Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Renault›Renault Scénic

Renault Scénic (2010)

1.4 TCE Celsium Trekhaak Airco Nap Apk nieuw

€ 1.999

Nieuwprijs €28.035 — 93% lager (€26.036 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

✓ Tellerstand logisch⏰ APK tot nov 2026
  • 2010
  • 202.601 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Mpv
  • Grijs

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdM. Gosink Auto's Hoogeveen
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Renault Scénic 1.4 TCE Celsium Trekhaak Airco Nap Apk nieuw uit 2010, 130 pk, 0–100 km/u in 10,5 s, tellerstand 202.601 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 19 november 2026, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2010
Kilometerstand
202.601 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Mpv
Kleur
Grijs

Motor & prestaties

Vermogen
130 pk (96 kW)
Cilinderinhoud
1397 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
6
Acceleratie (0-100 km/u)
10.5 s
Koppel
190 Nm
Topsnelheid
190 km/h

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
7,3 l/100km
CO₂-uitstoot
168 g/km
Emissieklasse
EURO 5 A

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.295 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.894 kg
Max. trekgewicht geremd
1.300 kg
Max. trekgewicht ongeremd
695 kg
Aantal sleutels
2
Aantal handzenders
2

Historie & RDW

1e toelating
19 november 2010
1e tenaamstelling NL
19 november 2010
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
19 november 2026
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
5 november 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 28.035
BPM
€ 5.788
Bijtelling (indicatie)
25%indicatie op basis van beschikbare informatie
BTW/Marge
Marge

† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.

Zelf de RDW-gegevens van een auto controleren? Doe de gratis kentekencheck: APK-historie, terugroepacties en wegenbelasting op kenteken.

Verzekering voor deze Renault Scénic

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Uitrusting & opties

  • ✓Achterbank in delen neerklapbaar
  • ✓Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • ✓Electronic climate control
  • ✓Elektrische ramen achter
  • ✓Elektrische ramen voor
  • ✓Lederen versnellingspook
  • ✓Stuur leder
  • ✓Stuur verstelbaar
  • ✓Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
  • ✓Zonnescherm(en)
  • ✓Anti blokkeer systeem
  • ✓Anti doorslip regeling

Omschrijving

De producten van de Franse auto-industrie onderscheiden zich door hun elegante vormgeving en innovatieve technieken. Kijk maar naar deze Renault Scenic. Het is een auto uit 2010, op de teller staat 202601 kilometer. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde versnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Bij de rijke uitrusting horen ook 17 inch lichtmetalen velgen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging. Naast de routeinformatie van het navigatiesysteem kunt u muziek via het audiosysteem ook online beluisteren via bluetooth. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige electronic climate control. Natuurlijk is een complete auto als deze ook voorzien van sensoren die de omgeving in de gaten houden. Deze Renault heeft niet alleen een automatisch inschakelbare verlichting aan boord, maar ook een regensensor. De voordelen van de aanwezige cruise control hoeven we niet uit te leggen. Een mooie, constante snelheid - niet te snel, niet te langzaam. Precies goed. U bent in deze Renault ook voorzien van lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en lederen versnellingspook. Meer weten?

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Renault Scénic

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdM. Gosink Auto's Hoogeveen
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

M. Gosink Auto's

Alteveer 107

7907 GC Hoogeveen

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,3
11 reviews · M. Gosink Auto's, Hoogeveen
“Hier mijn eerste autootje gehaald. De beste meneer wou ook met mij meekijken naar een verzekering. Alles goed geregeld en een prachtig mooi autootje om in te rijden. Kort gezegd: snel en een fijne betrouwbare service”

Nelly M.

“Gisteren hier onze auto gekocht een Renault Megane Estate expression met panoramadak , We werden super vriendelijk ontvangen en netjes te woord gestaan. Heeft ons super goed geholpen met de aanschaf van de auto en alles was snel en vakkundig geregeld! Betaalbare auto’s en een goede service, zeer klant vriendelijk! wat ons betreft een echte aanrader!”

Erik S.

Stuur een bericht

Over deze dealer

Google-reviews
4,3
11 reviews · M. Gosink Auto's, Hoogeveen
“Hier mijn eerste autootje gehaald. De beste meneer wou ook met mij meekijken naar een verzekering. Alles goed geregeld en een prachtig mooi autootje om in te rijden. Kort gezegd: snel en een fijne betrouwbare service”

Nelly M.

“Gisteren hier onze auto gekocht een Renault Megane Estate expression met panoramadak , We werden super vriendelijk ontvangen en netjes te woord gestaan. Heeft ons super goed geholpen met de aanschaf van de auto en alles was snel en vakkundig geregeld! Betaalbare auto’s en een goede service, zeer klant vriendelijk! wat ons betreft een echte aanrader!”

Erik S.

Veelgestelde vragen over deze Renault Scénic

Wat kost de Renault Scénic 2010 bij M. Gosink Auto's?

Deze Renault Scénic uit 2010 staat te koop voor € 1.999 bij M. Gosink Auto's in Hoogeveen. De kilometerstand bedraagt 202.601 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Renault Scénic uit 2010?

Dit exemplaar heeft 202.601 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij M. Gosink Auto's in Hoogeveen.

Wat is de bijtelling van deze Renault Scénic?

Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof): 25%. Het standaardtarief over de cataloguswaarde (de oorspronkelijke nieuwprijs inclusief btw en bpm). Geen fiscaal advies; uw eigen bijdrage, privégebruik en belastingschijf bepalen het netto bedrag.

Lees hoe bijtelling werkt →