Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Renault›Renault Mégane

Renault Mégane (2009)

Estate 1.5 dCi Expression - Airco - Cruise

€ 998

Nieuwprijs €23.595 — 96% lager (€22.597 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

✈ Geïmporteerd⚠ APK verlopen (aug 2026)Label A
  • 2009
  • 320.801 km
  • Diesel
  • Handgeschakeld
  • Stationwagen
  • Wit
  • Label A

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdautobedrijf Kaatsland Sneek
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Renault Mégane Estate 1.5 dCi Expression - Airco - Cruise uit 2009, 90 pk, 0–100 km/u in 12,9 s, tellerstand 320.801 km, diesel, handgeschakeld. APK geldig tot 25 augustus 2026.

Basisgegevens

Bouwjaar
2009
Kilometerstand
320.801 km
Brandstof
Diesel
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Stationwagen
Kleur
Wit

Motor & prestaties

Vermogen
90 pk (66 kW)
Cilinderinhoud
1461 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
12.9 s
Koppel
200 Nm
Topsnelheid
180 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Tankinhoud
60 l
Turbo
Ja

Afmetingen

Lengte
4.439 mm
Breedte
1.777 mm
Hoogte
1.457 mm
Wielbasis
2.700 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
4,4 l/100km
CO₂-uitstoot
115 g/km
Energielabel
A
Emissieklasse
Euro 4

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.205 kg
Max. trekgewicht geremd
1.300 kg
Max. trekgewicht ongeremd
652 kg
Bekleding
Stof Antraciet

Historie & RDW

1e toelating
3 december 2009
1e tenaamstelling NL
13 september 2014
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
25 augustus 2026
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Aangeboden op
20 juni 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 23.595
BPM
€ 1.055
BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze Renault Mégane

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Uitrusting & opties

  • ✓onderhoudsboekjes aanwezig
  • ✓Achterbank in delen neerklapbaar
  • ✓Airbag bestuurder
  • ✓Airbag passagier
  • ✓Airbag(s) hoofd achter
  • ✓Airbag(s) hoofd voor
  • ✓Airbag(s) side voor
  • ✓Airco
  • ✓Anti Blokkeer Systeem (ABS)
  • ✓Armsteun achter
  • ✓Armsteun voor
  • ✓Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth

Omschrijving

Goed rijdende auto met geldige apk. Heeft uw belangstelling of vragen bel dan 0642759845 Mvg H de Boer Er komen geen afleveringskosten bij. Het is wel mogelijk om de auto een service beurt te geven tegen scherpe prijzen. Tevens is het mogelijk om u oude auto bij ons in te ruilen. Of als u uw auto wilt verkopen bent u bij ons ook op het goede adres. Wilt u er zeker van zijn dat de auto er nog is, neem dan voor vertrek telefonisch contact op. Ons adres voor in en verkoop is: Autobedrijf Kaatsland Lorentszstraat 13 8606JP Sneek Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk -en zetfouten. ALTIJD MEER DAN 250 AUTO'S OP VOORRAAD Openingstijden zijn maandag t/m vrijdag van 9.00 uur tot 18:00 Zaterdags zijn we geopend van 9:00 uur tot 16:00 uur

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Renault Mégane

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdautobedrijf Kaatsland Sneek
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

autobedrijf Kaatsland

Lorentzstraat 13

8606 JP Sneek

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
3,9
410 reviews · autobedrijf Kaatsland, Sneek
“Erg tevreden, mooie 2de hands auto gekocht. TNT nog geen problemen mee gehad. Rijd erg lekker. Personeel was erg vriendelijk en behulpzaam.”

Robin V.

“Ik heb er een fiat doblo gekocht (zonder garantie) en een proefrit gemaakt en alles was prima. Toen ik de bus heb opgehaald en wou de snelweg weer oprijden ging het motorstoring lampje branden. De volgende dag er weer mee heen. Bleek dat de roetfilter verstopt zat en hebben deze laten reinigen en voor de zekerheid de sensoren ook vervangen. Dit hebben ze heel netjes opgelost. Een aanrader!”

E K.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
3,9
410 reviews · autobedrijf Kaatsland, Sneek
“Erg tevreden, mooie 2de hands auto gekocht. TNT nog geen problemen mee gehad. Rijd erg lekker. Personeel was erg vriendelijk en behulpzaam.”

Robin V.

“Ik heb er een fiat doblo gekocht (zonder garantie) en een proefrit gemaakt en alles was prima. Toen ik de bus heb opgehaald en wou de snelweg weer oprijden ging het motorstoring lampje branden. De volgende dag er weer mee heen. Bleek dat de roetfilter verstopt zat en hebben deze laten reinigen en voor de zekerheid de sensoren ook vervangen. Dit hebben ze heel netjes opgelost. Een aanrader!”

E K.

Veelgestelde vragen over deze Renault Mégane

Wat kost de Renault Mégane 2009 bij autobedrijf Kaatsland?

Deze Renault Mégane uit 2009 staat te koop voor € 998 bij autobedrijf Kaatsland in Sneek. De kilometerstand bedraagt 320.801 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Renault Mégane uit 2009?

Dit exemplaar heeft 320.801 km op de teller en is aangeboden als diesel met handgeschakelde versnellingsbak bij autobedrijf Kaatsland in Sneek.