Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Porsche›Porsche Panamera

Porsche Panamera (2013)

4.8 GTS // 430PK // Perfect onderhouden // Org. NL

€ 24.999

Nieuwprijs €176.634 — 86% lager (€151.635 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 501/mnd — vergelijk autoleningen

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot mei 2027
  • 2013
  • 207.933 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Hatchback
  • Grijs

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutocentrum Made
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Porsche Panamera 4.8 GTS // 430PK // Perfect onderhouden // Org. NL uit 2013, 430 pk, tellerstand 207.933 km, benzine, automaat. APK geldig tot 1 mei 2027, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2013
Kilometerstand
207.933 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Grijs

Motor & prestaties

Vermogen
430 pk (316 kW)
Cilinderinhoud
4806 cc
Aantal cilinders
8
Aantal versnellingen
7
Aandrijving
Voorwiel en achterwiel
Tankinhoud
100 l

Afmetingen

Wielbasis
2.920 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
10,9 l/100km
CO₂-uitstoot
256 g/km
Emissieklasse
EURO 5 J

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
4
Massa
1.895 kg
Max. trekgewicht geremd
2.200 kg
Max. trekgewicht ongeremd
750 kg
Bekleding
Half leder / alcantara
Interieurkleur
Antraciet

Historie & RDW

1e toelating
13 april 2013
1e tenaamstelling NL
13 april 2013
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
1 mei 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
5 september 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 176.634
BPM
€ 36.362
BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze Porsche Panamera

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Porsche Panamera

Indicatief € 501 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 24.999 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 778
  • 48 mnd · € 604
  • 60 mnd · € 501
  • 72 mnd · € 432

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €2.197/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • ✓ABS
  • ✓Adaptief demping systeem
  • ✓Airbag bestuurder
  • ✓Airbag passagier
  • ✓Airbag(s) hoofd achter
  • ✓Airbag(s) hoofd voor
  • ✓Airbag(s) knie
  • ✓Airbag(s) side voor
  • ✓Airco automatisch
  • ✓Airco separaat achter
  • ✓Alarm klasse 3
  • ✓Anti Blokkeer Systeem

Omschrijving

Nette auto goed onderhouden aantoonbaar door boekjes en facturen. net een beurt gehad! 2 sleutels aanwezig. Een fantastische vormgeving en ultieme prestaties: u geniet van de weergaloze rijbeleving die deze Porsche Panamera u biedt. Een achtcilinder motor en een automatische transmissie zorgen samen voor een snelle en comfortabele rijervaring. Het maakt niet uit hoe slecht het wegdek is. De luchtvering strijkt alle oneffenheden glad. Om het af te maken is deze auto voorzien van een lederen interieur. Voorin is het ‘s winters genieten met de verwarmbare voorstoelen voor zowel bestuurder als bijrijder. In het interieur domineren de sportstoelen, die er niet alleen stijlvol uitzien, maar die u ook optimaal ondersteunen tijdens de rit. Daglicht valt vrij binnen door het elektrisch bediende glazen panoramadak. Ook 20 inch lichtmetalen velgen, adaptieve verlichting, extra getint glas en verwarmde ruitensproeiers zijn aan boord. Soms wil je goed geluid kunnen voelen! Het high performance audiosysteem bedient u op uw wenken. Dankzij automatische airconditioning is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. Inparkeren en uitparkeren kost geen enkele moeite dankzij de parkeersensoren. Deze Porsche Panamera is voorzien van een regensensor, zodat de ruitenwissers altijd de juiste snelheid hebben. Er is ook cruise control aan boord, om met een constant tempo ontspannen en zuinig te rijden. De Porsche is standaard voorzien van: navigatiesysteem, keyless entry, automatisch dimmende binnen- en buitenspiegels, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer. In de Porsche Panamera heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Wanneer u hard moet remmen, is elke decimeter verkorting van de remweg essentieel. Voor extra remkracht zorgt dan de Brake Assist.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Porsche Panamera

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutocentrum Made
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Autocentrum Made

Brieltjenspolder 8 E

4921 PJ Made

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,4
111 reviews · Autocentrum Made, Made
“Vandaag onze renault scenic thuis bezorgd gekregen, hopen er veel plezier mee te hebben, keurig geholpen door de aanstaande verkoper.”

Anita G.

“We hebben de éérste auto van onze dochter bij Auto Centrum Made gekocht en Geert (eigenaar) is daar de juiste persoon voor om met een goed gevoel te kunnen slagen.”

D M.

Over deze dealer

Google-reviews
4,4
111 reviews · Autocentrum Made, Made
“Vandaag onze renault scenic thuis bezorgd gekregen, hopen er veel plezier mee te hebben, keurig geholpen door de aanstaande verkoper.”

Anita G.

“We hebben de éérste auto van onze dochter bij Auto Centrum Made gekocht en Geert (eigenaar) is daar de juiste persoon voor om met een goed gevoel te kunnen slagen.”

D M.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Porsche Panamera

Wat kost de Porsche Panamera 2013 bij Autocentrum Made?

Deze Porsche Panamera uit 2013 staat te koop voor € 24.999 bij Autocentrum Made in Made. De kilometerstand bedraagt 207.933 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Porsche Panamera uit 2013?

Dit exemplaar heeft 207.933 km op de teller en is aangeboden als benzine met automatische versnellingsbak bij Autocentrum Made in Made.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Porsche Panamera?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Porsche Panamera € 501 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 24.999 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →