Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsOpelOpel Omega

Opel Omega (1999)

2.5i V6 Elegance

€ 7.499
✓ Tellerstand logisch⏰ APK tot okt 2026
  • 1999
  • 142.034 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Sedan
  • grijs

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdRoo Automotive Rouveen
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Opel Omega 2.5i V6 Elegance uit 1999, 170 pk, tellerstand 142.034 km, benzine, automaat. APK geldig tot 30 oktober 2026, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
1999
Kilometerstand
142.034 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Sedan
Kleur
grijs

Motor & prestaties

Vermogen
170 pk (125 kW)
Cilinderinhoud
2498 cc
Aantal cilinders
6
Aantal versnellingen
4

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
10,9 l/100km
CO₂-uitstoot
263 g/km
Emissieklasse
EURO 2

Uitvoering & afwerking

Zitplaatsen
5
Massa
1.595 kg

Historie & RDW

1e toelating
12 oktober 1999
1e tenaamstelling NL
12 oktober 1999
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
30 oktober 2026
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
4 augustus 2026

Prijs & fiscaal

BPM
€ 9.719
BTW/Marge
Marge

Uitrusting & opties

  • Lichtmetalen velgen 16
  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Airbag(s) side voor
  • Airbag bestuurder
  • Airbag passagier
  • All seasons banden
  • Anti Blokkeer Systeem (ABS)
  • Armsteun achter
  • Audioinstallatie met CD-speler
  • Audioinstallatie met CD-wisselaar
  • Autotelefoonvoorbereiding
  • Boordcomputer

Omschrijving

Opel Omega 2.5 V6 Automaat | Uniek | 1e Eigenaar | Origineel NL | Blijvend yountimer (i.v.m 25 jaar) Een zeldzame kans voor de liefhebber! Deze Opel Omega 2.5 V6 is een unieke verschijning en verkeert in uitmuntende conditie. De auto is nieuw gekocht in 1999 en is tot op heden in bezit geweest van de eerste eigenaar. Het betreft een origineel Nederlands geleverde auto met weinig kilometers. De prachtige blauw/paars metallic kleurstelling geeft deze Omega een stijlvolle en tijdloze uitstraling. Onder de motorkap ligt een soepel lopende 6-cilinder motor, gekoppeld aan een perfect schakelende automaat, wat elke rit tot een waar genot maakt. Deze auto beschikt over de het beste type motor wat in de Omega leverbaar was. Een klassieker in wording die steeds zeldzamer wordt in deze staat en herkomst. Dit is een auto die uitnodigt om bij mooi weer te rijden en te genieten, precies zoals een echte klassieker dat hoort te doen. Ook voor zakelijke rijders is deze auto zeer aantrekkelijk ook omdat deze met de nieuwe belasingmaatregel/ youngtimer regeling gewoon youngtimer blijft. Dit omdat de auto ouder is dan 25 jaar. Vanwege de leeftijd heeft de auto bij ons een zeer grote onderhoudsbeurt gehad o.a, olie, bougies, filters, vacuumslangen, klepdekselpakkingen, krukassensor, vier verse nieuwe 17 inch Vredestein all seasons banden, nieuwe uitlaat/middendemper 2x en einddemper Totaal ongeveer €2600,- Zoekt u een bijzondere auto met historie, comfort en karakter? Dan is deze Opel Omega 2.5 V6 absoluut het bekijken waard. Een liefhebbersauto pur sang, zorgvuldig gekoesterd en klaar voor een volgende eigenaar die originaliteit en historie weet te waarderen. Auto verkeerd technisch en uiterlijk in topstaat. Ons standaard afleverpakket bedraagt slecht €299,- ex btw. Geïnteresseerd? Wij zijn geopend op afspraak. Flexibel en bereikbaar wanneer u dat uitkomt. Ma t/m za. Ook tijdens avonduren. Zondag gesloten Roo Automotive Tel. Al onze auto’s worden, voor zover mogelijk, zorgvuldig gecontroleerd op een betrouwbare en transparante herkomst. Hierbij letten wij onder andere op schadeverleden, import uit het buitenland, afwijkingen in BPM en de juistheid van kilometerstanden. Door de vele ‘foute’ voertuigen op de markt gaat onze sterke voorkeur uit naar origineel Nederlands geleverde auto’s. Zo bieden wij u maximale zekerheid en vertrouwen bij uw aankoop. Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend —-GEOPEND OP AFSPRAAK—

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Opel Omega

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdRoo Automotive Rouveen
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Roo Automotive

7954 EJ Rouveen

Bel dealerMeer van deze dealer →

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Opel Omega

Wat kost de Opel Omega 1999 bij Roo Automotive?

Deze Opel Omega uit 1999 staat te koop voor € 7.499 bij Roo Automotive in Rouveen. De kilometerstand bedraagt 142.034 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Opel Omega uit 1999?

Dit exemplaar heeft 142.034 km op de teller en is aangeboden als benzine met automaat versnellingsbak bij Roo Automotive in Rouveen.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Opel Omega?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Opel Omega € 159 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 7.499 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.