Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsRenaultRenault Grand Modus

Renault Grand Modus (2008)

1.2 TCE Dynamique Cruise*Airco*Trekhaak*NAP*LM velgen

€ 1.950
✓ Tellerstand logisch⏰ APK tot sep 2026
  • 2008
  • 161.963 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Mpv
  • Zwart

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdExcellent Cheap Cars Dordrecht
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 14 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Renault Grand Modus 1.2 TCE Dynamique Cruise*Airco*Trekhaak*NAP*LM velgen uit 2008, 101 pk, tellerstand 161.963 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 16 september 2026, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2008
Kilometerstand
161.963 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Mpv
Kleur
Zwart

Motor & prestaties

Vermogen
101 pk (74 kW)
Cilinderinhoud
1149 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
5
Aandrijving
Voorwiel
Tankinhoud
51 l

Afmetingen

Lengte
4.034 mm
Breedte
1.709 mm
Hoogte
1.586 mm
Wielbasis
2.580 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
5,9 l/100km
CO₂-uitstoot
140 g/km
Emissieklasse
EURO 4

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.135 kg
Max. trekgewicht geremd
900 kg
Max. trekgewicht ongeremd
550 kg

Historie & RDW

1e toelating
20 juni 2008
1e tenaamstelling NL
20 juni 2008
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
16 september 2026
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
4 september 2026

Prijs & fiscaal

BPM
€ 3.569
BTW/Marge
Marge

Marktwaarde

Gebaseerd op 14 vergelijkbare Renault Grand Modus occasions

29% onder marktprijs
€ 2.245
Laag
€ 2.750
Mediaan
€ 4.450
Hoog

Deze auto staat op € 1.950 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Uitrusting & opties

  • Airbag bestuurder
  • Airbag passagier
  • Airbag(s) hoofd achter
  • Airbag(s) hoofd voor
  • Airbag(s) side voor
  • Airco automatisch
  • Anti Blokkeer Systeem (ABS)
  • audio installatie
  • Boordcomputer
  • Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • Buitenspiegels verwarmbaar
  • Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening

Omschrijving

Stijlvolle vormen en een verzorgd interieur maken u meteen duidelijk dat u hier met een Franse auto te maken hebt. De aandrijving van deze Renault wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Met automatische airconditioning hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. In deze Renault kunt u zich concentreren op het verkeer, terwijl de auto de omgeving voor u in de gaten houdt. Een automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat de verlichting aangaat als het donkerder wordt – in tunnels bijvoorbeeld – en de regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is. U hoeft er niets aan te doen. Stel de cruise control in op de gewenste snelheid en u rijdt comfortabel en zuinig. De uitrusting van deze auto is met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer behoorlijk compleet. Nieuwsgierig geworden? Heeft u interesse in deze auto? bel dan meteen voor een afspraak, Inruilen van uw auto, caravan of camper is mogelijk (ook sloop) u bent van harte welkom in onze showroom. Om de juiste prijs indicatie vast te stellen. Welkom bij Excellent Cheap Cars, Wij zijn RDW erkend bedrijf, Alle auto´s tegen een scherpe en aantrekkelijke prijs. Bent u opzoek naar een betrouwbare en een leuke auto, dan bent u bij ons op het juiste adres! Bij Excellent Cheap Cars worden de auto’s APK gekeurd, er wordt een kwaliteitscontrole uitgevoerd en kilometerstanden worden gecontroleerd voor deze te koop worden aangeboden. wij rekenen ook geen afleverkosten. De geadverteerde prijs is dan ook altijd de rijklaar prijs! Vaak is de aanschaf van een andere auto onverwachts, doordat uw huidige auto stuk is of niet meer betrouwbaar is. Dan bent u bij Excellent Cheap Cars aan het juiste adres. Het grootste gedeelte van de voorraad is afleverklaar. Dat betekent dat als u met een auto uit de showroom een geslaagde proefrit heeft gemaakt, wij deze direct voor u op naam kunnen zetten en kunnen helpen bij het verzekeren van uw nieuwe auto. Inruilen van uw auto is mogelijk, zodat u uw nieuwe aanwinst in de meeste gevallen direct kunt meenemen. Tevens helpen wij u graag bij financieringen en auto verzekeringen. U bent van harte welkom voor een bezichtiging in onze showroom, koffie staat altijd klaar voor u! Kijk ook eens op www.excellentcheapcars.nl voor ons actuele aanbod en een uitgebreide fotoreportage van de auto’s. We zijn geopend van ma t/m za van 09:00 t/m 18:00. buiten onze regulieren openingstijden om, is het ook mogelijk om een afspraak te maken voor een proefrit/bezichtiging. zondag is ook mogelijk voor overschrijven.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Renault Grand Modus

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdExcellent Cheap Cars Dordrecht
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 14 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Excellent Cheap Cars

rijksstraatweg 62

3316 EH Dordrecht

Bel dealerMeer van deze dealer →

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Renault Grand Modus

Wat kost de Renault Grand Modus 2008 bij Excellent Cheap Cars?

Deze Renault Grand Modus uit 2008 staat te koop voor € 1.950 bij Excellent Cheap Cars in Dordrecht. De kilometerstand bedraagt 161.963 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Renault Grand Modus uit 2008?

Dit exemplaar heeft 161.963 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Excellent Cheap Cars in Dordrecht.