Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Peugeot›Peugeot 307

Peugeot 307 (2004)

CC 2.0-16V Cabrio Clima! Leder!

€ 1.750

Wat kost verzekeren voor deze auto?

✈ Geïmporteerd✓ APK tot apr 2027Label D
  • 2004
  • 219.917 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Cabriolet
  • Grijs
  • Label D

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf Duran Emmeloord
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Peugeot 307 CC 2.0-16V Cabrio Clima! Leder! uit 2004, 136 pk, 0–100 km/u in 10,3 s, tellerstand 219.917 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 9 april 2027.

Basisgegevens

Bouwjaar
2004
Kilometerstand
219.917 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Cabriolet
Kleur
Grijs

Motor & prestaties

Vermogen
136 pk (100 kW)
Cilinderinhoud
1997 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
10.3 s
Topsnelheid
207 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving

Afmetingen

Lengte
4.350 mm
Breedte
1.760 mm
Hoogte
1.420 mm
Wielbasis
2.610 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
8,2 l/100km
CO₂-uitstoot
194 g/km
Energielabel
D
Emissieklasse
Euro 3

Uitvoering & afwerking

Deuren
2
Zitplaatsen
4
Massa
1.432 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.830 kg
Max. trekgewicht geremd
1.300 kg
Max. trekgewicht ongeremd
730 kg
Laadvermogen
398 kg
Bekleding
Leder

Historie & RDW

1e toelating
23 september 2004
1e tenaamstelling NL
9 januari 2007
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
9 april 2027
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Aangeboden op
28 september 2026

Prijs & fiscaal

BPM
€ 8.986
BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze Peugeot 307

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Uitrusting & opties

  • ✓Leer-pakket (Elektrische ramen achter, Koplampreiniging, Lederen bekleding, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd, Wis-/was installatie voor koplampen)
  • ✓Lichtmetalen velgen 16"
  • ✓Airbag(s) side voor
  • ✓Airbag bestuurder
  • ✓Airbag passagier
  • ✓Anti Blokkeer Systeem (ABS)
  • ✓Boordcomputer
  • ✓Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • ✓Buitenspiegels in carrosseriekleur
  • ✓Buitenspiegels verwarmbaar
  • ✓Bumpers in carrosseriekleur
  • ✓Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening

Omschrijving

Rijd en schakelt goed! INRUIL IS NIET MOGELIJK! Boekjes aanwezig! Met Nationale Autopas! Meeneemprijs! PROEFRIT IS ALTIJD MOGELIJK! U kunt bij Autobedrijf Duran ook terecht voor : Apk Keuringen Occasions Reparatie&Onderhoud Banden Service Airco Service Uitlezen&Diagnose Uitvoerdocumenten Al onze auto's zijn met originele kilometerstanden en gecontroleerd en kloppend bij de NAP.Alle auto's worden in overleg geleverd met een nieuwe APK. Mocht u verder vragen hebben, u bent altijd van Harte welkom bij Autobedrijf Duran aan de Techniekweg 9 te Emmeloord. Hier staat de koffie altijd voor u klaar en mocht u niet in de gelegenheid zijn om langs te komen, staan wij u ook graag telefonisch te woord. Adres: Autobedrijf Duran Techniekweg 9 8304 AW Emmeloord

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Peugeot 307

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf Duran Emmeloord
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Autobedrijf Duran

Techniekweg 9

8304AW Emmeloord

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,3
202 reviews · Autobedrijf Duran, Emmeloord
“Tijd geleden een mooie renault clio hier gekocht. Heel goed geholpen en voor een mooie prijs meegenomen. Zeer tevreden!”

Robbie H.

“Even terug een auto gekocht , deze bevalt prima en ook zeer vriendelijk/behulpzaam personeel. Enige puntje van verbetering is dat bij het schoonmaken wat minder silicone houdende spullen gebruikt moeten worden alles glimt dat is goed , maar alles glibbert en glijdt ook , dat is minder.”

Kevin M.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,3
202 reviews · Autobedrijf Duran, Emmeloord
“Tijd geleden een mooie renault clio hier gekocht. Heel goed geholpen en voor een mooie prijs meegenomen. Zeer tevreden!”

Robbie H.

“Even terug een auto gekocht , deze bevalt prima en ook zeer vriendelijk/behulpzaam personeel. Enige puntje van verbetering is dat bij het schoonmaken wat minder silicone houdende spullen gebruikt moeten worden alles glimt dat is goed , maar alles glibbert en glijdt ook , dat is minder.”

Kevin M.

Veelgestelde vragen over deze Peugeot 307

Wat kost de Peugeot 307 2004 bij Autobedrijf Duran?

Deze Peugeot 307 uit 2004 staat te koop voor € 1.750 bij Autobedrijf Duran in Emmeloord. De kilometerstand bedraagt 219.917 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Peugeot 307 uit 2004?

Dit exemplaar heeft 219.917 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Autobedrijf Duran in Emmeloord.