“In maart mijn nieuwe auto gekocht. Stad en land afgezocht dan toch in je eigen stad slagen! Eerlijke service en vriendelijk personeel. Volledige uitleg mogen ontvangen tijdens het aflever moment, en ook de aftersales is super positief!”
Marijke M.
1.2 Turbo GS Line Automaat 130PK A8 Stoel verwarming/LED Matrix/Pdc/18"LM velgen
Nieuwprijs €35.989 — 49% lager (€17.489 besparing t.o.v. nieuw)
Opel Mokka 1.2 Turbo GS Line Automaat 130PK A8 Stoel verwarming/LED Matrix/Pdc/18"LM velgen uit 2021, 131 pk, 0–100 km/u in 9 s, tellerstand 80.261 km, benzine, automaat. APK geldig tot 30 september 2027.
Gebaseerd op 106 vergelijkbare Opel Mokka occasions
Deze auto staat op € 18.500 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Vanaf €323/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €1.850 (10% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
KOOP NU & FINANCIER TEGEN 9,99% RENTE. 100% FINANCIEREN IS OOK MOGELIJK! Kijk voor meer foto's en film op www.autodenhartog.nl Het is een mooie auto, deze Opel Mokka uit 2021, en hij heeft 80261 kilometer gelopen. De onderhoudsgeschiedenis is bekend. De aandrijving van deze Opel wordt verzorgd door een driecilinder benzinemotor en een automatische transmissie. Lekker hoor, die verwarmbare voorstoelen. Helemaal op koude dagen. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. Kinderfietsje niet gezien bij het inparkeren? Dat gebeurt u nooit meer. Daar zorgt de achteruitrijcamera wel voor! Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Prettig, altijd weten waar je moet zijn en hoe lang de rit nog duurt met het navigatiesysteem. Automatische airconditioning regelt volautomatisch de temperatuur. U kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. Geniet van een ruime selectie digitale radiostations met de DAB-ontvanger. Ook is de Opel uitgerust met: regensensor, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening. De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Opel Mokka samen. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze Opel. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. Het forward collision warning-systeem waarschuwt indien een botsing dreigt met een voorliggend of tegemoetkomend voertuig. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Opel bovendien dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem. Natuurlijk wordt deze auto geleverd met Bovag Garantie.