““Heel tevreden over deze autogarage. Vriendelijk personeel dat je goed helpt en alles duidelijk uitlegt. Goede service en ik voel me er altijd welkom. Zeker een aanrader!””
Ursula E.
1.0 Envy
Nieuwprijs €10.940 — 68% lager (€7.445 besparing t.o.v. nieuw)
Wat kost verzekeren voor deze auto?
Financieren v.a. € 75/mnd — vergelijk autoleningen
Peugeot 107 1.0 Envy uit 2013, 68 pk, 0–100 km/u in 13 s, tellerstand 188.422 km, benzine, handgeschakeld.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Indicatief € 75 per maand bij 60 maanden, 10,4% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 3.495 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Vanaf €307/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Hij is stijlvol en elegant, maar hij zit ook boordevol slimme technieken. Deze compacte maar ruime Peugeot 107 is van het bouwjaar 2013 en heeft 188422 kilometer gelopen. De motor in deze Peugeot maakt een vlotte rijstijl mogelijk en is toch zuinig met brandstof. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 14 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank. In de zomer zorgt de airconditioning voor verkoeling. In het voorjaar en najaar voorkomt het systeem beslagen ramen. De Peugeot is standaard voorzien van: lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en lederen versnellingspook. Interesse? Bel voor meer informatie : 06-54348775