“Mooie auto gekocht. Helaas na een paar dagen bleek de auto niet of slecht te starten.Contact gezocht, eigenaar heeft hem op gehaald. Hij is nagekeken, en alle kosten waren voor hem. Top service!!”
hemalaja V.
2.2 Cosmo, Trekhaak, 7 persoons, Airco
Opel Zafira 2.2 Cosmo, Trekhaak, 7 persoons, Airco uit 2006, 150 pk, 0–100 km/u in 10,6 s, tellerstand 197.444 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 21 januari 2027.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Generatie op generatie bewijst Opel betrouwbaar, vernieuwend en betaalbaar te zijn. De aandrijving van deze Opel wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Twee personen extra meenemen? Geen punt. Deze Opel Zafira heeft een derde zitrij. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 16 inch lichtmetalen velgen en extra getint glas. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. In deze Opel kunt u zich concentreren op het verkeer, terwijl de auto de omgeving voor u in de gaten houdt. Een automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat de verlichting aangaat als het donkerder wordt – in tunnels bijvoorbeeld – en de regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is. U hoeft er niets aan te doen. Een constante snelheid is goed voor de ontspanning onderweg, en de cruise control zorgt ervoor. Allicht is er in deze auto ook airconditioning. Ook is de Opel uitgerust met: automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes en boordcomputer. U bent nieuwsgierig?