voorzieningen op deze auto.
Zoals u mag verwachten van deze Opel KARL is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Opel bovendien hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Hebben we u nieuwsgierig gemaakt?
“Ooit een kia picanto gekocht prima auto geweest, nu ging ik kijken voor een focus 1.0 ecoboost. Helaas wouden ze niet genoeg mee buigen met de prijs, maar ja je kan nou eenmaal niet altijd 6 gooien. Verder wel vriendelijk en vakkundig geholpen.”
Dirk S.
“Wat een fijne garage. We hebben bij Martijn een ingevoerde Ford Galaxy uit 2021 gekocht. Enorm prettig contact en de gemaakte afspraken werden nagekomen. We wonen helaas niet in de buurt anders zouden we de auto zeker bij hem in onderhoud gedaan hebben. @Martijn; wat een heerlijke reisauto! Ford heeft er een nieuwe ambassadeur bij dankzij jouw goede verhaal!”
“Ooit een kia picanto gekocht prima auto geweest, nu ging ik kijken voor een focus 1.0 ecoboost. Helaas wouden ze niet genoeg mee buigen met de prijs, maar ja je kan nou eenmaal niet altijd 6 gooien. Verder wel vriendelijk en vakkundig geholpen.”
Dirk S.
“Wat een fijne garage. We hebben bij Martijn een ingevoerde Ford Galaxy uit 2021 gekocht. Enorm prettig contact en de gemaakte afspraken werden nagekomen. We wonen helaas niet in de buurt anders zouden we de auto zeker bij hem in onderhoud gedaan hebben. @Martijn; wat een heerlijke reisauto! Ford heeft er een nieuwe ambassadeur bij dankzij jouw goede verhaal!”
Max R.
Veelgestelde vragen over deze Opel Karl
Wat kost de Opel Karl 2019 bij Favoriet Occassions Castricum?
Deze Opel Karl uit 2019 staat te koop voor € 8.988 bij Favoriet Occassions Castricum in CASTRICUM. De kilometerstand bedraagt 116.821 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Opel Karl uit 2019?
Dit exemplaar heeft 116.821 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakeld versnellingsbak bij Favoriet Occassions Castricum in CASTRICUM.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Opel Karl?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Opel Karl € 191 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 8.988 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.