Saab 9-3 Cabrio 2.0t Senses Edition uit 2003, 149 pk, 0–100 km/u in 8,6 s, tellerstand 312.674 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 1 april 2027.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2003
Kilometerstand
312.674 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Cabriolet
Kleur
Zwart
Motor & prestaties
5
Vermogen
149 pk (110 kW)
Cilinderinhoud
1985 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
8.6 s
Afmetingen
3
Lengte
4.630 mm
Breedte
1.710 mm
Hoogte
1.420 mm
Verbruik & milieu
4
Verbruik (gecombineerd)
8,5 l/100km
CO₂-uitstoot
201 g/km
Energielabel
E
Emissieklasse
EURO 3
Uitvoering & afwerking
5
Deuren
2
Zitplaatsen
4
Massa
1.375 kg
Max. trekgewicht geremd
1.600 kg
Bekleding
Leder
Historie & RDW
6
1e toelating
3 januari 2003
1e tenaamstelling NL
3 januari 2003
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
1 april 2027
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Onderhoudsboekjes
Ja
Prijs & fiscaal
2
BPM
€ 9.769
Bijtelling (indicatie)
35% van de dagwaarde (youngtimer)†indicatie op basis van beschikbare informatie
† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.
Verzekering voor deze Saab 9-3
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Uitrusting & opties
✓leer
✓Elect. Kap
✓Netjes
✓Turbo
✓Airco
✓Achterbank neerklapbaar
✓Airbag bestuurder
✓Airbag passagier
✓Airbag(s) side voor
✓Alarm klasse 1(startblokkering)
✓Anti Blokkeer Systeem
✓Audioinstallatie met cd-speler
Omschrijving
Leuke Cabrio netjes in orde.Airco werkt, elekt. kap werkt, gewoon voor een leuke zomer erbij.Afleveringskosten €450,-. Hiervoor ontvangt de auto een nieuwe APK, olie met filter onderhoudsbeurt, wassen voor aflevering, tenaamstellingregistratie en 1 jaar mobiliteitsgarantie. Heeft u vragen? Neem dan gerust contact met ons op. Onze verkoop afdeling informeert u graag naar de inhoud van ons LCS afleverpakket. Prijs en uitvoeringsspecificaties voorbehouden.Ondanks de gebruikelijke zorgvuldigheid kan een onjuistheid inde vermelde gegevens zijn opgetreden. Wij kunnen hier niet aansprakelijk voor worden gesteld.Indien voor u een aanwezige optie een must is gelieve dat met onze verkoopafdeling te overleggen.Om teleurstelling te voorkomen graag naar de beschikbaarheid informeren voor bezoek.Onze showroom is geopend van dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur. Zaterdag 9-13H In het weekend of s avonds voorbij komen voor een bezichtiging/proefrit is mogelijk, even bellen / Whats-app voor een afspraak op 0683984605.Maandag is onze occasion inkoop-dag, op afspraak is bij beschikbaarheid een bezichtiging zeker mogelijk.Lawrence Car Service is een Bosch Car Service en LPG-specialist. Bosch Car Service is de grootste merk onafhankelijke formule. Alle automerken zijn welkom in ons bedrijf. Voor APK-keuringen, regulier onderhoud én controles die verband houden met het seizoen, bijvoorbeeld vlak voor u op vakantie gaat. Bosch Car Service is niet alleen compleet en goed, maar ook nog eens verrassend betaalbaar.BedrijfsinformatieVoor 12 maanden service en garantie zekerheid adviseren wij u ons volledig service en garantie pakket. De inhoud van dit pakket betreft een door fabrikant voorgeschreven onderhoudsbeurt, nieuwe APK, 12 maanden garantie, BOVAG 40-puntencheck en 1 jaar mobiliteitsgarantie. Dit Bovag / Autotrust optionele pakket bieden wij aan vanaf € 995,- incl. de afleverkosten en is niet verwerkt in de geadverteerde prijs.* *Op de website VIABOVAG.NL wordt de prijs getoond inclusief het aflever- en garantie pakket. Op alle andere websites adverteren we met een meeneemprijs exclusief garantie en zekerheden. U dient dan rekening te houden met afleveringskosten €550,-. Hiervoor ontvangt de auto een nieuwe APK, olie met filter onderhoudsbeurt, wassen voor aflevering, 3 maanden garantie op draaiende delen motor en versnellingsbak tenaamstellingregistratie en 1 jaar mobiliteitsgarantie. Heeft u vragen? Neem dan gerust contact met ons op. Onze verkoop afdeling informeert u graag naar de inhoud van ons aflever- en / of garantie pakket. Prijs en uitvoeringsspecificaties voorbehouden
“Nu voor de derde keer bij Lawrence Car Service in Beek. Mijn eerdere ervaringen en ook deze ervaring zijn een warm bad. Meedenken, flexibel, gastvrij en deskundig. Ik had geen eerdere ervaringen met Lawrence Car Service maar kan dit bedrijf absoluut aanbevelen. De persoonlijke benadering en vriendelijke behandeling zijn in deze tijd zeldzaam.
Van mij krijgt dit bedrijf daarom een maximale beoordeling.
Raymond Barth - Roermond”
SalutePura E.
“Vorig mijn auro daar gekocht.
Prima service en alles goed uitgelegd
Vandaag zonder probemen apk gedaan
Fijne garage. Hoop er nog vaak te komen
Mvg Richaed”
Richard C.
Stuur een bericht
Over deze dealer
Google-reviews
3,7
172 reviews · Lawrence Car Service, Beek
“Nu voor de derde keer bij Lawrence Car Service in Beek. Mijn eerdere ervaringen en ook deze ervaring zijn een warm bad. Meedenken, flexibel, gastvrij en deskundig. Ik had geen eerdere ervaringen met Lawrence Car Service maar kan dit bedrijf absoluut aanbevelen. De persoonlijke benadering en vriendelijke behandeling zijn in deze tijd zeldzaam.
Van mij krijgt dit bedrijf daarom een maximale beoordeling.
Raymond Barth - Roermond”
SalutePura E.
“Vorig mijn auro daar gekocht.
Prima service en alles goed uitgelegd
Vandaag zonder probemen apk gedaan
Fijne garage. Hoop er nog vaak te komen
Mvg Richaed”
Richard C.
Veelgestelde vragen over deze Saab 9-3
Wat kost de Saab 9-3 2003 bij Lawrence Car Service?
Deze Saab 9-3 uit 2003 staat te koop voor € 2.449 bij Lawrence Car Service in Beek. De kilometerstand bedraagt 312.674 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Saab 9-3 uit 2003?
Dit exemplaar heeft 312.674 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Lawrence Car Service in Beek.
Wat is de bijtelling van deze Saab 9-3?
Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof): 35% van de dagwaarde (youngtimer). Als youngtimer telt niet de cataloguswaarde maar de dagwaarde; de vraagprijs is daarvoor een indicatie. Geen fiscaal advies; uw eigen bijdrage, privégebruik en belastingschijf bepalen het netto bedrag.