RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Prijs getoetstVergeleken met 127 vergelijkbare occasions
Specificaties
Renault Rafale 1.2 E-Tech full hybrid 200 esprit Alpine - Demo uit 2026, 131 pk, 0–100 km/u in 8,9 s, tellerstand 2.500 km, hybride, automaat. APK geldig tot 15 januari 2030, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2026
Kilometerstand
2.500 km
Brandstof
Hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Stationwagon
Kleur
Zwart metallic
Motor & prestaties
6
Vermogen
131 pk (96 kW)
Cilinderinhoud
1199 cc
Aantal cilinders
3
Aantal versnellingen
6
Acceleratie (0-100 km/u)
8.9 s
Koppel
205 Nm
Verbruik & milieu
4
Verbruik (gecombineerd)
4,8 l/100km
CO₂-uitstoot
108 g/km
Energielabel
B
Emissieklasse
EURO 6 EC
Uitvoering & afwerking
4
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.642 kg
Bekleding
Onbekend
Historie & RDW
6
1e toelating
15 januari 2026
1e tenaamstelling NL
15 januari 2026
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
15 januari 2030
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
21 mei 2026
Prijs & fiscaal
4
Fiscale waarde
€ 53.095
BPM
€ 4.175
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW
Marktwaarde
Gebaseerd op 127 vergelijkbare Renault Rafale occasions
↓ 13% onder marktprijs
€ 44.440 Laag€ 51.900 Mediaan€ 54.575 Hoog
Deze auto staat op € 44.950 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €553/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
€
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €13.002 (35% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓achterasbesturing
✓Achteruitrijcamera
✓Airbag bestuurder
✓Airbag passagier
✓Airbag(s) hoofd achter
✓Airbag(s) hoofd voor
✓Airbag(s) side voor
✓airco automatisch
✓Alarm klasse 1(startblokkering)
✓Anti Blokkeer Systeem
✓Apple Carplay/Android Auto
✓Armsteun voor
Omschrijving
Het is een praktische avonturier, deze Renault Rafale, een auto die in alle situaties zijn mannetje staat. Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie. Stoelverwarming is een plezierige extra in de auto. Binnen de kortste tijd is uw stoel behaaglijk warm. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. Ook 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, geluidsisolerende ramen, dakspoiler en LED-achterlichten zijn aan boord. Overzicht, informatie en functionaliteit: dat biedt het digitale dashboard. Boem is ho? Dat is verleden tijd. De achteruitrijcamera laat precies zien hoeveel ruimte u achter nog heeft! Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Een smartphone met internetverbinding legt eenvoudig overal contact met de auto. U kunt functies activeren en de conditie van de auto monitoren. Terwijl het navigatiesysteem de ideale route voor u uitstippelt, geniet u van de kwaliteit van het audio-installatiesysteem met DAB-ontvangst. De bediening is bovendien gemakkelijk via knoppen op het stuur of via spraak. Deze Renault is voorzien van automatische airconditioning, draadloos opladen, regensensor, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en verstelbaar stuur. Geavanceerde systemen kunnen tijdens de rit bepaalde taken van u overnemen. Zo kijken er als het ware steeds extra ogen met u mee, zodat u tijdig kunt reageren op noodsituaties. Ongemerkt buiten de rijstrook raken? Nee hoor, het Lane-keeping systeem waarschuwt en corrigeert. Het systeem van forward collision warning, of in gewoon Nederlands 'botswaarschuwing', treedt in werking als de sensor te weinig afstand signaleert met een voor- of tegenligger. U bent mede dankzij dodehoekdetectie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg. Indien u interesse heeft in deze Renault, zetten we hem graag klaar voor een proefrit. We horen graag van u, mailt of belt u ons meteen?BedrijfsinformatieOns AutoKievit Premium afleverpakket, inclusief 12 maanden Bovag garantie; een volle tank brandstof; een volledige servicebeurt waarbij uw auto op 88 punten wordt gecontroleerd; en complete reiniging van de auto is EUR 995,-.Deze advertentie is met zorg samengesteld, echter kan het voorkomen dat het daadwerkelijke uitvoeringsniveau van de auto afwijkt van de omschrijving in de advertentie, informeer altijd bij de verkoper naar de aanwezigheid/afwezigheid van bepaalde opties. Aan de informatie van deze advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Renault Rafale
“Mijn ervaring met AutoKievit Goes is het allerbeste wat ik in minimaal 10 jaar in deze branche heb ervaren. Een scherpe aankoopprijs voor de Renault Captur 1.8 E-tech full hybrid en een goed bedrag voor de inruil van de “oude” auto. Tussendoor heeft de verkoper Stefan Geertse gezorgd voor duidelijke communicatie en snel reageren bij vragen waardoor ik continue het gevoel had dat hij voor mij bezig was. Bij aflevering was alles goed voorbereid en ook wat het inruilen betreft verliep alles uiterst soepel. Stefan nam vervolgens echt uitgebreid de tijd om alles wat op de auto zit uit te leggen en waarnodig voor ons in te stellen. Met een heel goed gevoel en schitterende auto daar vertrokken. AutoKievit Goes is een aan reader!”
Arnold H.
“Niels heeft ons fantastisch geholpen. Veel informatie over de functies van de auto. Snelle levering. Doet erg zijn best om alle informatie correct op papier te zetten.”
Hellen S.
Over deze dealer
Google-reviews
4,6
505 reviews · AutoKievit Goes, Goes
“Mijn ervaring met AutoKievit Goes is het allerbeste wat ik in minimaal 10 jaar in deze branche heb ervaren. Een scherpe aankoopprijs voor de Renault Captur 1.8 E-tech full hybrid en een goed bedrag voor de inruil van de “oude” auto. Tussendoor heeft de verkoper Stefan Geertse gezorgd voor duidelijke communicatie en snel reageren bij vragen waardoor ik continue het gevoel had dat hij voor mij bezig was. Bij aflevering was alles goed voorbereid en ook wat het inruilen betreft verliep alles uiterst soepel. Stefan nam vervolgens echt uitgebreid de tijd om alles wat op de auto zit uit te leggen en waarnodig voor ons in te stellen. Met een heel goed gevoel en schitterende auto daar vertrokken. AutoKievit Goes is een aan reader!”
Arnold H.
“Niels heeft ons fantastisch geholpen. Veel informatie over de functies van de auto. Snelle levering. Doet erg zijn best om alle informatie correct op papier te zetten.”
Hellen S.
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Veelgestelde vragen over deze Renault Rafale
Wat kost de Renault Rafale 2026 bij AutoKievit Goes?
Deze Renault Rafale uit 2026 staat te koop voor € 44.950 bij AutoKievit Goes in Goes. De kilometerstand bedraagt 2.500 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Renault Rafale uit 2026?
Dit exemplaar heeft 2.500 km op de teller en is aangeboden als hybride met automaat versnellingsbak bij AutoKievit Goes in Goes.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Renault Rafale?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Renault Rafale € 953 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 44.950 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.