Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Peugeot›Peugeot 107

Peugeot 107 (2014)

1.0 Envy Airco Dealer Onderhouden Nwe APK

€ 4.995

Nieuwprijs €11.990 — 58% lager (€6.995 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 107/mnd — vergelijk autoleningen

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot jan 2027Label A
  • 2014
  • 113.669 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Hatchback
  • Plum Metallic (paars metallic)
  • Label A

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutodron Halfweg
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Peugeot 107 1.0 Envy Airco Dealer Onderhouden Nwe APK uit 2014, 68 pk, tellerstand 113.669 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 17 januari 2027, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2014
Kilometerstand
113.669 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Plum Metallic (paars metallic)

Motor & prestaties

Vermogen
68 pk (50 kW)
Cilinderinhoud
998 cc
Aantal cilinders
3
Aantal versnellingen
5
Topsnelheid
157 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Turbo
Nee

Afmetingen

Wielbasis
2.340 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
4,3 l/100km
CO₂-uitstoot
99 g/km
Energielabel
A
Emissieklasse
EURO 5 J

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
4
Massa
780 kg
Bekleding
Stof
Laksoort
Metallic
Aantal sleutels
2
Aantal handzenders
2

Historie & RDW

1e toelating
17 januari 2014
1e tenaamstelling NL
17 januari 2014
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
17 januari 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
27 september 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 11.990
BPM
€ 500
Bijtellingspercentage
25%

Verzekering voor deze Peugeot 107

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Peugeot 107

Indicatief € 107 per maand bij 60 maanden, 10,4% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 4.995 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 162
  • 48 mnd · € 128
  • 60 mnd · € 107
  • 72 mnd · € 94

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Lease op maat — onze lease-specialisten stellen geheel vrijblijvend een offerte voor je op

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • ✓12Volt aansluiting
  • ✓Airco
  • ✓Deelbare Achterbank
  • ✓Hoofdsteunen achter
  • ✓Stuur verstelbaar
  • ✓Toerenteller
  • ✓Achterbank in delen neerklapbaar
  • ✓Bagage-afdekhoes
  • ✓Elektrische ramen voor
  • ✓Lederen versnellingspook
  • ✓Stuurbekrachtiging
  • ✓Afdekhoes

Omschrijving

Onderscheidende Occassion deze Nette Peugeot 107 in de Envy uitvoering. dit exemplaar is origineel Nederlands en heeft maar 113.669km gereden. Dit betreft een origineel Nederlands geleverde en Dealer Onderhouden Peugeot 107 , de laatste beurt was dan ook bij de Dealer op 105.000km Dit exemplaar is o.a. uitgerust met All season banden , Airco, 5 deuren en een toerenteller. Zijn kleur Plum Metallic staat de 107 erg goed en is speciaal gemaakt voor de Envy Uitvoering Wij leveren de auto af met een Nieuwe APK zonder bijkomende kosten. Stijlvolle vormgeving en comfortabele luxe, dat hoort ook bij Franse auto's van deze generatie. Deze Peugeot 107 is van het bouwjaar 2014 en heeft 113074 kilometer op de teller staan. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. U wordt in deze auto ook getrakteerd op LED-dagrijverlichting, getint glas en in delen neerklapbare achterbank. Allicht is er in deze auto ook airconditioning. De uitrusting van deze auto is met lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, toerenteller, bagage afdekhoes en lederen versnellingspook behoorlijk compleet. Tevens wordt deze auto geleverd met het tellerrapport van Nationale Autopas. Om deze auto zelf te ervaren, hoeft u alleen maar contact met ons op te nemen. Mailt of belt u ons direct?

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Peugeot 107

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutodron Halfweg
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Autodron

Haarlemmerstraatweg 73E

1165 MK Halfweg

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
78 reviews · Autodron, Halfweg
“Maand geleden een fraaie Ford Mondeo mk4 hatchback gekocht. Goed geholpen door zoon en zijn vader en goeie deal gesloten. Auto bevalt tot nu prima. De moeite waard om eens te gaan kijken en kopen.”

Peter K.

“Uitstekend geholpen en na een proefrit heb ik besloten de auto te kopen. Heeft veel ford staan dus dat was precies wat ik zocht.”

robbedoes1965

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
78 reviews · Autodron, Halfweg
“Maand geleden een fraaie Ford Mondeo mk4 hatchback gekocht. Goed geholpen door zoon en zijn vader en goeie deal gesloten. Auto bevalt tot nu prima. De moeite waard om eens te gaan kijken en kopen.”

Peter K.

“Uitstekend geholpen en na een proefrit heb ik besloten de auto te kopen. Heeft veel ford staan dus dat was precies wat ik zocht.”

robbedoes1965

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Peugeot 107

Wat kost de Peugeot 107 2014 bij Autodron?

Deze Peugeot 107 uit 2014 staat te koop voor € 4.995 bij Autodron in Halfweg. De kilometerstand bedraagt 113.669 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Peugeot 107 uit 2014?

Dit exemplaar heeft 113.669 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Autodron in Halfweg.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Peugeot 107?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Peugeot 107 € 107 per maand (10,4% JKP, 60 maanden, € 4.995 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →