“Top service geholpen door niels mooie bmw gekocht bij hem goeie vriendelijke man en een mooie zaak groote voorraad auto's even een test rit gemaakt en was meteen tevreden🤝”
Dylan B.
1.0 airco, toerenteller, 5 deurs, weinig km!
Peugeot 107 1.0 airco, toerenteller, 5 deurs, weinig km! uit 2006, 68 pk, 0–100 km/u in 13,7 s, tellerstand 115.317 km, benzine, handgeschakeld.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Te koop aangeboden: een 5 deurs Peugeot 107 uit 2005. Via adverteerdersprogramma kan ik het bouwjaar en model niet op de juiste wijze invoeren. Auto is voorzien van o.a. airco en elektrische ramen. Gebruikerssporen aanwezig conform leeftijd van de auto, links en rechts zit wel wat maar de motor en bak zijn 100% in orde. Alle inruil is mogelijk! Welkom bij VVA Auto's. Wij zijn een bedrijf dat gespecialiseerd is in jong gebruikte occasions. Inruil van uw huidige auto, motor, boot, caravan, camper of aanhanger is bij ons altijd bespreekbaar. Klantgerichtheid en service staan bij ons hoog in het vaandel. Daarnaast is een financiering of garantie op een voertuig in overleg altijd bespreekbaar. Wij attenderen u erop dat sommige auto's in verband met het modeljaar 1 jaar jonger aangegeven kunnen worden en daarnaast worden veel van onze auto's ingevoerd bij de RDW. Voor vragen hierover staan wij u ten alle tijden te woord. Indien u geïnteresseerd bent in één van onze occasions kunt u ons altijd bellen of een bericht sturen via WhatsApp. In principe zijn wij altijd bereikbaar. Voor meer informatie verwijzen wij u graag naar onze website: www.vvaautos.nl