Renault Grand Scénic 2.0 DYNAMIQUE uit 2009, 141 pk, 0–100 km/u in 10,8 s, tellerstand 193.402 km, benzine, automaat. APK geldig tot 24 januari 2027.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2009
Kilometerstand
193.402 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Mpv
Kleur
Bruin
Motor & prestaties
10
Vermogen
141 pk (103 kW)
Cilinderinhoud
1997 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
6
Acceleratie (0-100 km/u)
10.8 s
Koppel
195 Nm
Topsnelheid
190 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Tankinhoud
60 l
Turbo
Nee
Afmetingen
4
Lengte
4.560 mm
Breedte
1.850 mm
Hoogte
1.650 mm
Wielbasis
2.770 mm
Verbruik & milieu
4
Verbruik (gecombineerd)
7,7 l/100km
CO₂-uitstoot
183 g/km
Energielabel
C
Emissieklasse
Euro 4
Uitvoering & afwerking
7
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.405 kg
Max. trekgewicht geremd
1.300 kg
Max. trekgewicht ongeremd
750 kg
Bekleding
Stof Zwart
Interieurkleur
Zwart
Historie & RDW
3
1e toelating
27 juni 2009
APK geldig tot
24 januari 2027
Aangeboden op
23 oktober 2026
Prijs & fiscaal
1
BTW/Marge
Marge
Verzekering voor deze Renault Grand Scénic
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Financiering voor deze Renault Grand Scénic
Indicatief € 128 per maand bij 60 maanden, 10,4% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 5.990 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Uitrusting & opties
✓onderhoudsboekjes aanwezig
✓Achterstoelen verschuifbaar
✓Achteruitrijcamera
✓Airbag bestuurder
✓Airbag passagier
✓Airbag(s) hoofd achter
✓Airbag(s) hoofd voor
✓Airbag(s) side voor
✓Anti Blokkeer Systeem (ABS)
✓Audio-navigatie full map
✓Bandenspanningscontrolesysteem
✓Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Omschrijving
AANTOONBAAR GOED ONDERHOUDEN RENAULT GRAND SCENIC 2.0 4-CILINDER MOTOR ZONDER TURBO (140PK) AUTOMAAT BOUWJAAR 2009 193.402km DYNAMIQUE UITVOERING MET HEEL VEEL OPTIES (ZIE FOTO`S EN OPTIELIJST)! ONZE BELOFTES *** GEEN AFLEVERKOSTEN Bij de prijs die u ziet, komen GEEN AANVULLENDE KOSTEN. *** INRUIL Is altijd bespreekbaar. *** GARANTIE Standaard 1 maand garantie op de motor en de versnellingsbak. *** AFLEVERING Geen achterstallig onderhoud! Is uw volgende auto binnenkort toe aan een onderhoudsbeurt? Dan zorgen wij ervoor dat deze plaatsvindt. Daarnaast voeren we een grondige inspectie uit, zodat u geen verrassingen tegemoet hoeft te zien na de aankoop. Tenminste 6 maanden APK, voldoende brandstof en een poetsbeurt behoren ook tot de standaard! HET BEDRIJF Auto Haasdal is een flexibel en correct bedrijf met een energieke eigenaar die u, net als zijn auto`s, alle aandacht schenkt die u verdient. We streven niet naar een deal, maar naar een nette aanbieding voor een auto die bij u past. We geloven in specialisten die met passie hun vak beoefenen en werken daarom samen met professionele partners voor onderhoud/reparatie, verzekering, carcleaning en licht schadeherstel (restyle). Auto Haasdal werkt met een aanbod van zorgvuldig geselecteerde auto`s die doorgaans zijn voorzien van een complete onderhoudshistorie. Om in een bepaalde behoefte te kunnen voorzien, zoals een zeer lage kilometerstand, uitgebreide optiepakketten of een exclusieve uitvoering, kan Auto Haasdal uitwijken naar het buitenland (import). U bent altijd welkom!
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Renault Grand Scénic
“Zeer goed geholpen wij waren op door reis en hadden last van een auto deur die niet meer op slot ging bij aankomst werd ik meteen geholpen en gingen ze voor mij aan de slag personeel was erg vriendelijk uit eindelijk binnen een 1 uur konden wij onze rijs weer vervolgen wij hadden bij meerdere garage geprobeerd en gevraagd om hulp maar die hadden geen tijd maar deze toppers gelukkig wel en raad ze ook zeker aan dank julie wel 👌👌👌”
Jasmine V.
“Fijne auto gekocht bij Huib. Transparant en eerlijke verkoop en inruil prijzen. Heb Huib tijdens mijn vakantie in de avonduren om uitleg gevraagd over een klein iets, met het verzoek de volgende dag terug te bellen. Echter na tien minuten een belletje. Top geregeld. Vervolgens accu niet optimaal, gebeld en na twee dagen nieuwe accu zonder kosten en gemor. Top service bedankt Huib en een aanrader om daar een occasion te kopen.”
Harry B.
Stuur een bericht
Over deze dealer
Google-reviews
4,9
139 reviews · Auto Haasdal, Schimmert
“Zeer goed geholpen wij waren op door reis en hadden last van een auto deur die niet meer op slot ging bij aankomst werd ik meteen geholpen en gingen ze voor mij aan de slag personeel was erg vriendelijk uit eindelijk binnen een 1 uur konden wij onze rijs weer vervolgen wij hadden bij meerdere garage geprobeerd en gevraagd om hulp maar die hadden geen tijd maar deze toppers gelukkig wel en raad ze ook zeker aan dank julie wel 👌👌👌”
Jasmine V.
“Fijne auto gekocht bij Huib. Transparant en eerlijke verkoop en inruil prijzen. Heb Huib tijdens mijn vakantie in de avonduren om uitleg gevraagd over een klein iets, met het verzoek de volgende dag terug te bellen. Echter na tien minuten een belletje. Top geregeld. Vervolgens accu niet optimaal, gebeld en na twee dagen nieuwe accu zonder kosten en gemor. Top service bedankt Huib en een aanrader om daar een occasion te kopen.”
Harry B.
Veelgestelde vragen over deze Renault Grand Scénic
Wat kost de Renault Grand Scénic 2009 bij Auto Haasdal?
Deze Renault Grand Scénic uit 2009 staat te koop voor € 5.990 bij Auto Haasdal in Schimmert. De kilometerstand bedraagt 193.402 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Renault Grand Scénic uit 2009?
Dit exemplaar heeft 193.402 km op de teller en is aangeboden als benzine met automatische versnellingsbak bij Auto Haasdal in Schimmert.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Renault Grand Scénic?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Renault Grand Scénic € 128 per maand (10,4% JKP, 60 maanden, € 5.990 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.